• info, brawo ! Autor: ~info [178.42.99.*]
    Treść komunikat

Zarząd MIRBUD S.A. (dalej: "Emitent"), działając zgodnie z Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR informuje, że w dniu 24 czerwca 2021 roku podpisał umowę z Gminą Olsztyn, Pl. Jana Pawła II 1, 10-101 Olsztyn. Przedmiotem umowy jest realizacja zadania pn. "Przebudowa i rozbudowa hali widowiskowo-sportowej Urania w Olsztynie". Wartość umowy: 194 699 999,99 zł brutto. Termin realizacji zadania: 20 miesięcy od daty podpisania umowy. Informacja o podpisaniu umowy została zakwalifikowana przez Emitenta jako informacja poufna, zgodnie z definicją zawartą w Art. 7 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku oraz uchylającego dyrektywę 2003/6/WE Parlamentu Europejskiego i Rady i dyrektywę Komisji 2003/124/WE, 2003/125/WE i 2004/72/WE (Dz. Urz. UE L 173 z 12.06.2014 r., dalej "MAR"), ze względu na znaczną w skali Spółki wartość umowy oraz jej znaczenie dla Emitenta.
  • Re: info, brawo ! Autor: ~kolejne [178.42.99.*]
    200 milionów, z gwarancją płatności.
  • Re: info, brawo ! Autor: ~Dawid [93.95.88.*]
    Teraz tylko czekać aż kasa wpłynie na konto :D
  • Re: info, brawo ! Autor: ~nasza [178.42.99.*]
    wycena jest lekko śmieszna, a nawet bardzo śmieszna. Trzeba swoje jednak wycierpieć.
    Jest jaka jest , poczekajmy te 2/3 lata to spółka będzie latać po 200 zł :) (przynajmniej 50 zł) xD chociaż osobiście czekam na dywidendy w wysokości 5 zł najmniej :)
  • Re: info, brawo ! Autor: ~inwestor [5.173.181.*]
    To jest niesamowite. Wyniki finansowe bardzo dobre. Portfel zamówień ogromny. Dywidenda wypłacana. Akcje za to bardzo ale to bardzo tanie.
  • Re: info, brawo ! Autor: ~slawku [5.173.11.*]
    pisałem juz kilka razy i powtórzę. Póki akcjonariat się nie przemieli nie bedzie wzrostów. Spółka była mega tania i dalej jest , ale ci co brali po 1,50 , 2, 3 a nawet 4 są cały czas mocno na plusie i realizują zysk. Jedyne co by mogło ruszyc kurs to solidna dywidenda ale wiemy ze taka nie bedzie. Cierpliwie wiec czekac. :)
  • Re: info, brawo ! Autor: ~Czerep [194.230.147.*]
    Skąd tacy "inwestorzy" się biorą jak ty? jeśli ten wpis miał choć ziarno szczerości w twojej strony to jesteś oderwany od rzeczywistości. Dam tylko jeden przykład:
    5zł dew x 91 744 200 = 458 mln zł na coś takiego liczysz... w ciągu 2-3 lat (Z simfabric się urwałeś)

Pozdrawiam
    Nie rozumiem tego wpisu. O co chodzi?
    Przepraszam już rozumiem. Myślałem ze to do mojego wpisu a to do wpisu Dawid.
    Zgadza się ale kto powiedział że nie możemy dać rady? Raporty z kwartału na kwartał są dużo lepsze od zakładanych , raporty roczne również ... Portfel jak kolega wyżej napisał mamy naprawdę imponujący , cena aktualnie bardzo mała :) na 3 lata mają plan który realizują jak dla mnie na 110% coraz więcej kontraktów z których jest coraz większy zysk a zadłużenie coraz bardziej maleje. :) Możliwe że przesadziłem z 5 zł ale to tylko moja opinia.

Pozdrawiam
  • Re: info, brawo ! Autor: ~koko_jumbo [83.26.41.*]
    No bardzo dobra robota :) Można powiedzieć robota cyk fuch
  • Re: info, brawo ! Autor: ~fakt [178.42.185.*]
    zawodnik pisze o 5 zł, ale można wyobrazić sobie taki wynik netto . To przecież ok 110 mln zysku na kwartał. Wcale nie jest powiedziane, że nie można wykręcić. Podobny zysk ma Budimex, a ma porównywalna wartość kontraktów. My jeszcze nie zdyskontowaliśmy przyszłości, a Budimex, jak jest kilkukrotnie droższy. Oczywiście ja w taka dywidendę nie wierzę, ale nie o to mi tu chodziło.
  • Re: info, brawo ! Autor: driller44 [89.64.62.*]
    Na początek starczyło by 0,50 gr dywidendy, to już byłoby coś
    Wszystko jest możliwe , wystarczy tylko poczekać i zobaczymy jak się sprawy potoczą , ja na 2/3 lata tutaj zostanę bo naprawdę wierzę w rozwój. :)
  • Re: info, brawo ! Autor: ~kk [83.28.237.*]
    Mamy konsolę i końcowe zbieranko przy coraz niższym dziennym wolumenie na wsparciu SMA 100. Wystrzał na 5 pln w ciągu tygodnia czasu. 6 pln pod koniec wakacji.
    Całkiem możliwe będzie 7-8 do końca roku
  • Re: info, brawo ! Autor: ~wg [178.42.185.*]
    mnie będzie dużo wyżej i dużo szybciej, ale zobaczymy. Pamiętajcie, że konsola trwa ponad 0,5 roku. Wg mnie wsiada "fundament", sporo doświadczonych indywidualnych i poważni gracze instytucjonalni. Są dni po 0,5 mln akcji na wymianie.
  • Re: info, brawo ! Autor: ~Cierpliwy [141.0.12.*]
    Link: https://www.olsztyn.com.pl/artykul,umowa-z-wykonawca-na-modernizacje-uranii-podpisana-zdjecia,32660.html
[x]
MIRBUD -0,76% 3,94 2021-10-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.