• mam Relpol Autor: ~bbb [83.30.6.*]
    jestem tu dość długo i nie jest to papier zaleszczony jak inne na naszej bananowej, kto miał oddać oddał my wiemy jaka będzie wartość w przyszłości ale mam dla poszukiwaczy dobrych spółek propozycję przeanalizowania spółki Torpol będzie dywidenda 10% i w dodatku idą wielkie inwestycje kolejowe przy obecnej c/z 6 warto przemyśleć.
  • Re: mam Relpol Autor: ~Wiktor [46.134.65.*]
    To jest forum dotyczące spółki Relpol a nie Torpol, proszę nie mieszać wątków. Na Relpol widzę wzrost w ciągu ostatnich sesji, sam jestem ciekaw czym są spowodowane ?
  • Re: mam Relpol Autor: ~bbb [83.30.6.*]
    skoro nie wiesz czym są spowodowane to jak tu trafiłeś, poczytaj ostatnie raporty o funduszu który od roku wywala bo pewnie musi o dofinansowaniach i planach rozwoju spółki. Jeżeli będę miał oko no dobrą spółkę to będę o tym pisał bo w ten sposób też się dowiedziałem o Relpolu jak zapewne i ty o wielu dobrych spółkach w ten sposób się dowiedziałeś.
  • Re: mam Relpol Autor: ~Wiktor [46.134.65.*]
    Raczej spodziewałem się spadków skoro jak twierdzisz fundusz wychodzi, stąd moje zainteresowanie spółka.
  • Re: mam Relpol Autor: ~bbb [83.30.6.*]
    wywalił już ponad 20% akcji a kurs i tak rośnie bo są mocne fundamenty, zostało mu może 300 tyś z hakiem
  • Re: mam Relpol Autor: ~Rel [37.248.44.*]
    dokładnie.
    Natomiast to, że fundusz wywalał dak dużą ilość akcji, cena RElpolu jest bardzo atrakcyjna.
[x]
RELPOL 1,40% 5,80 2022-07-06 13:45:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.