• Merytoryczna dyskusja o spółce Autor: ~lukkaz93 [89.70.124.*]
    Kolejna wysoka rekomendacja dla spółki - najpierw Millenium podniosło oczekiwaną cenę do 23,4zł, dziś MDM do 21,5zł. Bardzo pozytywna informacja o 5 mln z tarczy covidowej dla Heliosa. Tłumnie ruszyliśmy do kin, a największe premiery przed nami - F9, Black Widow, Shang-Chi, Eternals, Spiderman 3, The Suicide Squad, Diuna - to wszystko w drugiej połowie roku. Oczywiście również polskie filmy wchodzą a one również cieszą sie megapowodzeniem, niezależnie od poziomu. Ludzie nie są tak wystraszeni jak rok temu i gdy coś się otwiera to nie boją się już z tego skorzystać. Dodatkowo ruszył się rynek reklamy, co widać gołym okiem po reklamach, zmienianych billboardach i reklamie zewnętrznej.

Czy będzie te ponad 20zł zapowiadane w rekomendacjach? Moim zdaniem ciut na wyrost te opinie, ale może kolejne domy maklerskie opublikują swoje wyliczenia i będzie można jest tak jak teraz skonfrontować ze sobą. Myślę jednak, że do 13,5 podejdziemy na pewno w nadchodzącym czasie, a po przebiciu tego poziomu droga jest otwarta na 15-16 złotych. Tutaj będzie spokojne wzrost jeszcze przez miesiąc-dwa, może do końca wakacji.
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD... Autor: filand [188.146.236.*]
    Trudno Tobie nie przyznać racji. Dodam małe ale. Mam średnia cenę zakupu na poziomie 5,25 PLN. Zakupy wykonywałem przy RSI14 poniżej 30 punktów. Zdążyłem zrealizować zysk na poziomie 10,4 - 10,8 PLN.
    Jak mnie przekonasz do ponownego zwiększenia stanu posiadania przy RSI14 na poziomie powyżej 70 punktów?
    Nie życzę źle kupującym na aktualnych poziomach ale na wzrost (10,4/5,25)×11,5 to trudno mi uwierzyć.
    Powodzenia i pozdrawiam.
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD... Autor: ~dociekliwy [87.205.248.*]
    Sprzedałeś połowę akcji a drugą trzymasz z nadzieją że cena spadnie o 20-30% ?

• Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD... Autor: ryssiekk [78.9.164.*]
    Dyskutujecie z trollem pisowskim. Niby pozdrawia na zakończenie postów, a poczytajcie jego wpisy. Ok, każdy ma prawo do swoich wypowiedzi, wolność słowa itd. Między innymi dzięki Agorze mamy dostęp do prawdziwej informacji itd. Wpis osobnika, który używa nicka filand pozornie jest merytoryczny, ale wczytajcie się w jego wcześniejsze wpisy, o rabinach, podwyższających kurs, żydach, obraźliwe słowa o redaktorze naczelnym Gazety Wyborczej, jad, obrzydlistwa płynące, słownictwo, którego nie używa tutaj chyba nikt. Wcześniejsze jakiekolwiek wpisy o dobrej sytuacji spółki forumowiczów kwitował obrażliwymi dla wpisujących tekstami w stylu 'zmień, dilera, 'zmień leakrza'. I tutaj nie próbujcie z nim dyskutować. Na jego wątek nikt nie wsiądzie, to on doczepia się gdzie się da.
  • Re: Dokładnie..... Autor: filand [188.146.236.*]
    Napisałem w innym poście jaki poziom mnie interesuje. Właśnie na wypadek oczekiwanych poziomów zostawiłem połowę pakietu.

A co do kolejnej bredni dyżurnego onanista. Ja mogę być trollem ale Ty nieuku (ryssiekk) byłeś, jesteś i będziesz pedofilem.
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [87.205.248.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [188.146.236.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: (wiadomość usunięta przez Dudę) Autor: ~niePiS_dzielec [87.205.248.*]
    Autor: filand [188.146.236.*]2021-06-17 14:47

>A co do kolejnej bredni dyżurnego onanista. Ja mogę być trollem ale Ty nieuku (ryssiekk) byłeś, jesteś i będziesz >pedofilem.

Widzę że macie tu Dudę za moderatora ,musicie go trochę wychować albo ja to zrobię niechybnie
    Zostawia posty łamiące prawo karne a usuwa merytoryczne odpowiedzi
    Pewnie studiował u Czerniaka albo Rydzyka .
    A teraz zrobimy Print screeny i się nieukami zajmiemy
  • Re: Dokładnie..... Autor: ryssiekk [5.173.253.*]
    No i dalej zakompleksiony czlowieczku poruszają się w sferze kilku epitetów,: pedofil, onanista. Zwracam uwagę na tego gościa tutaj, który teraz wstawia pseudo merytoryczne komentarze A poczytajcie jego wcześniejsze wpisy. Trafiłem na te indywiduum, gdyż z zaciekłoscią wartą innej sprawy wstawiał tak nienawistne komentarze odnośnie Agory, jakby to było prawdziwe zlecenie na hejtu spółki. Od wyztwania władz Agory od Żydów, jakich tam szechterow, niemieckiej opcji oplacajacej władzę spółki, po chińskie komentarze o Michniku (jego bracie w Szwecji, żydowskie nazwisko Michnika) i wiele innych tak obraźliwych epitetów i chorych argumentów, że zwrócił sobą moją uwagę. Każdy wpis pozytywny o Agorze filand obiecał swoim jadem, żółtą, jakby zohydzenie Agory było jego misją.Stad mohe podejrzenie, że może robi to na zlecenie jako internetowy troll. No i poziom jego intelektu, kultury definiują jego posty do mnie o pedofilii, zesraniu się w gacie, bym zdychal na raka bez znieczulenia. Innych nie przeczytałem, ale pewnie były jeszcze mocniejsze bo moderator je usuwał. Wpisy do anonimowego mimo wszystko dla niego facet A jaką zajadła chora nienawisc. I z takim nic wyśmienicie tutaj poglądy, więc warto czytając jakiś od biedy jego wpis o Agorze bez ziania shitem możecie uznać, że to normalny forumowicz.
  • Re: Merytorycznie...Pedofilem wstęp wzbroniony. Autor: filand [188.146.236.*]
    Kilka zdań wyjaśnienia.
    Jeżeli mam średnią cenę zakupu 5,25 PLN to optymalny.poziom korekty to 0.67 x 5,25 = 3,5175 PLN.
    Jednak w przeciwieństwie do dyżurnego onanisty (ryssiekk) chodzę po ziemi i nie kradnę cudzych komentarzy. Zatem w obecnej sytuacji trudno czekać na taki poziom.
    Stąd moje założenie o realizacji zysku. Jeżeli kurs spadnie do 6,75 -6,95 PLN to wtedy Kupuję...Jeżeli kurs poszybuje na 13 lub 16 lub 23 PLN to spokojnie czekam.
    Cierpliwy Jestem. Natomiast dyżurnemu onaniście (ryssiekk) mogę jedynie współczuć .Podobno tylek go boli.Alw nie od siedzenia.
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD... Autor: ~lukkaz93 [89.70.124.*]
    Ciężko dyskutować na forum o spółce, gdyż posta czy komentarz może napisać każdy, dlatego jest niemerytorycznie i bardzo dużo polityki. A polityka mnie w ogóle nie interesuje w kontekście tej spółki tylko fakty. A są następujące:
    - spektakularny powrót Heliosa, sprzedaż znacznie większa niż rok temu po otwarciu
    - hity filmowe na które czeka publika skondensowane w drugiej połowie 2021 roku. Nawet jeśli lipcowe hity nie zarobią to rozryszają publikę, ludzie poczują się bezpiecznie i ruszą tym bardziej na następne
    - ożywienie na rynku reklamy
    - zapowiedź restrukturyzacji działu Prasa
    - 5 mln z tarczy covidowej dla Heliosa
    - NextFilm produkuje pełną parą i 2022 wydaje się zapowiadać świetnie

Jeśli chodzi o AT nie spadamy poniżej 9-dniówej średniej kroczącej, silny trend wzrostowy, piękne wyjście na potencjalne 13,5zł czyli na odrobienie stanu sprzed pandemii.
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD... Autor: ~zibi [95.41.251.*]
    Ale po co mamy Cię przekonywać?

Mnie nie zależy na tym byś kupił albo nie kupił - nic na tym nie zyskam ani nie stracę więc nie mam powodu by Cię przekonywać.

Okres najszybszego wzrostu jest już za nami, więc jeśli masz na oku inną równie bezpieczną inwestycję to dobrze zrobiłeś że sprzedałeś akcje Agory.

Ja jednak sprzedawać nie zamierzam. Perspektywa przed spółką jest bardzo dobra i wszystko wskazuje na to że w perspektywie 2-5 lat to bardzo bezpieczna inwestycja z ceną docelową rzędu 15zł.

Mnie taki wzrost zadowala. Te akcje to inwestycja na emeryturę, więc minimalizacja ryzyka jest w tym przypadku dla mnie ważniejsza od maksymalizacji zysków.
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD... Autor: filand [188.146.236.*]
    Ja tego nie neguję,ale zaznaczam,że po aktualnych cenach..Zobaczę raport za półrocze, ocenie możliwość wystąpienia bankructwa. Wtedy może zmienię nastawienie.
    Szanuję Twoja opinię,ale mam swoje wątpliwości. Źle (poza pedofilami I onanistami) nikomu nie życzę. Wręcz przeciwnie.
    Pozdrawiam
  • Re: fundamenty Autor: ~Piotr2 [83.11.101.*]
    Bankructwa? No to pojechałeś. Potrafisz analizować raporty? Agora fundamentalnie jest bardzo dobrze, a teraz dochodzi technika i wisienki. Zeby trolować trzeba mieć trochę wiedzy.
  • Re: Pożyjemy zobaczymy Autor: filand [188.146.236.*]
    Nie pojechałem tylko opieram się na aktualnych danych finansowych. Żeby zabierać glos trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Żegnam.
  • Re: Pożyjemy zobaczymy Autor: ~niePiS_dzielec [87.205.248.*]
    Dnia 2021-06-17 o godz. 15:45 filand napisał(a):
    >. Żeby zabierać glos trzeba umieć czytać ze zrozumieniem. Żegnam.

W żegnaniu się jesteście mistrzami ;] Cała krzyżacka kasta ;P
    Szkoda że na WFie wyłącznie klęczenie ćwiczycie .
    Dlatego piłkarskiej kadrze nie idzie :P
    https://cdn.wiocha.pl/images/9/c/9c26afb5155d1d1dd1cebb62fd444086.jpg

• Re: Pożyjemy zobaczymy...Spamerze Autor: filand [188.146.236.*]
    Spamuj sobie forum Sok z Buraka....
  • Re: Pożyjemy zobaczymy...Spamerze Autor: ~niePiS_dzielec [87.205.248.*]
    Dnia 2021-06-17 o godz. 17:26 filand napisał(a):
    > Spamuj sobie forum Sok z Buraka....

Przecież cały cza cisnę z buraków sok .
    Najczęściej wlewam go w słoiki stołeczne z dojną zmianą przywiezione
  • Re: Pożyjemy zobaczymy...Oszust. Autor: filand [188.146.236.*]
    O jak Oszust.
    =========////

Na  początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało (J 1,1-3).
  • Re: Pożyjemy zobaczymy...Oszust. Autor: ~niePiS_dzielec [87.205.248.*]
    Dnia 2021-06-17 o godz. 18:36 filand napisał(a):
    > O jak Oszust.
    > =========////
    >
    > Na  początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało (J 1,1-3).

Mt 23.13 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo zamykacie królestwo niebieskie przed ludźmi. Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejść tym, którzy do niego idą6.
    15 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy, bo obchodzicie morze i ziemię, żeby pozyskać jednego współwyznawcę7. A gdy się nim stanie, czynicie go dwakroć bardziej winnym piekła niż wy sami.
  • Re: Pożyjemy zobaczymy...Dyżurny troll Autor: filand [188.146.236.*]
    Spadaj na Sok z Buraka dyżurny trollu...
    Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało (J 1,1-3).
  • Re: Pożyjemy zobaczymy...Dyżurny troll Autor: ~niePiS_dzielec [87.205.248.*]
    Dnia 2021-06-17 o godz. 19:20 filand napisał(a):
    > Spadaj na Sok z Buraka dyżurny trollu...
    > Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało (J 1,1-3).

płyta ci się zacięła ?Czy znasz tylko 2 slogany?

Mt23.24 Przewodnicy ślepi, którzy przecedzacie komara, a połykacie wielbłąda!
    25 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo dbacie o czystość zewnętrznej strony kubka i misy, a wewnątrz pełne są one zdzierstwa i niepowściągliwości.
    26 Faryzeuszu ślepy! Oczyść wpierw wnętrze kubka, żeby i zewnętrzna jego strona stała się czysta.
    27 Biada wam, uczeni w Piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa.
    28 Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości.
    ...
    33 Węże, plemię żmijowe, jak wy możecie ujść potępienia w piekle?

Ajakby były problemy w czytani ze zrozumieniem to tak bardziej kolokwialnie i swojsko :
    "kto się modli pod figurą ten ma diabła za skórą"

• Re: Pożyjemy zobaczymy...Dyżurny troll Autor: filand [188.146.236.*]
    Na  początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało (J 1,1-3).
    Spadaj dyżurny trollu.
  • Re: Pożyjemy zobaczymy...Dyżurny troll Autor: ~niePiS_dzielec [87.205.248.*]
    Dnia 2021-06-17 o godz. 20:09 filand napisał(a):
    > Na  początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Ono było na początku u Boga. Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało (J 1,1-3).
    > Spadaj dyżurny trollu.

Jesteś z sekty? Powtarzasz jeden wers jak mantrę .A może to egzorcyzm ma być?
    Czyli nawet o Biblii którą cytujesz nie umiesz dyskutować .Domyślam się żeś z rycerstwa stadionowego
    A może myślisz jak Dworczyk że WP to bezpieczna poczta Wojska Polskiego ?
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce...CD... Autor: ~zibi [95.41.251.*]
    Ja zakładam, że jeszcze przez rok lub dwa na świecie będą problemy z produkcją. A to brakuje chipów, a to stali, a to styropianu i tak dalej.

Jak ktoś chce się bawić to można dużo zyskać lub dużo stracić. Mam osobną pulę środków na zabawę / grę. Ale jakieś 3/4 kasy chcę mieć w bezpiecznych inwestycjach. Banki wiadomo - jedna decyzja rządu o jakimś nowym podatku, albo wyrok sądu i kurs leci o 25%, odzieżówka (CCC, LPP) jest podatna na zawirowania z dostawami komponentów podobnie jak producenci (Amica). Spółki softweare'owe (w tym gamingowe) są obecnie bardzo drogie bo jawią się jako oczywista bezpieczna inwestycja na czas pandemii. Analizowałem tak branża po branży i wyszło mi że na najbliższe 2-5 lat bezpieczny portfel to głównie Agora i Polsat. To obecnie filar mojego zabezpieczenia emerytalnego. Do to ego oczywiście mniejsze pakiety innych spółek ale nadal z branży usług i mediów a nie produkcji. CDA to bardzo ciekawa inwestycja. W ogóle nie liczę na wzrosty, ale rokroczna wysoka dywidenda (w tym roku 1,8zł przy kursie 25-27zł) sprawia że w dłuższej perspektywie ten zakup się samofinansuje.
  • Re: Merytorycznie.... Odniosę się po zamknięciu NYSE. Autor: filand [188.146.236.*]
    Pozdrawiam.
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce Autor: ~lukkaz93 [89.70.124.*]
    Panowie, spokojnie. Pieniądze lubią spokój. Nerwy niepotrzebne, a wrzucanie politycznych komentarzy również. Merytorycznie.

Fakty są takie, że spółka w silnym trendzie wzrostowym. Sporo osób zapakowało się na poziomie 6-7 złotych i nie sprzedało jeszcze, bo korekty były na tyle płytkie że niewiele osób zdecydowało się na sprzedaż. Złota zasada: trend is your friend. A dopóki spółka się nie załamie, albo chociaż 9-dniowiej kroczącej nie załamie to nie ma co sprzedawać. Fundamentalnie spółka się odradza, a otoczenie robi sie coraz lepsze.

Ci co chcą zarobić w perspektywie miesiąca-dwóch to trzymają albo dokupują bo perspektywa na 13,5 otwarta, a to lekko licząc +15% przestrzeni do wzrostów.
    Ci co chcą do portfela emerytalnego to już w ogóle myślę, że mieli czas zakupów. Kina przetrwały i w nadchodzących kilku latach ciągle będą mocne, covid nie zabił tej branży a na całym świecie jest renesans kin. Reklamy to również pewny pieniądz. Pozostała działalność spółki restrukturyzowana, więc też myślę że bez strachu można pakiet kupić.

Jestem na spółce od 2016 a WiG-Media śledzę od lat. Oczywiście to "typy edukacyjne", nie żadne rekomendacje. Każdy odpowiada za swój portfel, to nie są żarty tylko poważne decyzje biznesowe. Dlatego odrobina merytoryki się w tym miejscu przyda.
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce Autor: ~szczery [87.205.248.*]
    Dnia 2021-06-17 o godz. 19:28 ~lukkaz93 napisał(a):
    > Panowie, spokojnie. Pieniądze lubią spokój. Nerwy niepotrzebne, a wrzucanie politycznych komentarzy również. Merytorycznie.
    >
    Jednak zauważ że w tym kraju to Władza Ludowa decyduje nawet o tym gdzie kierowane są strumienie
    gotówki na reklamy a jej funkcjonariusze pozwalają sobie na kierowane do plebsu oszczerstw
    czy sloganów mających zohydzić pewne marki w imię budowy szowinistyczno religijnego imperium.
    W cywilizowanym państwie mieliby procesy o szkody wizerunkowe dla znaku towarowego
    idące w dziesiątki milionów .I im częściej by te kary płacili tym bardziej drożałyby akcje
    Niestety mentalnie żyjemy pomiędzy Azją a Europą mimo że geograficznie jesteśmy w jej centrum
    Dlatego temperowanie fanatyków od czasu do czasu nie zawadzi ;]
    Liczeni że niewidzialna ręka rynku wszystko załatwi to może się skończyć jak z mediami u Orbana
    Madziarzy do Europy zza Uralu przywędrowali .

Reklamy ze spółek skarbu państwa to oczywiście łakomy kąsek, ale skoro spółka radzi sobie bez tej kasy od 6 lat to spokojnie, kolejne lata też wytrzyma. Rynek prywatny jest o wiele większy, a Agora ma ekspozycje w wielu środkach przekazu. Tutaj naprawde nie ma się o co martwić.

Tak, Węgrzy przybyli znad Uralu, jako lud ugrofiński dokonali honfoglalas czyli zajęcia ojczyzny w Kotlinie Panońskiej. Historia i polityka Węgier jest mi świetnie znana tak jak jej rynek medialny. Dużo wody jeszcze w Wiśle upłynie zanim PiS dobierze się do prywatnych mediów, a w mojej ocenie do 2023 roku nie ma na to żadnych szans. Ani ustawowo, ani poprzez wykupienie. To mrzonki. Węgry to dosłownie państwo mafijne, u nas jest bardzo źle ale jeszcze do Węgier mamy kawałek drogi. Przy obecnym układzie nie ma sił na tak daleko idące kroki wobec mediów.
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce Autor: ~szczery [87.205.248.*]
    Dnia 2021-06-17 o godz. 21:17 ~lukkaz93 napisał(a):

> Węgry to dosłownie państwo mafijne, u nas jest bardzo źle ale jeszcze do Węgier mamy kawałek drogi. Przy >obecnym układzie nie ma sił na tak daleko idące kroki wobec mediów.

Węgry to w zasadzie tylko kwestia oligarchizacji a u nas dochodzi a nawet przeważa kwestia religii.
    Prawosławie to dla kleru drugie płuco chrześcijaństwa a protestanci to heretycy .
    Przynajmniej dla tej części z którą trzyma PiS .Czyli "programowo" jesteśmy ciągnięci na wschód

Nie chodzi mi o prognozowanie bieżącej/rocznej perspektywy ,tylko zobrazowanie-uświadomienie "całokształtu"
    z którego wyznawcy PiSu nie zdają sobie sprawy a reszta zwyczajnie nie wierzy w Polexit mimo że nim straszą

A nerwy PiS może szarpać i psuć klimat codziennie- taka ich natura. Nie możesz pokonać to ugryź lub opluj

https://www.biznesinfo.pl/
    22.05.2021 · TVN24 bez koncesji. Nadawca TVN24 dokumenty w sprawie przedłużenia koncesji złożył niemal rok temu, ale od tamtego czasu KRRiT wciąż nie wydała decyzji w tej sprawie. Koncesja na nadawanie TVN24 kończy się 26 września 2021 r. KRRiT wezwała nadawcę stacji do uzupełnienia braków formalnych w dokumentach.
    A dzieje się to mimo zmiany prezydenta USA !!!

• Re: Merytoryczna dyskusja o spółce Autor: ryssiekk [78.9.164.*]
    Chyba pewną rzecz warto tutaj dodać. Uspokajasz dyskusję, prosząc o merytorykę, gdy mi chodziło o coś innego. I na pewno stosowanie się do tych zasad właśnie uspokoi debatę. Gdy ktoś jest złodziejem nie podaje się mu ręki. Są osoby, z którymi nie chce się mieć do czynienia. Kultura bycia, zwyczajne proste savoir vivre, także ludzi biznesu, czy inwestorów. Piszesz i taktujesz jakby nic wpisy filanda jak zwykłą rozmowę z forumowiczem, gdy zwróciłem wszystkim uwagę jakiego kalibru jest to postać. Wyzywa oponentów od onanistów, pedofilów, by zdychali na raka, swoimi poprzednimi wpisami zohydzał Agorę o takie banialuki, wszystkie jego wpisy hejtowe powinny być usuwane przez moderatora, ale nie były, a to prawie zahaczało o zniesławianie i paragrafy karne. Mógłbym nazywać go impotentem, choć nie wiem czy nim jest, jak on nie wie czy jestem onanistą (na marginesie, 88% ludzi na świecie się onanizuje), czy pedofilem. To już mocny zarzut, i jeśli będzie się powtarzał, trzeba będzie coś z tym zrobić. I o to chodzi w merytorycznej dyskusji. Agora to potentat medialny,kina, najlepszy dziennik w Polsce, radio, wiele innych projektów. Można analizować dostępne przecież raporty, wskaźniki (bankier, biznesradar, wiele innych portali), podpierać się wkaźnikami, analizą techniczną, fundamentalną. Negować takie czy inne argumenty, ale filand tylko pisał o zmianie dilera, opcji niemieckiej na Czerskiej, bracie redaktora naczelnego w Szwecji, takie świnstwa, że po prostu rozmowa wirtualna, dyskutowanie z kimś takim powinno być poza poziomem każdego normalnego forumowicza. We wpisach kiedy zacząłem zaglądać tutaj, bo kupiłem akcje Agory wieszczyłem już wtedy poziom 11 zł (był zdaje się 7,50-8). Facet odnalazł moje wpisy i zaczęło się. Chory, zakompleksione indywiduum.
  • Re: Merytoryczna dyskusja o spółce Autor: ~Piotr2 [83.11.101.*]
    Trzeba umieć czytać raporty. Jeszcze raz powtarzam. Spółka poradziła sobie bez kin i reklam w covidzie podpowiadam. Cwaniaki z funduszu poszli po stoplosach, a teraz odbierają od zdziwionych. Po raporcie za II kw. będzie pozamiatane. 150- 200 % w pół roku - mogę poczekać.
    W porządku, obrażanie i to w wulgarny sposób jest niedopuszczalne. Z resztą, na tym i innym forum Bankiera to standard, przechodzi tak wiele obraźliwych niemerytorycznych treści... każdy o tym wie, opinia o forum jest fatalna no bo jak każdy może anonimowo obrażać, trollowac albo naganiać no to to zniecheca ludzi poważnych do korzystania z tego miejsca.

Na grupkach facebookowych jest znacznie lepiej - tam większosć osób występuje pod nazwiskiem, przez co jest znacznie większa kultura.
[x]
AGORA -0,70% 8,46 2021-10-15 16:30:54
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.