• siłowe Autor: ~Piękne [178.42.147.*]
    spychanie kursu. Za wszelką cenę, kupić taniej. Może irytować, ale utwierdza w przekonaniu, że kupujemy mega przyszłość. Dzień dywidendy przypada na? Przypomnijcie. Zawsze 6 groszy piechotą nie chodzi, szczególnie na dzisiejszym "niezdecydowanym" rynku.
  • Re: siłowe Autor: ~brzoza [94.40.99.*]
    Pojutrze walne, nie byłbym zdziwiony gdyby w sprawie dywidendy coś się zmieniło... w zeszłym roku było podobnie.
  • Re: siłowe Autor: ~inwestor [5.173.171.*]
    Ale chyba w górę. Mogą podnieść nie mam nic przeciwko temu np na 10 gr. Było by 2,1 % do obecnej ceny. Spółka do zakupy przez fundusze na longa.
  • Re: siłowe Autor: ~dokładnie [178.42.147.*]
    tak, dla funduszy, a ruszają "budowlane". Koniunktura, pewne finansowanie/ Po wyjściu górą z ostatniego szczytu, Sternik na longa będzie pioł do przodu. Plankton będzie tylko to przyspieszał. 4-ry lata przed nami, ale już o tym pisałem. Trwa pewnego rodzaju wyczekiwanie i obawa o ew korektę na szerokim, ale nie raz już schodziliśmy płytko. Rynek ma siłę, ma pieniądz.
  • Re: siłowe Autor: ~Dawid [93.95.88.*]
    Ja Osobiście Dokupiłem na 4.7 , spadło do 4.65 to też dokupiłem :) Poczekam aż spadnie do 4.5 to znów dokupie ale wątpię żeby dalej papier oddawali. xD Tym bardziej że jestem tutaj już od zeszłego roku i te uśrednianie w górę przyprawia mnie optymizmem , mały mam portfel a ta tutaj to moja perełka która pokaże pazurki za 2/3 lata.
  • Re: siłowe Autor: ~da-mo [79.185.231.*]
    Mówisz 2/3 lata? Jestem pewny, że jak skoczy o 5 groszy to pewnie już zrealizujesz zysk. Znam ja takich.
  • Re: siłowe Autor: ~Dawid [31.0.62.*]
    Zrealizowałem zysk przy 5.8 w zeszłym roku :) sprzedałem połowę papiera od tamtej chwili dokupiłem już 2x tyle. Miałem szczęście że ktoś mega dołuje kurs , poza tym 5 groszy to dla mnie kilka tys do przodu :) Jak już wspomniałem , mam mały portfel bo praktycznie wszystko co miałem sprzedałem z lekka stratą albo mega zyskiem i wsadziłem tutaj , reszta jest na kapitale obrotowym żeby mi na wakacje zarobił :D

Lubię tę firmę bo była moim złotym strzałem w zeszłym roku tak samo jak 7fit :) i kilka innych których już na szczęście nie mam. Pozdrawiam ! :)
  • Re: siłowe Autor: ~WalorATH [31.0.61.*]
    5.8 na MIRBUD nie jest możliwe bo ATH jest tegoroczne na poziomie 5.45. do 2020 MRB nigdy nie przebił 5.
  • Re: siłowe Autor: ~Dawid [93.95.88.*]
    Wybacz , Pisałem to w robocie , tak pomyliło mi się z inną firmą , ale w każdym razie sprzedałem to z mega zyskiem biorąc pod uwagę wtedy obecny poziom. :)

Tak czy siak trzymam na te 2/3 lata :)

Pozdrawiam!
  • Re: siłowe Autor: ~WiodącyProszek [188.127.24.*]
    5,8 w zeszłym roku hehe...może najpierw spójrz na wykres zanim zaczniesz bajdurzyć....
  • Re: siłowe Autor: ~wujoT [78.11.79.*]
    To zwykły groszołap !
  • Re: siłowe Autor: ~ne [178.42.145.*]
    ważne kto co. Ważne, że na longa, zrobimy tu mega kasę. Ja nawet nie myślę kombinować, ale jak zdarzyły by się okazje, to będę dobierał. Nie wiem, czy uda się niżej, czy wyżej, ale śledzę inne papiery do wyjścia z premią aby zbudować jeszcze większy żelbet na mojej perełce
  • Re: siłowe Autor: ~piękny [178.42.99.*]
    skup
  • Re: siłowe Autor: ~dawać [178.42.99.*]
    testować, oddawać !!! Chcemy być pewni zbioru.
  • Re: siłowe Autor: ~no [178.42.99.*]
    a nasi największe wskaźniki rosną. Erbud i Budimex. Strach się bać jak ruszymy w III kwartale. Niech się tylko zacznie. Może znajdzie się jeszcze trochę zniechęconych.
[x]
MIRBUD -6,90% 3,78 2021-09-20 17:04:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.