• przepięknie się na Bitcoinach i innych wynalazkach zabezpieczyli :DDD Autor: ~sorpresa [86.63.111.*]
    wtopa na max. zdziwilibyście się kto te puste bańki mydlane kupował :DDDD , 2 tygodnie temu pochwalił mi się człowiek od układania płytek ceramicznych jak to w Etherum zainwestował (po za nazwą nic więcej o tym nie wiedział) dziwne , że 1 dzień przed krachem , mówił , że kupił po nie całe 3500$ 3 Etery :DDD
  • Re: przepięknie się na Bitcoinach i innych wynalazkach Autor: ~mm [178.235.147.*]
    Czyli nigdy pewnie nie kupił, g* wie i g* wiedział będzie;) a za 10 lat powie kurde a miałem wtedy kupić. Popatrzcie sobie na wykresy eth ltc czy btc z różnych perspektyw czasowych. Siedzę w temacie od 2016r i ile razy ja już słyszałem, że to wszystko upadnie, że nic nie warte itp to nie zliczę. Co chwilę słyszę tylko że straciłem wszystko, a to ciekawe bo od lat kapitał pomnożył mi się kilkadziesiąt razy:) Spójrzcie na wykresy, przeanalizujcie różne okresy i zachowania a potem komentujcie, że 'bitcoiny upadają'
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl