• Naukowiec krytykuje spoty zachęcające do szczepień Autor: ~wuj [94.251.235.*]
  Przypomnimy, że na COVID-19 ciągle nie ma leków. Nie leczymy przyczyny, tylko stosujemy leki w różnych fazach choroby, które zmniejszają ryzyko progresji albo ryzyko zgonu. Proces wykrzepiania w naczyniach płucnych jest jedną z głównych przyczyn niepowodzenia leczenia i zgonu. Dochodzi do takich uszkodzeń śródbłonka – czyli warstwy wyściełającej naczynia od wewnątrz, że krew krzepnie i nie ma krążenia krwi w płucach. Na to nie ma lekarstwa – jeśli małe naczynia ulegną zamknięciu, to my ich ponownie nie otworzymy. Inna sprawa – COVID-19 jest chorobą wielonarządową – ludzie nie chorują tylko na płuca. Należy się również bać trwałego kalectwa po przechorowaniu COVID-19. Skala tego problemu odsłoni się dopiero za jakiś czas. Wielu pacjentów czeka fotelowy tryb życia. Nie będą mogli opuścić mieszkania, bo mówiąc kolokwialnie, przy znacznym zniszczeniu płuc, nie będą mieli czym oddychać.

  https://wmeritum.pl/naukowiec-spoty-zachecajace-szczepien/348715

  Bardzo prawdopodobne że 1-MNA w modelu zwłóknienia płuc będzie szansą do szybszego powrotu do zdrowia.
 • Re: Naukowiec krytykuje spoty zachęcające do szczepień Autor: ~Sputnik [188.146.36.*]
  Dnia 2021-06-10 o godz. 16:27 ~wuj napisał(a):
  > Przypomnimy, że na COVID-19 ciągle nie ma leków. Nie leczymy przyczyny, tylko stosujemy leki w różnych fazach choroby, które zmniejszają ryzyko progresji albo ryzyko zgonu. Proces wykrzepiania w naczyniach płucnych jest jedną z głównych przyczyn niepowodzenia leczenia i zgonu. Dochodzi do takich uszkodzeń śródbłonka – czyli warstwy wyściełającej naczynia od wewnątrz, że krew krzepnie i nie ma krążenia krwi w płucach. Na to nie ma lekarstwa – jeśli małe naczynia ulegną zamknięciu, to my ich ponownie nie otworzymy. Inna sprawa – COVID-19 jest chorobą wielonarządową – ludzie nie chorują tylko na płuca. Należy się również bać trwałego kalectwa po przechorowaniu COVID-19. Skala tego problemu odsłoni się dopiero za jakiś czas. Wielu pacjentów czeka fotelowy tryb życia. Nie będą mogli opuścić mieszkania, bo mówiąc kolokwialnie, przy znacznym zniszczeniu płuc, nie będą mieli czym oddychać.
  >
  > https://wmeritum.pl/naukowiec-spoty-zachecajace-szczepien/348715
  >
  > Bardzo prawdopodobne że 1-MNA w modelu zwłóknienia płuc będzie szansą do szybszego powrotu do zdrowia.

  Tak wuju, bardzo prawdopodobne :):):)

 • Re: Naukowiec krytykuje spoty zachęcające do szczepień Autor: ~Wafelek [176.221.122.*]
  bedzie, tylko kiedy? jakoś zarządowi się nie spieszy, a biedni ludzie będą spędzać czas w fotelach bo 1-MNA się marnuje w polskich aptekach. nawet na przecenie nikt tego nie chce kupować.
[x]
PHARMENA 0,99% 10,20 2021-09-17 16:19:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.