• golo czy wesolo ,czyli to tak z raportu: Autor: ~Muciacios [5.60.26.*]
    przeczytalem ten raport dopiero dzis dosc wnikliwie ,bo znalazlem chwile
    jak to w zyciu bywa sytuacje oceniam 50/50 pewne rzeczy da sie zrozumiec a pewne to sciema czy nieudolnosc zarzadu
    koszty zarzadu oczywiscie wzosly rok do roku o ponad 200 ts no ale wszystko drozeje..haha

no ale niepowodzenie w q1 zganiac na covida kiedy to sytuacja zaczelasie klarowac to chyba lekka przesad biorac caly zeszly rok gdzie wypracowali zysk as ytuzja byla gorsza
    krotko bo mam pewna szersza konkluzje ,ale na moj gust to poplyneli wlasnie z tymi testami bo zeby najpierw cos stwozrzyc pozytywnego ,potem wdrozyc do produkcji i na tm zarabiac to najpierw trza wtopic tylko oni nie chca sie do tego przyznac i to jest raczej pewne
    na pewno maja racje z tymi cenami stali bo to faktcznie problem ale tak jak pisalem nowe kontarkty zmusza kontrahentow do zaplacenia po nowych cenach
    no i nie podoba mnie sie to zganianiae na firmy konkurencyjne a to oni stal maja tania vz covida u nich nie ma? ,poza tm jaka konkurencja jak wzieli sie za taka specjalistyke przeciez to ni etlucznie puszek tylko cos konkretnego..
    poszli na szerokie bardzo wody ale widac ze faktycznie sytuacja na stali b. nie szpryja ale tez sobie nie do konca z tym radza
    tak to widze.

na zakonczenie ogolnie moge przyznac ze opresja jest dosyc spora , ale jak madzre to rozegraja to n koniec roku wyjdziemy z podniesiona glowa , cala nadzieja w ztm zremove abyto wdrozyc i tzrepac bo zapotrzebowanie jest i bedize
    na poostalej dzialalnosci tez tyllko niech nie piernicza ze to przez covid jak sie jest nieudolnym to najlepiej zgonic na cos a do bledu ciezko sie przyznac

maja pozawierane kontrakty ktore nie sadze aby w q2 przyniosly jakas znaczaca zmiane licze na 3 i 4 q dopiero ogien jak to sie mowi
    ta

• Re: golo czy wesolo ,czyli to tak z raportu: Autor: ~norka [89.228.62.*]
    Ceny rudy żelaza i ceny stali w ciągu tygodnia spadły o kilkanaście procent, Covid kończy się, zamówienia znaczące spółka otrzymała w kwietniu i maju, roboty dla wszystkich będzie masa, ruszą z produkcją seryjną swoich patentów, itd, itp...:)))
    Koszty ogólnego zarządu to zgodnie z art. 28 ust 3 ustawy o rachunkowości koszty ogólne i administracyjno-gospodarcze niestanowiące kosztów wytworzenia produktu. Koszty ogólne zarządu obejmują wydatki związane z kierowaniem całokształtem działalności jednostki.
  • Re: golo czy wesolo ,czyli to tak z raportu: Autor: ~Zrecom [89.64.114.*]
    wynik generalnie słaby- należało się spodziewać straty- ale nie aż takiej.
    Co do COVID w I kwartał 2021- był problem z ruchem między krajami - teraz się to dopiero normuje,. U mnie w firmie nikt nie latał do GB ani Skandynawii- wszystko leżało odłogiem lu ba Videokonferencjach. Teraz się zaczyna powoli ruszać.
    Potrzebny sygnał ze spółki co do aktualnej sytuacji - zamówienia itp.
    ktoś na walne jedzie???
    Mnie nie będzie...
  • Re: golo czy wesolo ,czyli to tak z raportu: Autor: ~Muciacios [5.173.11.*]
    dlatego ocenilem sytuacja 50/50 bo starata spora jak na tylko 1q wiec jest co dorabiac , rzeczywiscie sytuacja na covidzie i stali zaczyna sie delikatnie klarowac i oby to szlo w dobra strone dla spolki na co nalezy razcej liczyc i pozostac umiarkowanym optymitsa
    zobaczymy ale mysle ze do jesieni szalu nie bedzie ,chyba ze zaskocza czyms pozytywnym,bedzie czas aby spokojnie mozna bylo skubac co robie i bede...
    Ja również nie poprzestałem...:)))
    Liczę na sukces linii produkcyjnej, na kuchnie mobilne, na kontenery wojskowe i radioaktywne, i na pomysłowość i zaangażowanie prezesa, oraz jego wiedzę i kontakty...:)))
  • Re: golo czy wesolo ,czyli to tak z raportu: Autor: ~Goglin [89.151.41.*]
    Szkoda że pan prezes robi dodruki akcji tylko dla siebie,co za chciwa jednostka
[x]
ZREMB -2,81% 1,21 2021-09-20 16:15:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.