• Z dzisiejszego Parkietu Autor: ~Upsssss [84.10.200.*]
    Firmy
    Nowa propozycja
    16.06.2021,

https://archiwum.parkiet.com/artykul/830596_Nowa-propozycja.html

– Zaproponowałem, by system opustów pozostawić dla osób, które zdecydują się jednocześnie na instalację paneli słonecznych i pompy ciepła. Taki duet to najczystsze źródło energii i ciepła dostępne dziś na polskim rynku – zadeklarował Bartłomiej Orzeł, pełnomocnik premiera ds. programu „Czyste powietrze". Dodał, że w ostatnim czasie 20 proc. beneficjentów tego programu decydowało się zamienić stary piec węglowy na pompę ciepła. – To ważny element walki o poprawę jakości powietrza w naszym kraju. A wiadomo, że inwestycja w pompy ciepła jest najkorzystniejsza, gdy gospodarstwo domowe ma tani prąd z własnej instalacji fotowoltaicznej. Dlatego będę zabiegał w resorcie klimatu, a potem w parlamencie, by zmiany systemu rozliczeń prosumentów ominęły osoby inwestujące w najczystsze źródło ciepła. Mam tutaj sojusznika w postaci byłej wicepremier Jadwigi Emilewicz – stwierdził Orzeł.
  • Re: Z dzisiejszego Parkietu Autor: ~alenumer [5.184.108.*]
    Będzie tak jak mówiłem pan K. wejdzie do spółki
  • pojdzie info to bedzie up 400% na starcie lol Autor: ~TenKtoWie [91.246.213.*]
    Wyczekujemy
  • Re: pojdzie info to bedzie up 400% na starcie lol Autor: ~gpwmaster [5.173.249.*]
    Gotowa do konkretnego ruchu.
  • Re: pojdzie info to bedzie up 400% na starcie lol Autor: ~Dorota [45.10.139.*]
    Wykres książkowy. Masakra.
[x]
SZAR -1,87% 0,21 2021-09-27 16:45:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.