• Warto tu wchodzić za 10k ? Autor: ~Romek [37.248.160.*]
    Jak w tytule pytanie. Tylko bez naganiania bo brat wymienił te spółe że ma szanse na znaczny wzrost wartosci i zastanawiające.
  • Re: Warto tu wchodzić za 10k ? Autor: ~Takijeden [5.173.99.*]
    Na tej spolce nikogo nie ma poza moze 2-3 osobami dlatego warto maja ambitne plany warto zaryzykowac mysle a jesli im nie wyjdzie to january pewnie przejmie spolke jak z easycall
  • Re: Warto tu wchodzić za 10k ? Autor: ~Takijeden [5.173.99.*]
    Tylko nie licz na szybki zysk musisz dac sobie minimum pare miesiecy ale jak sie uda to zarobi sie duzo wiecej niz przecietnie
  • Re: Warto tu wchodzić za 10k ? Autor: ~Hakowy [178.42.185.*]
    Ja mam akcje od dawna z bardzo niską średnią ale teraz dopóki się nie wyjaśni nie będę dokupował. Z jednej strony można zaczekać dopóki się sprawy nie wyklarują i wtedy kupić jeżeli będzie pozytywnie choć zapewne to może być i trudniejsze i droższe. Wiadomo, że tu były wzrosty dzienne o ponad 40%. Ale były też i duże spadki, po ponad 30%. Pytanie czy możesz sobie pozwolić na stratę np. 50% zainwestowanego kapitału i jakie masz oczekiwania co do ewentualnych zysków. Powiem tak, jeżeli inwestor i temat jest poważny to przy obecnej płynności wzrosty do minimum 20 zł to żaden problem. Jeżeli nic z tego nie będzie to IMHO szybko tąpnie do 2 zł a potem osuwanie. Na razie jest takie wyczekiwanie ale to też mogą być pozory po to żeby utrzymać cenę w okolicy ceny emisyjnej, żeby potem nie było pretensji, że za tanio emisja była. Uważam, że tutaj rzeczywisty ff to 60-70 k akcji, no może góra 100 k a reszta wyzbierana przez insiderów. Jak to mówią, radzić to grzech a radzić dobrze to grzech śmiertelny więc decyzję musisz podjąć sam. Weź jeszcze pod uwagę ile te 10 k stanowi w twoim portfelu.
  • Re: Warto tu wchodzić za 10k ? Autor: select [5.184.221.*]
    I taką wymianę opinii miło poczytać.
    Zgadzam się z Hakowym, nic dodać, nic ująć.
  • Re: Warto tu wchodzić za 10k ? Autor: daw1985 [188.147.38.*]
    Życzę powodzenia. Dzisiaj obrót 1500 zł i 11 % na minusie. Za 10k zrobisz górne widły przed 3 dni :)

Ja tam mam takie 10k w portfelu na ryzykowne spółki. Jednak dzielę te środki na jakieś 20 spółek. Coś wpadnie, na czymś się straci. Taka zabawa.

Dwa lata temu kupowałem MNS po 7-14 zł. Dziś jest dołek na 100zł :)

Żeby wejść w tą spółkę za 10 tys zł musiałbym mieć z 1 mln w portfelu a taki bogaty jeszcze nie jestem.
  • Re: Warto tu wchodzić za 10k ? Autor: select [46.134.95.*]
    Jak będzie chciał to i kupi spokojnie te 3500 akcji bez widłowania.
    Może i dzisiaj mu nasypali te 389 szt.

Tak samo było trudno kupić Ekopark czy Ciasteczka jak kurs był poniżej 1 pln.
    Czekałem i wpadalo po 20 szt dziennie którymi sypal glownie animator i jacyś niecierpliwi.
    Czas, czas i jeszcze raz czas.
    Oby się i tutaj opłaciło.
    Pozdrawiam
[x]
FORPOSTA 11,57% 2,99 2021-09-22 15:57:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.