• wzrost kursu chyba zbyt duży Autor: ~cezjas [89.64.81.*]
    Sprzedałem, ponieważ rośnie zbyt dynamicznie i nie chcę ryzykować, ale będę się spółce przyglądał
  • Re: wzrost kursu chyba zbyt duży Autor: ~T1000 [85.221.147.*]
    Twoja decyzja, każdy ma swój próg wejścia i wyjścia. Spółka ma na pewno dalsze perspektywy wzrostu i to w krótki, średnim i długim okresie. Rekomendacje na 845 nie biorą się znikąd. Dziś Ty sprzedałeś, ale ktoś kupił a tego waloru nie kupuje się impulsowo. To nie New Connect, albo "supernowe" typu gaming w 2020. Pewnie w międzyczasie pojawią się korekty, jak wszędzie, ale ile spółek na GPW ma wieloletnią klarowną politykę dywidendową i jednocześnie potencjał do stałego wzrostu wyceny?
  • Re: wzrost kursu chyba zbyt duży Autor: ~Inwestor_dywidendowy [94.254.186.*]
    Dodam jeszcze stabilny biznes. Pozdrawiam. Dywidendowy
  • Re: wzrost kursu chyba zbyt duży Autor: ~T1000 [85.221.147.*]
    Dokładnie to miałem na myśli pisząc o możliwym wzroście wyceny. Rynek leków będzie rósł przez wiele, wiele lat. To jeden z nielicznych sektorów gdzie trendy demograficznie pozytywnie wpływają na sprzedaż. Społeczeństwo się starzeje i wydaje też coraz więcej na lifestyle, w tym suplementy, dermokosmetyki. Neuca ma szanse zarabiać przez dekady na samych lekach, nie wspominając o innych biznesach ochrony zdrowia w które inwestuje. Pozdrawiam
  • Re: wzrost kursu chyba zbyt duży Autor: ~cezjas [89.64.81.*]
    Kiedy akcje przyrosną mi zbyt dużo, to wtedy wychodzę by zachować pewną czujność i nie zacząć myśleć emocjami. Ale wszystkim, co mają akcje życzę jak największych wzrostów.
  • Re: wzrost kursu chyba zbyt duży Autor: ~merkel [89.64.72.*]
    jeszcze kilka fal pandemii i sie spoleczenstwo odmlodzi
[x]
NEUCA -2,49% 784,00 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.