• mamy już ponad 500k akcji !!! Jest moc. Autor: ~west1 [31.0.49.*]
    a dopiero zaczynamy.
    Jozef może się zdziwić.
  • Re: mamy już ponad 500k akcji !!! Jest moc. Autor: ~123 [89.64.91.*]
    kolego @west1,

jeśli faktycznie jest potencjalnie ok. 500k akcji to nie wykluczam, iż mógłbym rozważyć dołączenie do ewentualnych działań z trochę ponad 30k akcji jwc. ta liczba akcji o której piszesz (ok. 0,5mln) daje efekt skali, który zmniejsza potencjalnie koszty działań na 1 akcję. trzeba jasno sobie o tym powiedzieć, że koszty będą a wynik jest niepewny czyli może być tak, że podjęte działania i związane z tym poniesione koszty nie przyniosą oczekiwanych efektów czy mówiąc wprost, nie przyniosą żadnych efektów.

jestem podobnego zdania zdaję się jak Ty, iż jeśli mielibyśmy podjąć działania w tej sprawie, to należy rozważyć wynajęcie dobrej kancelarii prawnej specjalizującej się w prawie o publicznym obrocie papierami wartościowymi. jeśli o mnie chodzi to rozważałbym oczywiście polską kancelarię, ale mającą jakąś renomę w tym zakresie prawa, co oczywiście nie będzie tanie, ale jeśli mielibyśmy potencjalnie 0,5mln akcji to koszt jednostkowy na akcję zmniejsza się na tyle iż warto rozważyć podjęcie działań. wedle mojego wstępnego rozeznania, należy liczyć się z tym iż success fee w przypadku kancelarii które warto rozważać/mających odpowiednią renomę/specjalizujących się w tego typu zagadnieniach może być jedynie częścią rozliczenia a część kosztów będzie trzeba ponieść niezależnie od efektów i które mogą i będą rosnąć w miarę przedłużającego się czasu trwania procesu (pierwsza instancja, potem druga i potem samy nie wiemy co - kasacja?, Sąd Najwyższy?, TSUE?)

Tak czy tak jeśli faktycznie jest potencjalnie ok. 500k akcji to myślę, iż może powinniśmy rozważyć inną formę kontaktowania się niż poprzez forum.

Swoją drogą, ciekawy jestem czy jakaś widoczna część z zainteresowanych osób jest z Warszawy?
  • Re: mamy już ponad 500k akcji !!! Jest moc. Autor: ~Zbiorowo [188.146.164.*]
    Kilkanaście osób już się zgłosiło do http://www.kancelariacapitalis.pl, więc poza forum już się grupa organizuje
    Jest tam już ponad 300K
    Jeżeli znajdziecie inną kancelarię to dajcie znać na forum, ale na razie Pan Piotr z Capitalis jest bardzo komunikatywny i wydaje się wie o czym mówi, chociaż nie zaprzecza, że batalia jest ciężka i długa 4-5 lat.
    Ponadto prowadzi już kilka takich spraw i 2 sprawy są już na etapie Sądu Najwyższego, więc one wyznaczą kierunek takich spraw dla innych sądów.
  • Re: mamy już ponad 500k akcji !!! Jest moc. Autor: ~marian [37.47.11.*]
    jest nas dużo. zgadzam się że trzeba się jakoś zorganizować poza forum
    możemy utworzyć jakiś wątek np na whatsuppie lub mailowo. Forum z czasem będzie dawało reagować drugiej stronie. Ja jestem zdeterminowany. Mam tego mało ale dla zasady nawet kilka lat powalczę.
  • Re: mamy już ponad 500k akcji !!! Jest moc. Autor: ~Zbiorowo [31.0.90.*]
    Czy ktoś znalazł inną kancelarię niż http://www.kancelariacapitalis.pl. Tam jest już prawie 400K zgłoszonych. Mamy potwierdzenie, że taka ilość wystarczy, żeby działać. Jak ktoś chce dołączyć to będzie łatwiej, więc zachęcam
  • Re: mamy już ponad 500k akcji !!! Jest moc. Autor: ~Zbiorowo [188.146.33.*]
    My już pierwsze wstępne spotkanie mamy w czerwcu z przedstawicielem kancelarii w Warszawie
    A reszta dalej tylko pisze i krytykuje
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [37.47.19.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
JWCONSTR -0,48% 4,16 2021-05-20 16:16:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.