• Kurs akcji Autor: ~Misiek [37.47.203.*]
    Generalnie, wg mnie obecny kurs jest okazją do kupna,w połączeniu z jeszcze niższą ceną emisji średni kurs będzie ok. 11% niższy, i może to jest powodem tego sztucznego spadku
  • Re: Kurs akcji Autor: ~Realista [37.248.223.*]
    Sztucznego spadku? Zaniżają kurs akcji emisją po 47 zł bez prawda poboru! Polska bananowa giełda. Najlepiej wziąć pieniądze od akcjonariuszy i zawinąć się z firma na Madagaskar. Polski komunistyczny biznes plan. Trzeba czekać na spadek w okolice 47 zł i wtedy jak komuś nie zależy na pieniądzach to może się ładować.
  • Re: Kurs akcji Autor: ~Warren [95.160.159.*]
    Prawo poboru jest dla frajerów, którzy nie chcą objąć akcji nowej emisji w najbardziej perspektywicznej spółce dekady. Idź na CD PROJEKT tam będzie rakieta polskiego czempiona.
    W dniu nowej emisji będziesz mógł z rynku brać w tej samej cenie.
  • Re: Kurs akcji Autor: ~Rado [193.0.197.*]
    Realista, stary trollu z bankiera. Zmykaj do nory!
    Nie wiem czy twardy akcjonariat polenergii zdaje sobie sprawę z tego, że na papierach perspektywicznych spółek powinno się zarabiać, a nie palić nimi w piecu z dumą w oczach.

Kto nie trzymał CD Projektu jako emerytury ten zarobił pieniądze o jakich tutaj można pomarzyć.
  • Re: Kurs akcji Autor: ~Warren [95.160.159.*]
    Nie sadze zebys sie do tej ekipy zaliczal. Juz kiedys tutaj bzdury o Tesli opowiadales, jak widac niczego sie nie nauczyles.
  • Re: Kurs akcji Autor: ~Rozsadny [89.64.115.*]
    Najbardziej dziwią mnie osoby które mogły sprzedac akcje na wezwaniu za 63 zl i mieć z głowy ale z jakiegoś powodu tego nie zrobiły a potem sprzedawali na giełdzie za 59.. teraz też jestem w szoku ze ktoś zaraz będzie sprzedawał po niższej cenie było wezwanie ale cóż prawo akcjonariusza nie każdy lubi zarabiać :-)
  • Re: Kurs akcji Autor: ~Animator [5.173.251.*]
    Jak w tej piosence.. ale to już było i nie wróci wiecej...

Wezwanie już za nami. Trzeba się dostosować do nowej sytuacji i reagować, a nie żyć sentymentem
  • Re: Kurs akcji Autor: ~Rozsadny [89.64.115.*]
    Jeszcze tego nie uchwalili.. zawsze fundusze mogą się nie zgodzić zgodzić emisję bez prawa poboru a Wy juz panikę siejecie. Ja też obstawiam że kurs spadnie do 47 bo tak zazwyczaj się na naszej giełdzie dzieje gdy zarząd ogłasza jakas cene akcji (na wielu spółkach juz to obserwowałam)ale potem kurs wraca na swoje miejsce.
  • Re: Kurs akcji Autor: ~Realista [91.240.31.*]
    Mogli zrobić emisje po 50 groszy, a później wezwanie po złotówce. Każdy wziąłby 100% i wszyscy byliby szczęśliwi.
[x]
PEP 1,00% 71,00 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.