• Kiedy odwieszą? Autor: ~Pozytywnienastawiony [31.0.49.*]
    Ktoś coś wie ?
  • Re: Kiedy odwieszą? Autor: ~UU [188.146.129.*]
    Dziady z KNF najpierw muszą łaskawie ruszyć swoje cztery litery żeby podjąć decyzje o odwiedzeniu. Nie mają w tym interesu więc po co pośpiech
  • Re: Kiedy odwieszą? Autor: ~Jere [5.173.163.*]
    Po co niech wisi jeszcze haha
    .kto ma ten ma akcje.
  • Re: Kiedy odwieszą? Autor: ~Ania [83.24.191.*]
    Opublikowali raport i nie odwieszają! Zawsze odwieszali następnego dnia po opublikowaniu.
    Chyba nie o raport chodziło?
  • Re: Kiedy odwieszą? Autor: ~Ania [83.24.191.*]
    Opublikowali raport i nie odwieszają! Zawsze odwieszali następnego dnia po opublikowaniu.
    Chyba nie o raport chodziło?
  • Re: Kiedy odwieszą? Autor: ~smig [93.105.176.*]
    może musi być kwartalny jeszcze? spodziewam się, że będzie równie zły
  • Re: Kiedy odwieszą? Autor: ~Ta [89.79.3.*]
    Wszyscy spodziewamy się że będzie zły, i dlatego że lubimy tracic kasę siedzimy tu na bezwartościowej firmie gastro.
  • Re: Kiedy odwieszą? Autor: ~Adam [46.114.156.*]
    Nikt z myślących i mających trochę empati dla pokrzywdzonych tu bez powodu nie siedzi. "Ta" ty się opamiętaj z tym oszukiwaniem i okłamywaniem ludzi. Doskonale wiesz, że cynik Cacek okrada i finansowi niszczy dziesiątki ludzi miesięcznie. Ostrzeganie przed tym typem to elementarna zasada przyzwoitości.Pewnie to obce słowo dla "Ta". Cała ta spółka to forma oscylatora gospodarczego. Każdy absolutnie każdy kto kiedykolwiek miał z nimi do czynienia to potwierdzi. W tym ponad setka podmiotów z nieaktywnego układu. Milczenie i obojętmość to zwykle tchórzostwo.
    Udowodnię Ci i innym jak to siedzimy na bezwartościowej spółce, o 14 wystawie 100k akcji pkc . Żebyś Ty i inni zrozumieli, że tu nikt nikogo nie nagabuje a siedzą Ci co chcą zarobić. Mam akcje Sfinksa i innych firm i nie życzę sobie pomówień jakoby z kimś współpracuje celem oszustwa innych.
    Ja na tej spółce zarabiam inni, którzy kupili po 25 groszy też. Uważasz że to zła spółka wolno Ci, ja uważam inaczej, pozwól że ze swoimi pieniędzmi będę robił co ja uznam za stosowne i inwestował gdzie mi się podoba, więcej z Tobą polemizowal nie będę bo masz zbyt duża skłonność do obrazy a żadnej merytoryki przy tym nie wykazujesz
    I a co do tego że oszukuje ludzi, skąd Ci się to wzięło to nie wiem, chyba każdy kto ma inne zdanie od ciebie oszukuje ludzi. , nawet nie zadałeś sobie trudu żeby prześledzić moje wpisy ale już masz zdanie na mój temat, śmiem wątpić czy w ogóle analizowałeś sytuację horeca, sfinks.

Pewnie straciłeś i teraz żal, pytanie co Cię tu skierowało skoro to taka spółka na której się traci.
    O serwuje to co jakiś czas, ludzie nie mający pojęcia o gpw wchodzą tracą zimna krew i kasę a potem gorzkie żale. Nikt na GPW nikogo na siłę nie zaciąga. Sam traciłem wiele razy ale wiedziałem co robię i tylko do siebie miał żal
  • Re: Kiedy odwieszą? Autor: ~Adam [46.114.156.*]
    Nigdy nie miałem ani jednej akcji tej spółki za to kilka lat pracy dla niej ( nie z własnego wyboru). Dziś ustawiony pod ścianą w ramach Układu. Znam tą patologię gospodarczą i ludzi związanych z Zarządem jak mało kto. W tej chwili nie ma w tej branży drugiej takiej bandy łobuzów. Poczekaj i to nie tak długo a moje słowa.zrozumiesz. Przestrzegam i nic więcej!!!!
    Dzięki za troskę o moje pieniądze ale zarobiłem na tej spółce i to ładnie i Zwarzywszy na trendy w gospodarce dalej zamierzam. Co innego twoje osobiste odczucia do sfinks a czym innym są trendy w gospodarce. A te wg mnie będą na chwilę obecną korzystne dla horeca w tym Sfinksa, bez względu kto tam nie pracuje.
  • Re: Kiedy odwieszą? Autor: ~UU [188.146.129.*]
    Na GPW jest +/- 90% społek takiej jakości.
    GPW to nic więcej jak zorganizowany sposób wyciągania pieniędzy od drobnych inwestorów. A żeby to się kręciło czuwa nad tym KNF, która w przypadku "gorącej" sytuacji usuwa spółkę z GPW i umywa ręcę a drobnych zostawia z reguły z niczym.

I tak to działa, więc Sfinks jest jednym z wielu...
[x]
SFINKS -0,98% 0,41 2021-09-20 15:04:26
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.