• tylu tu jest mądrych a dajecie się dy..ć Autor: ~oszukany [46.76.94.*]
    takiemu PP ktory w nosie ma prawo i poszanowanie cudzej własności i niezły ma ubaw czytając Wasze komentarze bo wie że jest nietykalny i dobrze chroniony , nie jesteście w stanie nic wskórać zamiast przejść do konkretnych działań przeciw cwanemu złodziejowi, tak jakby w Tym Kraju nie było Konstytucji Praw Człowieka, ile ta Wasza bezsilność będzie trwać? okradł nas na duże pieniądze podczas gdy babulka za przywłaszczenie kostki masła w sklepie poniosła surową karę, zastanówcie się,pozdro.....
  • Re: tylu tu jest mądrych a dajecie się dy..ć Autor: ~anonim [188.146.227.*]
    To po prostu erupcja geniuszu "oszukany". To tak jakbyś rozwiązał kwadrature, koła lub udowodnił hipotezę Riemanna. Brawo, brawo Ty !! Otworzyłeś nam prostaczkom oczy !
  • Do Oszukanego Autor: ~Ktoś [37.47.21.*]
    Podaj propozycję działań i rozwiązanie problemu. Czekamy na ruch z Twojej strony. Chętnie przylaczymy się!
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~oszukany [46.76.94.*]
    do Ktosia... list zbiorowy akcjonariuszy otwarty do posła KRS-u i do prokuratora Zbigniewa Ziobry z podpisami dużej liczby akcjonariuszy ale ja go tylko podpiszę lecz nie czuję się na siłach go zredagować, prawo jest po stronie pokrzywdzonych, cześć
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~Ktoś [37.47.28.*]
    Dawno zrobione. Pozdrawiam
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~anonim [37.30.50.*]
    Poproszę o kopie tych pism na: pedrosb@interia.pl. Wyślę je wszystkie jako załączniki do pisma do Premiera, które napiszę i wyślę.
  • Do Anonima Autor: ~Ktoś [37.47.18.*]
    Nie z nami takie numery Paweł. Pisz do PAH
  • Re: Do Anonima Autor: ~anonim [37.30.48.*]
    Czy Cię pogięło "Ktoś" ? Włącz myślenie bo na razie masz tę funkcję wyłączoną !
  • Re: Do Anonima Autor: ~Ktoś [37.47.23.*]
    Anonim. Składasz tak głupie propozycję, że ciężko inaczej Tobie odpowiadać.
  • Re: Do Anonima Autor: ~anonim [37.30.48.*]
    Co jest głupiego w chęci napisania do Premiera ? Jeśli dysponujesz tekstami do adresatów o których pisze oszukany, to mogę napisać tekst do premiera i wysłać na Twojego maila lub opublikował na tym forum, a Ty wyślesz go z załącznikami do Premiera. Zgoda ?
  • Re: Do Anonima Autor: ~Ktoś [37.47.23.*]
    Sto razy już pisano do MM, PAD i do Zera.
  • Re: Do Anonima Autor: ~anonim [37.30.58.*]
    Nie wierzę w te 100 razy ! Widziałeś te pisma ?
  • Re: Do Anonima Autor: ~Ktoś [37.47.22.*]
    Twoja sprawa. Wierz w co chcesz i rób co chcesz. Nie jest moją rolą udowadniać Tobie czegokolwiek
  • Re: Do Anonima Autor: ~anonim [37.30.32.*]
    Twoją jedyną rolą jaką zauważyłem jest opryskliwe kłapanie dziobem
  • Re: Do Anonima Autor: ~Ktoś [37.47.27.*]
    Po to jest dziób a czy opryskliwe to subiektywna opinia
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~-R- [91.149.196.*]
    "dawno zrobione" najwidoczniej za mało podpisów! Ale jak je zebrać skoro PAH olewał dosłownie akcjonariuszy którzy się do nich zgłaszali???!!!
    Skala zawsze robi różnicę: co innego 100 podpisów a co innego np. 1000!!! To tylko przykład liczbowy.
  • Re: Do Oszukanego Autor: dre222 [91.208.78.*]
    Dobre sobie:) Ty myślisz, że my tego nie zrobiliśmy, nie ma instytucji gdzie nie próbowaliśmy
    uzyskać pomocy. Sprawy sądowe toczą się , czekamy na ustalenie terminów rozpraw.
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~anonim [37.225.37.*]
    Jakich terminów dre222, przecież Sąd Odwoławczy wydał 16.12.2020 prawomocne orzeczenie w sprawie XXIII Ga 1393/20, jak się domyślam w kwestii wniosku PAH o zwołanie WZA ?!
  • Re: Do Oszukanego Autor: dre222 [91.208.78.*]
    No nie, zwrócił bez merytorycznego rozstrzygnięcia sprawę do sądu niższej instancji.
    No chyba wiem jak jest, bo jestem jednym z wnioskodawców.
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~anonim [37.225.15.*]
    W przedwczorajszej rozmowie z sekretariatem XXIII Wydziału Gospodarczego Odwoławczego Sądu Okręgowego w W-wie poinformowano mnie, że sprawa XXIII Ga 1393/20, będąca kontynuacją XXIII Ga 28/19 zakończyła się 16.12.2020 r prawomocnym orzeczeniem. Może koledzy z PAH zapomnieli Ci przekazać
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~Ciekawski [37.248.201.*]
    Jeśli Sąd wydał orzeczenie to jakiej jest ono treści?
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~anonim [37.30.51.*]
    Nie udzielono mi takiej informacji. Treść orzeczenia zna PAH i powinien je opublikować !
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~dre222 [91.208.78.*]
    Patrzę na odpis postanowienia sądu,
    sprawa jest w sądzie jejonowym.
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~anonim [37.30.58.*]
    Czyli mnie w sekretariacie Sądu okłamano ?
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~xxx [37.47.3.*]
    Problem z BOI jest taki, że tam nikt za nic nie odpowiada, dziś powiedzą tak, a jutro inaczej, a może nawet tego samego dnia jeśli dodzwonisz sie do innej osoby. Tam nawet ludzie nie wiedzą jak jest liczony 7-dniowy termin na odpowiedź. Czy upływa w środę, czy w czwartek, jeśli odebrałeś pismo w środę. Może źle zrozumieli pytanie, a może myśleli o czymś innym i tak im się odpowiedziało. Jak zadzwonisz drugi raz i poprosisz o doprecyzowanie, to możesz dostać inną odpowiedź. Zawsze możesz złożyć wniosek na piśmie o dostęp do akt sprawy. Może wystarczy im potwierdzenie tego, że jesteś akcjonariuszem i to jest dla Ciebie bardzo ważne.
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~anonim [37.30.49.*]
    Ja rozumiem. Ale co stoi na przeszkodzie aby PAH opublikował treść postanowienia, przecież P.P. ją zna ? Czemu ma służyć ta dyskrecja ?
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~Glock [37.47.225.*]
    Ja rozumiem. Ale co stoi na przeszkodzie aby PAH opublikował treść postanowienia, przecież P.P. ją zna ? Czemu ma służyć ta dyskrecja ? - sam sobie poszukaj w bazie orzeczeń, to nie takie trudne :P
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~ciekawy [188.147.33.*]
    to orzeczenie jest niejawne i nie można do niego dotrzeć ?
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~Bubu [37.225.43.*]
    "Glock" czy pamiętasz o tym, że nie należy stawiać roweru przy lodówce ?
  • Re: Do Oszukanego Autor: ~nabici [46.169.154.*]
    do Dre222- ponieważ sprawa toczy się zbyt długo a zachodzi podejrzenie popełnienia przestępstwa więc czy nie powinna toczyć się pod nadzorem Prokuratury Okręgowei lub przedstawiciela Sądu Okręgowego czy innej wyższej jnstancji, czemu PAH nie składa takiego wniosku? pozdrowienia dla Oszukanego
[x]
HAWE 3,45% 0,30 2017-05-04 15:25:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.