• Szykuje się... Autor: ~Brandon [159.205.73.*]
    Fantastyczna i dochodowa Spółka , która spokojnie bez wielkiego rozgłosu niedługo zacznie realizować swój przemyślany plan.Cena wartości akcji znacznie wzrośnie już przy pierwszej inwestycji a tych będzie bardzo wiele.Dlatego Spółka bardzo dobrze rokuje na przyszłość a cena akcji przez długi czas będzie wzrastać.Pozdrawiam cierpliwych Akcjonariuszy.
  • Re: Szykuje się... Autor: ~Ren [94.240.21.*]
    Zaraz wujeklubiwdupe napisze ci co o tym sądzi
  • Re: Szykuje się... Autor: ~Brandon [159.205.73.*]
    Ktoś kto dłużej jest na tej Spółce np. rok , dwa i dłużej być może się już przyzwyczaił do tego , że Spółka ta się nie rozwija i oscyluje na niskim poziomie kursu 1-2 zł i nie wyobraża sobie , że to jest już zupełnie inna Spółka. Akcjonariat , który ją zakupił posiada doświadczenie , kontakty a przede wszystkim pomysły i ogromne pieniądze na inwestycje.Przecież już sam fakt , że główni Akcjonariusze kupując wszystkie akcje w " hurcie " po 2 -2,5 zł , czyli płacą znacznie więcej za 1 akcje niż ona kosztowała rok temu na rynku to muszą mieć konkretny plan by na niej dobrze zarobić.Ja kupowałem akcje prawie na samym początku Spółek już prowadzonych przez ten Akcjonariat ( SNG-0,05gr- dziś 0,20 gr , JRH 2 zł- dziś 12 zł ) i wiem , że Ich spółki się wciąż rozwijają.Dlatego też dzisiejszy kurs za rok czasu będzie abstrakcją.
  • Re: Szykuje się... Autor: ~Ren [94.240.21.*]
    Ty to wiesz ja to wiem ale wujeklubiwdupe wielki znawca giełdy tego nie wie
    Hmm , jak obserwuję to na każdym forum znajdzie się ktoś taki.Bardzo łatwo taką osobę rozpoznać po skrajnie nieracjonalnych wpisach i najlepiej ją ignorować.
  • Re: Szykuje się... Autor: ~wujekdobrarada [5.173.122.*]
    blablabla kółko wzajemnej adoracji:-)) naganianie na kupno pod farmazony rodzące się w wybujałej wyobraźni ich twórców; 20 złotych ?????? buahahahaha będziecie mieli 20 złotych ale bez 1 zera; tam jest miejsce tego śmiecia; mądrzy już dawno posłuchali i to coś sprzedali a twardogłowi siedzą i marzą o wielkiej fortunie; już niedługo będziecie sprzedawali pkcem 1 przez drugiego; radzę więc pozostałym zamknąć i zapomnieć póki jest to koło 4pln bo już za chwile już za momencik ARMAGEDON; czekam z niecierpliwością jak poleje się krew:-))))))
    A jak tam Twój kaktus , który Ci wyrósł po przebiciu 4 zł ? , tak tylko pytam.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [5.173.138.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
IMPERIO 2,26% 2,26 2021-11-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.