• Herkules Autor: ~Marek [62.216.207.*]
    Jednego tu nie rozumiem.Spółki developerskie osiągają rekordowe zyski,na prawie każdej budowie stoją dżwigi Herkulesa a spólka jakoś nie może ruszyć.Czyżby mangement jak zwykle w Polsce nie nadawał się do niczego?
  • Re: Herkules Autor: ~Areszt [31.182.187.*]
    Do puki głównego złodzieja nie wyprowadzą o 6 rano w kajdankach nikt rozsądny tych akcji nie kupi gdzie prokuratura policja i KNF
  • Re: Herkules Autor: ~Obiektywny [205.201.55.*]
    Jak dysponuje się dużymi pieniędzmi to można kupić każdego.
    Ale nie Kaczynskiego
    Trwa proces wyprowadzanie spółki z giełdy nadzorowany z tylnego fotela przez tego złodzieja gdzie prokuratura policja i KNF pytam gdzie organa Państwa
  • Re: Herkules Autor: ~ja [91.212.223.*]
    Dawno mnie tu nie było, a ty chory człowieku dalej na forum szukasz policji i prokuratury. Po prostu komedia.
    Dokładnie od czasu jak Nostradamus napisał że trąca od ciebie infantylizmem
    To ci autorytet. Może razem zamknijcie "tych dwóch". Dobrze że olałem to forum. Tyle tu merytoryki :))
    Autorytet nie autorytet ale trafił w dziesiątkę i kilka tygodni był z tobą spokój wstyd minął i nieśmiało zaczynasz coś pisać
    Spokój będzie dalej. Tu można wpaść żeby tylko zwymiotować. Pisz sam ze sobą (jak do tej pory) bo nikt poważny tu nie zagości.
    Do prokuratury policji i KNF kiedy tych dwóch złodziei zostanie zatrzymanych
  • Re: Herkules Autor: ~nostradamus [46.204.16.*]
    Dziękuje że moje przepowiednie z lutego i marca, są aktualnie nie tylko trafne, lecz widzę nawet że już nie "wklejane", lecz cytowane.

No cóż ... Czas zweryfikował niestety fakty. Wszystko sprawdza się jak po sznurku.

Kurs notuje systematyczne minima. Pomimo faktu że developerka notuje historyczne szczyty na rynku nieruchomości.

Widać teraz dokładnie jak na dłoni, że w spółce "są jakieś czarne owce".
    Pomimo prosperyty, kurs na dnie.

A np taki CCE Paszyńskich odbił się z podłogi, i chwilowo był już wyceniany powyżej 2pln.

Kisiłem tą spółkę ponad dekadę. Jak jeszcze był techmex. Więc porównuję, gdyż obie kiszę...

Odbił również mój prawie 1,5 dekadowy komputronik. A tu porównanie mam jedynie chyba do punkpiratesa, którego już kiszę od 14lat, i jest podobna kicha jak na Herkulesie...

No cóż, czasem tak bywa, że Baca woli stado owiec zarżnąć na mięso, aniżeli wciąz po mału je golić. Mięso sprzeda, gotówka większa wpadnie, gdy już wie że za te pieniądze pochula sobie do woli.
    A nowe owce odkupi od młodej wdowy. Bo sąsiad niedawno zmarł...
    Tu podwójna chulaszcza dusza, zazna rozrywki, bo dlaczego ma mieć sentymenty...
  • Re: Herkules Autor: ~Normalny [37.8.231.*]
    A w takich Niemczech nadzór sprawdza czy pracownicy Curavax-u posłużyli się informacjami i sprzedali akcje wiedząc, że szczepionki nie będzie...

[x]
HERKULES -0,61% 1,62 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.