• GDYBYM BYŁ POCZĄTKUJĄCYM NA GPW TO GRAŁ BYM NA SPÓŁCE PREZESA GÓRALA Autor: ~MAZUR [83.28.172.*]
    FAKT ŻE ZYSKÓW SZALONYCH TU NIE MA, ALE I STRAT TEŻ NIE MA, SPÓŁKA JEST JEDNĄ Z NIELICZNYCH NA GPW KTÓRA MA ZYSK O INFLACJĘ, A I INNE DOBRODZIEJSTWA, ZYSK ZE WZROSTU AKCJI I DYWIDENDY. TO JEST FAKT, A TO CO PISAŁEM ODNOSI SIĘ DO ZAWODOWYCH GRACZY NA GPW, Z BIUR MAKLERSKICH Z DOŚWIADCZENIEM 15 LAT NA GPW. I PROSZĘ TO MIEĆ NA UWADZE, ŻE PREZES GÓRAL JEST ZNAKOMITY NA GPW. A JA TAK PISZĘ BO LUBIĘ TAK Z 300% ZYSKU, ALE DLA MŁODYCH TO NAJCZĘŚCIEJ 300% STRAT. CZYLI TU NA ASSECO MOŻNA GRAĆ LEPIEJ JAK W BANKU NA ODSETKI. JAK KTOŚ UCZY SIĘ GPW I MA TALENT TO LEPIEJ ZAROBI.
  • Re: GDYBYM BYŁ POCZĄTKUJĄCYM NA GPW TO GRAŁ BYM NA SPÓŁCE PREZESA GÓRALA Autor: ~wuj91 [91.198.217.*]
    Dnia 2021-06-02 o godz. 15:45 ~MAZUR napisał(a):
    > FAKT ŻE ZYSKÓW SZALONYCH TU NIE MA, ALE I STRAT TEŻ NIE MA, SPÓŁKA JEST JEDNĄ Z NIELICZNYCH NA GPW KTÓRA MA ZYSK O INFLACJĘ, A I INNE DOBRODZIEJSTWA, ZYSK ZE WZROSTU AKCJI I DYWIDENDY. TO JEST FAKT, A TO CO PISAŁEM ODNOSI SIĘ DO ZAWODOWYCH GRACZY NA GPW, Z BIUR MAKLERSKICH Z DOŚWIADCZENIEM 15 LAT NA GPW. I PROSZĘ TO MIEĆ NA UWADZE, ŻE PREZES GÓRAL JEST ZNAKOMITY NA GPW. A JA TAK PISZĘ BO LUBIĘ TAK Z 300% ZYSKU, ALE DLA MŁODYCH TO NAJCZĘŚCIEJ 300% STRAT. CZYLI TU NA ASSECO MOŻNA GRAĆ LEPIEJ JAK W BANKU NA ODSETKI. JAK KTOŚ UCZY SIĘ GPW I MA TALENT TO LEPIEJ ZAROBI.

jak dobrze że jest inaczej :):):):)
  • Re: GDYBYM BYŁ POCZĄTKUJĄCYM NA GPW TO GRAŁ BYM NA SPÓŁCE PREZESA GÓRALA Autor: ~MAZUR [95.49.97.*]
    Dnia 2021-06-02 o godz. 16:45 ~wuj91 napisał(a):
    > jak dobrze że jest inaczej :):):):)

CO INACZEJ JAK NIE INACZEJ, TU JAK NA DOBREJ LOKACIE A MOŻE I LEPIEJ.

• (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [83.8.183.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
ASSECOPOL -0,65% 84,30 2021-09-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.