• Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie Autor: ~x-man [194.99.105.*]
    Uważam że jest na to szansa
  • Re: Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie Autor: ~JaCO [195.191.162.*]
    Jako rzeczesz to sprawczo odpiszę. Gram na orange częścią sporego kapitału 6 cyfrowego i będę grał do lipca. Potem raczej spółka urośnie pow. 7 zł. Dlaczego? bo wzrost ARPO (średni przychód na klienta) z ofert konwergentnych.skoczył do 110 zł (14% więcej r/r). Czyli 5% r/r. W sierpniu będzie ogłoszona polityka dywidendy i w przyszłym roku wyjdzie ok. 40 gr za kwit, a nie jak myślą 25 gr. EPITDA operacyjna wzrosła za kwartał więcej niż 5%. Wszystko to powinno wprowadzić kurs na 11 zł. Ale!
    Rządzi obecnie PIS - partia "ludzka" dość przyzwoita dla ludzi poza wypadkami ustawiania swoich u koryta. Będą kary i orange musi pewne klauzele zrewidować jak i nie kusić losu na potencjalne kary. Bo będzie bolało. A ma skarg tak na balansie egzekucji. Zatem z 11 zł przez tę niepewność można oczekiwać w tym roku 8 zł i tam raczej je liźniemy. To tyle. Ja nie mam emocji, gram i zarabiam. Kupuję sprzedaję sporą częścią kapitału na XSTATION5 bo nie mam prowizji i mi się to opłaca. Miesięcznie ugrywam statystycznie 6% od początku roku.
    ---
    A teraz podziękuj ładnie za merytoryczny wpis, żebym miał paliwo pisać dalej

• Re: Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie Autor: ~x-man [194.99.105.*]
    Dzięki, pozdrawiam. Ja liczę choć się może przeliczę na ruch w okolice 10 PLN.
  • Re: Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie Autor: ~Wanda [178.235.181.*]
    Moim zdaniem Orange nie ma szans na 10 zł za akcje... chociaż bardzo bym chciała
  • Re: Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie Autor: ~ktoś [84.205.172.*]
    Dnia 2021-06-16 o godz. 10:57 ~x-man napisał(a):
    > Uważam że jest na to szansa

Nie ma żadnych szans dlaczego Bo;
    to jest firma która co rusz to kombinuje i nie tylko żeby nie płacić podatków (transfery za usługi,logo itp. do Francji )
    oszukańcze umowy z klientami, nie dzielenie się zyskami (zawsze znajdują powód) i inne ....
    Życzę żeby im dowalili znów ( raz już dowaliła komisja europejska za podobne jaja-i się nie oduczyli ZŁODZIEJE) teraz nasi
    10 % od przychodu rocznego.
  • Re: Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie Autor: ~x-man [194.99.105.*]
    To że główny udziałowiec to ******** to wiem, ta półka bez problemu jest w stanie generować zyski tylko po co się dzielić z akcjonariuszami

• Re: Jaka jest szansa na zysk w II kw.? , prosze merytorycznie Autor: ~JaCO [195.191.162.*]
    Słuchaj, gram od 25 lat, również na runkach światowych. Polityka dywidendowa jest podobna również w Unii i tak SHELL (rdsa.nl) okroił dywidende bo konwertuje się w zieloną energię. Zibensat (Siebiensat czyli PSM.DE) również bo inwestuje w Ultra HD (spadek z reklam). SAP płaci równo, ale mało. Trend jest czytelny i w USA również. Orange nie jest krajem tylko przedsiębiorstwem - ma zarabiać. Dużym!. Nie jest to tak, że wyprowadzają kasę na znaki etc. Oni by się mocniej rozwinąć muszą technologicznie odskoczyć i potrzebują pieniędzy. Wróci i być może 1 zł za kwit za kilka lat. Popatrz również, że na dniach może się rozpocząć korekt na szerokim, a orange jest defensywny i zapuka tu również kapitał po hossie surowcowej za jakiś czas. Od sierpnia będziemy wiedzieć więcej o przejrzystej polityce div. Na razie marazm i jak pisałem już dawno ruszamy się w kanale 6.5-7.0 z małymi uchybami. Na tym na razie trzeba bazować i to tyle
[x]
ORANGEPL 0,95% 6,38 2022-05-16 09:40:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.