• Kiedy Autor: donito [31.0.22.*]
    Zobaczymy perowskity w wykonaniu saule w działaniu żeby jakikolwiek niezależny elektronik mógł porobić pomiary efektywności.
    Narazie tylko marketing n a YouTube można znaleźć ale zero konkretów.
  • Re: Kiedy Autor: ~mark [94.172.216.*]
    2018 biurowiec Spark Warszawa?
  • Re: Kiedy Autor: donito [31.0.22.*]
    No jest trochę artykułów z 2018 o tym że zaczynają testować blabla i żadnych konkretów.
    Po Piastowie miałem długi spacer dwa miesiące temu i nie widziałem nigdzie tych ładowarek w pobliżu stacji ale i też nie wiedziałem wtedy jeszcze o istnieniu Saule.
    Swoją drogą dla mnie to dziwne że taka przełomową technologie oddali pierwszej lepszej firmie i po tylu latach testów dotacji wchodzą na giełdę tylnymi drzwiami przez co inwestowanie w nią jest w tej chwili czystą spekulacja i hazardem.
  • Re: Kiedy Autor: ~OdlotowyOlek [31.0.49.*]
    Yeezus jaki z ciebie nagon spadkowy ja pierdziut. Firmy z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem płacą po kilkaset milionów euro i kupują kota w worku? Widać nie mają już co z pieniędzmi robić! Jedź do Piastowa i sobie sam zrób pomiar. I daj nam znać.
    Sami mogliby się pochwalić w końcu parametrami a nie tylko jakieś dziwne filmiki ładowania tel pod lampką.
  • Re: Kiedy Autor: ~Opat [188.146.130.*]
    Ale dzieciaki. Przecież wybudowali fabrykę. Masakra jak dużo trolli już by widziało 50 zł. Trzeba czasu i pokory.
  • Re: Kiedy Autor: ~Big [78.8.4.*]
    Klepną umowę z Blumerang, dostaną akcje, będzie wszystko, testy kontrakty, wodotryski, akcje po 50 pln...
  • Re: Kiedy Autor: ~Werder [5.173.248.*]
    Donito kto Cie wyprodukował?
  • Re: Kiedy Autor: ~nogi [185.230.168.*]
    donek sprzedał i myśli, że jak napisze byle co na forum bankiera to mu kurs spadnie żeby kółeczko pyknąć. Ciekawy przypadek.
    Przejrzałeś mnie szerloku. Moje pytania nie zasługują na odpowiedź. Tylko marudzę zamiast kupić drugi raz trochę drożej i naganiac w drugą stronę.
    Podobno będą czapki z daszkiem pokryte perowskitami ładujące telefon. Prawda to?
  • Re: Kiedy Autor: ~nogi [185.230.168.*]
    Ciasny masz łeb. Negujesz istniejącą fabrykę i kontrakt na miliard?
  • Re: Kiedy Autor: ~Kuba [94.172.123.*]
    ja już mu nawet nie odpisuje bo to jest tragedia ten donito. Zero w głowie, tylko chodzi i jak katarynka "pomiary, pomiary". On nie pojmuje, że już taniej nie odkupi, ale próbuje siać farmazony :D Dajcie ludzie spokój, jak nie będzie się mu odpisywało to może mu się znudzi.
  • Re: Kiedy Autor: ~Opat [188.146.130.*]
    Panowie po co komentarze. Przecież na każdy forum jest taki łebster. Jego wpisy nic nie zmienią. Oczywistą sprawą jest ze cena za akcje Saule pójdzie do góry za jakiś czas. Pytanie za ile i jak wysoko. Po co takim trollom dawać satysfakcje odpisując na ich posty. Szkoda czasu.
    Dzięki za odpowiedź. Czyli was obchodzi tylko ile pójdzie kurs do góry a nie jakieś pierdółki jaką to ma wydajność czy trwałość. Ja tylko zakładam że skoro firma nie chwali się tym to znaczy że nie ma czym. I to wyłączanie komantarzy na YouTube.
  • Re: Kiedy Autor: ~Kuba [94.172.123.*]
    Przecież wydajność jest znana peroskitów, jest to na ich głównej stronie, wystarczy wejść i poklikać a nie czekać aż ktoś na tacy Ci poda. Ehhh....
[x]
BLUMERANG 2,11% 12,10 2021-10-22 17:02:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.