• Kto to trzyma Autor: ~Krutkowzroczny [188.147.32.*]
    Nie rozumiem trzymających ten papier... Cała giełda rośnie, WIG20 rośnie, New Connect rośnie, krypto rośnie, surowce rosną. Co po moment pojawiają się wspaniałe okazje inwestycyjne pozwalające zarobić kilkadziesiąt procent w parę dni, jak Novina w zeszłym tygodniu czy InnoGene w tym. A wy tutaj zrobiliście sobie kółeczko wzajemnej adoracji, kolejny miesiąc zachwycacie się chełmem i oszukujecie sami siebie licząc na to że może w końcu Prezes pokaże coś więcej niż łysą glacę. Czym wcześniej pogodzicie się z tym że wtopiliście pieniądze i sprzedacie tego gniota, tym szybciej odrobicie stratę na normalniejszych spółkach.
  • Re: Kto to trzyma Autor: ~Nowy [79.186.112.*]
    A co ty tu robisz na tej beznadziejnej spółce, bo nie kumam. Czyżbyś liczył na coś? Jakąś super atrakcyjną cenę do zakupu akcji beznadziejnej spółki? Wytłumacz nam tę mroczną tajemnicę.
  • Re: Kto to trzyma Autor: ~Krutkowzroczny [188.147.32.*]
    Ja tu jestem, ponieważ wiele wskazuje na to, że Niezwyciężony jak się już ukaże to będzie niezłą grą, i śledzę spółkę żeby być na bieżąco z postępem prac. Natomiast w życiu nie zainwestuję w tę spółkę przy cenie akcji powyżej 20 złotych, ponieważ po pierwsze niesłychanie bawi mnie kapitalizacja tego balona a po drugie do premiery daleko (rok 2023 wydaje się realny) więc do tego czasu znajdę dziesiątki innych lepszych okazji inwestycyjnych.
  • Re: Kto to trzyma Autor: ~gracz [90.156.32.*]
    czyli nachalnie starasz się zniechęcać i zbijać kurs.
    ładnie tak, kolego?
  • Re: Kto to trzyma Autor: ~starek [85.14.121.*]
    A niech sobie pisze, widać ze napalony na akcje tylko cena mu nie odpowiada i marudzi. Po wątkach na tym forum widać że tutaj tylko takie osoby są.
  • Re: Kto to trzyma Autor: ~Takiowaki [5.184.125.*]
    Ja
  • Re: Kto to trzyma Autor: ~Grucha [78.11.226.*]
    Dlaczego? Ja na przykład mam z tej spółki bekę, i absolutnie na niej nie zamierzam w nią inwestować ani na niej zarobić. Powiem więcej, czym większa kapitalizacja tej chełmowej wydmuszki, tym mam lepszy humor z rana, widząc że są jednak inwestorzy głupsi ode mnie. Robią grę przez kilka lat, absolutnie nic nie pokazali, zarzad kłamie na temat postępu prac produkcyjnych i daty premiery, a wy dalej wierzycie, niczym jakaś sekta, że wszystko jest w porządku, że to wszystko spowodowane jest starannie zaplanowaną akcją marketingową :D
  • Re: Kto to trzyma Autor: ~Takiowaki [83.29.145.*]
    Kilka powodow:

Chec duzego zysku
    Powazni goscie w zarzadzie i w zespole
    Fajne ip. Wg mnie potencjal cdr wyrusl z mocnego ip plus krescja wpasna. Tutaj jest ten sam model dzialania
    Nie wala sciemy tylko pracuja. Wiem jak bylo w 2013-2014 na 11b. Tez wszyscy narzekali ze malo konkretow Mi to nie przeszkadza. Czekam na mocna akcje marketingowa i wtedy ocenie ich potencjal z wiekszym prawdopodobienstwem prawdziwosci.
  • Re: Kto to trzyma Autor: ~Pukpuk [31.60.123.*]
    To jeszcze powiedz mi co jutro kupić na te parę dni żeby zarobić kilkadziesiąt procent. Mam 20 tys. Poproszę nazwę spółki cenę za ile jutro kupić no i kiedy i za ile sprzedać. Sprawdzę chętnie skoro to takie proste jak to się robi. No i możesz udowodnić jakie to proste zarabiać na giełdzie. Czekam na Twoje pewniaki
  • Re: Kto to trzyma Autor: ~Takiowaki [83.29.145.*]
    Rade dam. Kupuj to co ma wartosc wew wieksza niz wycena rynkowa. U mnie sprawdza sie min 3-5 lat okres inwestycji. I taki okres daje szanse na bardzo przyzwoita stope zwrotu. Tipy i spekulacja to jest zabawa w zgadywanie i w dlugim terminie wg mnie gra o sumie zerowej. Powodzenia
[x]
STARWARD -5,06% 90,00 2021-09-24 16:42:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.