• Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.15.*]
  Gamoń - żabi troll.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
  Dnia 2021-08-28 o godz. 02:35 ~Johnny napisał(a):
  > Gamoń - żabi troll.

  Miło mi , dobrze że to dostrzegłeś , napisz jeszcze bezpośrednio o tym do BL bo On tego nie
  docenia i nie zauważa , pominie mnie jeszcze w podziale łupu ,.

  Możesz Johnny bardziej to na forum wyeksponować ?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.15.*]
  Sam mu to powiedz, przecież chyba masz z nim kontakt skoro go tak tu wychwalasz i piszesz, że pracuje nad "dopracowaniem spójności". Wiesz co robi, a nie wiesz gdzie jest? Zgłoś się do niego jak najszybciej, to ci może da wreszcie te 2 zl./akcje. A jak już taki chętny do odpowiedzi jesteś, to może odpowiedz na pytanie, które ci zadałem wczoraj na innym wątku, gdzie tak zawzięcie broniłeś swojego mocodawcę.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
  Johnnusiu , ja bym mu powiedział ale to nie taktownie będzie wglądało , pomyśli że ja mu się podlizuje ,
  natomiast Ty jako poboczny obserwator , napiszesz lub powiesz , to będzie miało inną wymowę , wtedy
  On może dostrzeże to że ja jestem jego trolem i zmieni stosunek do mnie .

  Wiem że masz trudne zadania , ale jeśli możesz to pomóż koledze , to wiele nie będzie Cię kosztowało .
  Pozdrawiam .
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.15.*]
  To że się podlizujesz żabie, to już jest i tak głośno. Nawet na forum o tym wiedzą, że jesteś gotowy lizać jego stopy w zamian za opowiadanie bajek, więc żadna tajemnica. A jeśli chodzi o twoją propozycję rozmowy z żabą, to ja w przeciwieństwie do ciebie wiem co to jest honor i w związku z tym ze złodziejami i oszustami nie rozmawiam.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ted [31.13.189.*]
  Dnia 2021-05-09 o godz. 18:38 ~Prawda napisał(a):
  > Szanowni Akcjonariusze Petrolinvest,
  > w związku z Państwa pytaniami o możliwość zapisywania się do Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych, uprzejmie informuję, że zasady przystąpienia do PAM są przesyłane drogą mailową, po wyrażeniu przez Państwo chęci przynależności do Naszego Porozumienia na mój adres e-mail: rmaecki4@gmail.com
  > Celem PAM jest doprowadzenie do jak najszybszych negocjacji z inwestorem dotyczących sprzedaży Naszych akcji oraz procentowego udziału w zysku netto oraz powrotu do notowań na giełdzie (dla osób, które nie będą zainteresowane zbyciem akcji). Wstępnie będziemy żądali ceny wg wartości nominalnej po scaleniu, tj. 160 zł./akcje, przy czym po korzystnej wycenie wartości złóż tę cenę będziemy podwyższać (aktualna wartość złóż OTG - wg wyceny McDaniel - wynosi około 15 mld zł). Jednocześnie informuję, że możliwość tych negocjacji jest prawnie zabezpieczona tylko i wyłącznie dla akcjonariuszy zrzeszonych w Porozumieniu Akcjonariuszy Mniejszościowych i nie obejmuje osób posiadających akcje Petrolinvest, ale nie należących do Porozumienia. Dlatego osoby nie znajdujące się na liście PAM nie będą mogły liczyć ani na sprzedaż akcji po cenie wynegocjowanej przez PAM, ani na ustalony przez Nas udział w zysku.
  > W imieniu członków PAM dziękuję za zainteresowanie Naszymi działaniami oraz wszelkie przejawy okazywanego Nam wsparcia i życzliwości oraz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych akcjonariuszy Petrolinvest do przystąpienia do Nas - dużej, zwartej i prężnie działającej grupy, mającej przez to potężne argumenty w negocjacjach. Obecnie do PAM należą 173 osoby z 15,5% akcji spółki. Jest to grupa na tyle silna, że każdy inwestor, który przyjdzie, będzie musiał się z Nami liczyć i uczciwie rozliczyć. Zarówno jako Przewodniczący PAM, jak i członek zarządu spółki Petrolinvest mogę bowiem stwierdzić, że w obecnej sytuacji jakiekolwiek działanie w pojedynkę lub w każdej innej, mniejszej od PAM grupie jest z góry skazane na niepowodzenie. Zjednoczmy się zatem i działajmy wspólnie dla realizacji - przyświecającego Nam wszystkim - jednego i tego samego celu.
  > Chcę przy tym podkreślić, że PAM jest jedyną legalnie działającą organizacją zrzeszającą akcjonariuszy mniejszościowych Petrolinvest, zarejestrowaną przez KNF i prawnie legitymowaną do występowania przed wszelkimi organami, sądami i innymi instytucjami tak w kraju, jak i zagranicą. Jest natomiast oczywiste, że przeciwko interesom Akcjonariuszy skierowane są wszelkie próby ich rozbicia, w tym poprzez tworzenie tzw. "Pam2", które próbowało zawiązać się pod nazwą prawnie zastrzeżoną dla PAM (i dodanie do Naszej nazwy jedynie cyfry 2) oraz z wykorzystaniem regulaminu będącego własnością PAM, bazując przy tym na Naszej rozpoznawalności, pracy i doświadczeniach. Korzystajmy z dobrych przykładów, którym jest tu PAElectrim, zrzeszające kilkaset akcjonariuszy, z których ani jednej osobie nigdy (przez wiele lat) nawet do głowy nie przyszło, aby tworzyć porozumienie konkurencyjne do tego, które już istnieje. Także akcjonariusze nienależący do PAE takich prób rozbicia nigdy nie podejmowali.
  > Żywię głęboką nadzieję, że i w Petrolinvest jest takie zjednoczenie możliwe, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich Akcjonariuszy do przystąpienia do Nas (także tych z tzw. "Pam2" - niczemu niewinnych, a pewnie nieświadomie wykorzystanych do celów osób zlecających rozbicie PAM). Nie dajmy się oszukać tym, którzy wszelkimi możliwymi sposobami dążą do pozbawienia Nas należnych Nam pieniędzy za akcje i udziałów w zyskach spółki.
  > Z serdecznymi pozdrowieniami
  > Przewodniczący Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych Petrolinvest
  > Ryszard Małecki

  Brawo Panie Ryszardzie i za to że działa Pan w imieniu Akcjonariuszy kto chcę może jeszcze wstąpić aby potem nie było larum .Im więcej nas będzie tym większa siła tak samo jak na PAE - Elektrimie !Brać przykład bo inaczej zostaniecie z niczym !Pozdrawiam a wszelki hejt to wiadomo w jakim celu jest i dla kogo pracują ci ludzie którzy nadają na PAM to tylko świadczy że pętelka się zaciska co raz bardziej !!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Mariusz [31.13.189.*]
  Popieram was wszystkich ! tylko w kupie siła się liczy w pojedynkę nic nie osiągniecie ! tylko jako PAM możecie coś odzyskać jak akcjonariusze elektrimu ! działajcie bo im was więcej tym większą siłę macie !
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Markus [104.243.212.*]
  Dnia 2021-05-13 o godz. 16:02 ~Mariusz napisał(a):
  > Popieram was wszystkich ! tylko w kupie siła się liczy w pojedynkę nic nie osiągniecie ! tylko jako PAM możecie coś odzyskać jak akcjonariusze elektrimu ! działajcie bo im was więcej tym większą siłę macie !

  Popieram w 100 %!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Borys [196.53.0.*]
  No a co robi RN ? gdzie ich kontakt z Prezesem ? czyżby też miała problem to w takim razie najwyższy czas to wszystko rozwiązać i zrobić prawdziwe porządki wybrać nowych którzy będą współpracować razem bo jak widzimy w tej Bandzie która teraz jest nikt z nikim nie współpracuje Prezes sobie RN sobie i brak kontaktu między nimi tylko świadczy że to twór aby tylko istniał ! Najwyższy czas Wybrać Nowego Prezesa i RN która to będzie działać a nie bąki zwijała i udawała że cos robi bo jak wiemy tylko szkodzi za co również powinna ponieś surowe konsekwencje ! Przy najbliższym Walnym odwołać prezesa i RN i to bez apelacyjnie nie mieć żadnych skrupułów dla nich wręcz jeszcze przyjrzeć się im szkodliwym działaniom i postawić zarzuty !!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ajak [37.30.19.*]
  Proszę jaki trafny post. Dziękuje Borys. Myśle identycznie
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ajak [37.30.19.*]
  Dlatego Borys na kolejne WZA zobaczysz słupy od Krauze i postawią się żeby ich nie wysiudać i porządku nie zrobić. Tak czuje
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Ajak, może masz rację, ale w takim razie po co żaba miałaby ukrywać listę akcjonariuszy i bronić się przed walnym? Krążą jakieś plotki, że się ukrywa.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ajak [37.30.19.*]
  Po nim nic dobrego spodziewać się nie można. Udowadnia to nieprzerwanie 10 lat już. Won z nim!!!!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Borys [196.53.0.*]
  Dnia 2021-05-13 o godz. 19:55 ~Ajak napisał(a):
  > Dlatego Borys na kolejne WZA zobaczysz słupy od Krauze i postawią się żeby ich nie wysiudać i porządku nie zrobić. Tak czuje

  Oczywiście że tak może być i niech tak będzie liczę na to bardzo ........... bo to tylko potwierdzi kolejne kłamstwa prezesa i gry i będzie można wiele poukładać klocków których teraz nam brakuje do całości i pewnych spraw które są cały czas rozwojowe !
 • Re: Zaproszenie Autor: ~CB [192.142.128.*]
  No i o to chodzi bo to ich zdemaskuje ! a więc jeżeli wyjdą to już się nie ukryją i wszystko będzie jasne więc są w potrzasku z którego już nie mają wyjścia !
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Tomi [5.184.225.*]
  Proszę przystępować bo dzięki właśnie sile PAM jak na Elektrimie możemy wygrać i coś możemy odzyskać kasy ! Wszystkie ataki na PAM tylko świadczą o tym ze pentelja na szyi tych złoczyńców wielonikow się zaciska i niech to będzie motywacja dla nas abyśmy prężnie działali .Tylko siła jako PAM możecie coś odzyskać bo jest siła przebicia inaczej zostaniecie z niczym bo grupka tych co odeszli grają tylko dla siebie co już wszyscy wiedzą .Stąd ten atak teraz na PAM .
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~święty [82.177.150.*]
  Dnia 2021-05-14 o godz. 08:52 ~Tomi napisał(a):
  > Tylko siła jako PAM możecie coś odzyskać bo jest siła przebicia inaczej zostaniecie z niczym bo grupka tych co odeszli grają tylko dla siebie co już wszyscy wiedzą .Stąd ten atak teraz na PAM .

  Jaką "siłą"? Piętnascie % macie, a jak teraz ktoś będzie chciał tam do Was pójść, to będzie 16% max? Jeden czy około tego procenta więcej nas inwestorów nie zbawi, bo nie urośniecie w siłę.
  Wasza siła to te 15% i już teraz za jej pomocą możecie T Y L K O zwołać NWZA i odwołać prezesa.
  Emeryt wzywany było to tego przez xxKillera:
  https://www.bankier.pl/forum/temat_wezwanie-do-pam-xiora-rowniez-o-powsciagliwosc,46660909.html
  I co ? kundelek podwinął ogon? :-))))
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Święty-xxxKiller-Mirosław- Rampampam za nic nie może się pogodzić z faktami. Nienawiść do akcjonariuszy u niego jest wielka. Broni żaby jak tylko może.
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~xxxKiller [104.245.146.*]
  Heh :-) Widzicie?
  To jest strategia Małeckiego, jak zwykle bez głębszej myśli głoszona przez xxx (Johnny)
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Obawiam się, że nie masz żadnego pojęcia o strategii Pana Małeckiego.
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~Toni [5.184.225.*]
  Dokładnie tak jest wielonik pisze sam do siebie bo myśli ze inni nie wiedzą kim jest i dla kogo pracuje ! Ale już akcjonariusze wszyscy wiedzą i jego bełkot nikogo nie rusza a tylko pokazuje jego słabość i bezsilność ze nie udało im się za plecami ugrać coś dla siebie ! I stad teraz atak na PAM co jeszcze bardziej motywuje do działań i kolejni dochodzą a więc będziemy jeszcze większą siłą o której oni mogą tylko pomarzyć !
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~Toni [5.184.225.*]
  Kundelek to ty jestes żaby piszący po wieloma nickami xxxkiker/mirek/swiety/piotrek/srututu/ itp. Wiec nie ośmieszaj się bo PAM was rozjechalo i dokładnie wasze czyny przejżało! ! PAM ma pełno prawo do negocjacji z Inwestorem a wam kundelki żaby pozostało skamlenie na forum !
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~xxxKiller [104.245.146.*]
  Dnia 2021-05-14 o godz. 11:33 ~Toni napisał(a):
  > PAM was rozjechalo i dokładnie wasze czyny przejżało! ! PAM ma pełno prawo do negocjacji z Inwestorem a wam kundelki żaby pozostało skamlenie na forum !

  Zdaje się, że nasz troll xxx (teraz: Toni) i głosiciel emeryta ma takie samo - jak Małecki - przeświadczenie o własnym boskim wręcz sprawstwie, np. tutaj że jak coś napisze, to staje się to prawdą objawioną i niepodważalną, hahaha :-)))
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  XxxKiller-Miroslaw-swiety-Rampampam itd. itd. pisze o sobie właśnie. Jest przekonany, że ktoś w jego brednie uwierzy. Jedyne co udowodnił to wściekła nienawiść do akcjonariuszy i wielbienie żaby.
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~srutututu [46.45.105.*]
  Dnia 2021-05-14 o godz. 11:33 ~Toni napisał(a):
  > Kundelek to ty jestes żaby piszący po wieloma nickami xxxkiker/mirek/swiety/piotrek/srututu/ itp. Wiec nie ośmieszaj się bo PAM was rozjechalo i dokładnie wasze czyny przejżało! ! PAM ma pełno prawo do negocjacji z Inwestorem a wam kundelki żaby pozostało skamlenie na forum !

  Zwracam ci uwage ze wpisy sa wyłacznie moje i nikt sie nie podszywa.Z mojej strony zycze tym podnieconym spełnienia swoich marzen inwestycyjnych.Jednoczesnie przypominam jak przebiegał zakup przez Convel,zawarcie z inwestorem umowy z 7% dywidenda,taki sam bedzie efekt negocjacji PAM z inwestorem którego nawet nazwy nie znacie.A czy PAM kogos rozjechało to sie okaze,natomiast samozwancza grupa w spółce musi przestrzegac KSH,czy sa pytania?
 • Re: kundelek podwinął ogon bo nie ma "siły", hehe Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Srutututu akurat "przypadkiem" pojawia się zawsze tam gdzie xxxKiller-swiety-Miroslaw-Rampampam itd. itd. i właśnie akurat go popiera "przypadkiem" i też tak jak on "przypadkiem" broni żaby.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~srutututu [46.45.105.*]
  Dnia 2021-05-14 o godz. 08:52 ~Tomi napisał(a):
  > Proszę przystępować bo dzięki właśnie sile PAM jak na Elektrimie możemy wygrać i coś możemy odzyskać kasy ! Wszystkie ataki na PAM tylko świadczą o tym ze pentelja na szyi tych złoczyńców wielonikow się zaciska i niech to będzie motywacja dla nas abyśmy prężnie działali .Tylko siła jako PAM możecie coś odzyskać bo jest siła przebicia inaczej zostaniecie z niczym bo grupka tych co odeszli grają tylko dla siebie co już wszyscy wiedzą .Stąd ten atak teraz na PAM .

  Marzenia
 • Re: Zaproszenie Autor: ~henry [176.103.75.*]
  Dnia 2021-05-14 o godz. 12:06 ~Johnny napisał(a):
  > Srutututu akurat "przypadkiem" pojawia się zawsze tam gdzie xxxKiller-swiety-Miroslaw-Rampampam itd. itd. i właśnie akurat go popiera "przypadkiem" i też tak jak on "przypadkiem" broni żaby.

  Dokładnie jeden klepie drugiego po plecach bo to ten sam w jedne osobie !!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Jeszcze tylko smerfa do kompletu brakuje.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Boś [45.56.197.*]
  Dnia 2021-05-09 o godz. 18:38 ~Prawda napisał(a):
  > Szanowni Akcjonariusze Petrolinvest,
  > w związku z Państwa pytaniami o możliwość zapisywania się do Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych, uprzejmie informuję, że zasady przystąpienia do PAM są przesyłane drogą mailową, po wyrażeniu przez Państwo chęci przynależności do Naszego Porozumienia na mój adres e-mail: rmaecki4@gmail.com
  > Celem PAM jest doprowadzenie do jak najszybszych negocjacji z inwestorem dotyczących sprzedaży Naszych akcji oraz procentowego udziału w zysku netto oraz powrotu do notowań na giełdzie (dla osób, które nie będą zainteresowane zbyciem akcji). Wstępnie będziemy żądali ceny wg wartości nominalnej po scaleniu, tj. 160 zł./akcje, przy czym po korzystnej wycenie wartości złóż tę cenę będziemy podwyższać (aktualna wartość złóż OTG - wg wyceny McDaniel - wynosi około 15 mld zł). Jednocześnie informuję, że możliwość tych negocjacji jest prawnie zabezpieczona tylko i wyłącznie dla akcjonariuszy zrzeszonych w Porozumieniu Akcjonariuszy Mniejszościowych i nie obejmuje osób posiadających akcje Petrolinvest, ale nie należących do Porozumienia. Dlatego osoby nie znajdujące się na liście PAM nie będą mogły liczyć ani na sprzedaż akcji po cenie wynegocjowanej przez PAM, ani na ustalony przez Nas udział w zysku.
  > W imieniu członków PAM dziękuję za zainteresowanie Naszymi działaniami oraz wszelkie przejawy okazywanego Nam wsparcia i życzliwości oraz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych akcjonariuszy Petrolinvest do przystąpienia do Nas - dużej, zwartej i prężnie działającej grupy, mającej przez to potężne argumenty w negocjacjach. Obecnie do PAM należą 173 osoby z 15,5% akcji spółki. Jest to grupa na tyle silna, że każdy inwestor, który przyjdzie, będzie musiał się z Nami liczyć i uczciwie rozliczyć. Zarówno jako Przewodniczący PAM, jak i członek zarządu spółki Petrolinvest mogę bowiem stwierdzić, że w obecnej sytuacji jakiekolwiek działanie w pojedynkę lub w każdej innej, mniejszej od PAM grupie jest z góry skazane na niepowodzenie. Zjednoczmy się zatem i działajmy wspólnie dla realizacji - przyświecającego Nam wszystkim - jednego i tego samego celu.
  > Chcę przy tym podkreślić, że PAM jest jedyną legalnie działającą organizacją zrzeszającą akcjonariuszy mniejszościowych Petrolinvest, zarejestrowaną przez KNF i prawnie legitymowaną do występowania przed wszelkimi organami, sądami i innymi instytucjami tak w kraju, jak i zagranicą. Jest natomiast oczywiste, że przeciwko interesom Akcjonariuszy skierowane są wszelkie próby ich rozbicia, w tym poprzez tworzenie tzw. "Pam2", które próbowało zawiązać się pod nazwą prawnie zastrzeżoną dla PAM (i dodanie do Naszej nazwy jedynie cyfry 2) oraz z wykorzystaniem regulaminu będącego własnością PAM, bazując przy tym na Naszej rozpoznawalności, pracy i doświadczeniach. Korzystajmy z dobrych przykładów, którym jest tu PAElectrim, zrzeszające kilkaset akcjonariuszy, z których ani jednej osobie nigdy (przez wiele lat) nawet do głowy nie przyszło, aby tworzyć porozumienie konkurencyjne do tego, które już istnieje. Także akcjonariusze nienależący do PAE takich prób rozbicia nigdy nie podejmowali.
  > Żywię głęboką nadzieję, że i w Petrolinvest jest takie zjednoczenie możliwe, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich Akcjonariuszy do przystąpienia do Nas (także tych z tzw. "Pam2" - niczemu niewinnych, a pewnie nieświadomie wykorzystanych do celów osób zlecających rozbicie PAM). Nie dajmy się oszukać tym, którzy wszelkimi możliwymi sposobami dążą do pozbawienia Nas należnych Nam pieniędzy za akcje i udziałów w zyskach spółki.
  > Z serdecznymi pozdrowieniami
  > Przewodniczący Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych Petrolinvest
  > Ryszard Małecki

  Popieram w zupełności kto jeszcze chce się przyłączyć niech się zgłasza póki macie taką możliwość i nie dajcie się bo tylko w kupie jest siła i możliwości że coś odzyskacie !!
 • Re: ZaproszenieJaki Autor: ~Jaki [46.134.96.*]
  Podbijamy bo jak widać trolle z bólu zakrywaja wątki bo wiedzą że zostali rozpracowani ! !
 • Re: ZaproszenieJaki Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Ok, podbijamy
 • Re: ZaproszenieJaki Autor: ~Banas [63.141.48.*]
  Jak wyżej !
 • Re: ZaproszenieJaki Autor: ~Johnny [5.173.1.*]
  Jw.
 • Re: ZaproszenieJaki Autor: ~UmiarkowanyOptymista [5.173.15.*]
  Nadal
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Boz [196.53.0.*]
  Dnia 2021-05-09 o godz. 18:38 ~Prawda napisał(a):
  > Szanowni Akcjonariusze Petrolinvest,
  > w związku z Państwa pytaniami o możliwość zapisywania się do Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych, uprzejmie informuję, że zasady przystąpienia do PAM są przesyłane drogą mailową, po wyrażeniu przez Państwo chęci przynależności do Naszego Porozumienia na mój adres e-mail: rmaecki4@gmail.com
  > Celem PAM jest doprowadzenie do jak najszybszych negocjacji z inwestorem dotyczących sprzedaży Naszych akcji oraz procentowego udziału w zysku netto oraz powrotu do notowań na giełdzie (dla osób, które nie będą zainteresowane zbyciem akcji). Wstępnie będziemy żądali ceny wg wartości nominalnej po scaleniu, tj. 160 zł./akcje, przy czym po korzystnej wycenie wartości złóż tę cenę będziemy podwyższać (aktualna wartość złóż OTG - wg wyceny McDaniel - wynosi około 15 mld zł). Jednocześnie informuję, że możliwość tych negocjacji jest prawnie zabezpieczona tylko i wyłącznie dla akcjonariuszy zrzeszonych w Porozumieniu Akcjonariuszy Mniejszościowych i nie obejmuje osób posiadających akcje Petrolinvest, ale nie należących do Porozumienia. Dlatego osoby nie znajdujące się na liście PAM nie będą mogły liczyć ani na sprzedaż akcji po cenie wynegocjowanej przez PAM, ani na ustalony przez Nas udział w zysku.
  > W imieniu członków PAM dziękuję za zainteresowanie Naszymi działaniami oraz wszelkie przejawy okazywanego Nam wsparcia i życzliwości oraz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych akcjonariuszy Petrolinvest do przystąpienia do Nas - dużej, zwartej i prężnie działającej grupy, mającej przez to potężne argumenty w negocjacjach. Obecnie do PAM należą 173 osoby z 15,5% akcji spółki. Jest to grupa na tyle silna, że każdy inwestor, który przyjdzie, będzie musiał się z Nami liczyć i uczciwie rozliczyć. Zarówno jako Przewodniczący PAM, jak i członek zarządu spółki Petrolinvest mogę bowiem stwierdzić, że w obecnej sytuacji jakiekolwiek działanie w pojedynkę lub w każdej innej, mniejszej od PAM grupie jest z góry skazane na niepowodzenie. Zjednoczmy się zatem i działajmy wspólnie dla realizacji - przyświecającego Nam wszystkim - jednego i tego samego celu.
  > Chcę przy tym podkreślić, że PAM jest jedyną legalnie działającą organizacją zrzeszającą akcjonariuszy mniejszościowych Petrolinvest, zarejestrowaną przez KNF i prawnie legitymowaną do występowania przed wszelkimi organami, sądami i innymi instytucjami tak w kraju, jak i zagranicą. Jest natomiast oczywiste, że przeciwko interesom Akcjonariuszy skierowane są wszelkie próby ich rozbicia, w tym poprzez tworzenie tzw. "Pam2", które próbowało zawiązać się pod nazwą prawnie zastrzeżoną dla PAM (i dodanie do Naszej nazwy jedynie cyfry 2) oraz z wykorzystaniem regulaminu będącego własnością PAM, bazując przy tym na Naszej rozpoznawalności, pracy i doświadczeniach. Korzystajmy z dobrych przykładów, którym jest tu PAElectrim, zrzeszające kilkaset akcjonariuszy, z których ani jednej osobie nigdy (przez wiele lat) nawet do głowy nie przyszło, aby tworzyć porozumienie konkurencyjne do tego, które już istnieje. Także akcjonariusze nienależący do PAE takich prób rozbicia nigdy nie podejmowali.
  > Żywię głęboką nadzieję, że i w Petrolinvest jest takie zjednoczenie możliwe, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich Akcjonariuszy do przystąpienia do Nas (także tych z tzw. "Pam2" - niczemu niewinnych, a pewnie nieświadomie wykorzystanych do celów osób zlecających rozbicie PAM). Nie dajmy się oszukać tym, którzy wszelkimi możliwymi sposobami dążą do pozbawienia Nas należnych Nam pieniędzy za akcje i udziałów w zyskach spółki.
  > Z serdecznymi pozdrowieniami
  > Przewodniczący Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych Petrolinvest
  > Ryszard Małecki

  Tylko PAM może cos tutaj zmienić reszta wyjących i ujadających na PAM wiadomo dla kogo pracują i w jakim celu aby tylko ugrać coś dla siebie czyli to co robili wcześniej a nikt nie wiedział bo były tylko podejrzenia a teraz wszystko już się potwierdziło i że się im plan spalił na panewce to teraz zostali sami wydymani i stąd teraz taki atak na PAM KARMA WRÓCIŁA i to w 200 % do nich za nieuczciwą grę wobec wszystkich akcjonariuszy !Dzięki temu PAM jest co raz silniejsze i nic nie jest w stanie go zatrzymać ! i w końcu na czele PAM stoi człowiek uczciwy i na swoim miejscu z wartościami który walczy dla nas wszystkich a nie dla kilku osób jak to miało miejsce wcześniej gdzie chcieli tylko ugrać coś dla siebie !!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Pełna zgoda, Boz.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Pawlo [63.141.48.*]
  Dnia 2021-05-16 o godz. 19:22 ~Johnny napisał(a):
  > Pełna zgoda, Boz.

  Tylko w kupie siła tak jak na Elektrimie ! im więcej nas będzie tym więcej możemy zyskać ! nikt w pojedynkę nic nie osiągnął ani nie osiągnie bo nikt z malutkim nie będzie rozmawiał ani liczył się z jego zdanie !!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Janek [204.14.73.*]
  Dnia 2021-05-17 o godz. 10:30 ~Pawlo napisał(a):
  > Dnia 2021-05-16 o godz. 19:22 ~Johnny napisał(a):
  > > Pełna zgoda, Boz.
  >
  > Tylko w kupie siła tak jak na Elektrimie ! im więcej nas będzie tym więcej możemy zyskać ! nikt w pojedynkę nic nie osiągnął ani nie osiągnie bo nikt z malutkim nie będzie rozmawiał ani liczył się z jego zdanie !!

  Nic dodać nic ująć widzą jak ujada smerf/janeo/krok/xxxkiler/piotr itd. w jednej osobie tylko świadczy że już zaczynają odczuwać strach i to co ich czeka !! dlatego Wszyscy zapisujcie się do PAM aby odzyskać pieniądze bo inaczej zostaniecie z niczym a prezes i jego sługusy o to już zadbają co zresztą widzicie już to od kilku lat jak kłamali i kłamią abyście stali bezczynnie a oni okradali was dalej !! Łączmy się w siłę jak na PAE !

 • Re: Zaproszenie Autor: ~On [209.126.88.*]
  Popieram was jako Akcjonariusz PAE
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Dzięki za poparcie On.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Mario [192.142.128.*]
  Mało tego niejaki smerf/xxxxkiler obraża ,grozi ,opluwa ,ubliża wszystkim akcjonariuszom PAM i nie tylko !! stąd post jego zostanie zapisany i przedstawiony Prokuraturze i wszystkie jego wpisy ataki na PAM i ludzi w nim działającym wymieniający z Imienia i Nazwiska grożąc wszystkim członkom którzy to dobrowolnie przystąpili do PAM ! Dlatego post jego zostanie zapisany i wszystkie wcześniejsze zapisy spod wielu nicków o których wszyscy wiedzą !!

  Zobacz wątki dotyczące PetrolinvestZobacz profil Petrolinvest
  Autor: ~smerf [68.235.32.*] 2021-05-17 11:08
  Opublikowano przy kursie:  1,94 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%
  PAM to partacka i niekompetentna organizacja. Zapisywać się?
  Zgłoś do moderatora
  Na wstępie przepraszam za długi artykuł, ale nawet mając świadomość, że na forum większych tekstów niż kilkanaście linijek nie da się czytać, niestety tego nie mogłem skrócić.
  Piszę jako osoba z postronna, nie związana z zarządem Petrola ani LG. Ani po to, żeby powstrzymać niektórych wahających się do zapisywania - a zapisujcie się, droga wolna, tylko liczcie się z konsekwencjami - o czym dalej.

  Powstanie PAM i trwanie pod poprzednimi rządami było konieczne, ale teraz to partacka i niekompetentna organizacja. Kto reprezentuje PAM na forum? - xxx, Xior, ew. kilku ślepych z nienawiści jak oni i jeszcze ten R.Małecki z naczelnym argumentem "w kupie siła", które dość celnie trafia do wielu serc akcjonariuszy, ale jest bez treści jak ich wszystkie bezproduktywne działania i niekompetencja. Choćby ostatnio tutaj stwierdzenie pewnego członka rady PAM sugerujące tajemniczo, że PAM zajmuje się zbieraniem informacji o wszystkich właścicielach akcji Petrola, a która to informacja jest - UWAGA! - publicznie znana od dawna. Albo próby sprzedania inwestorowi akcji członków PAM firmowana (UWAGA!) - przez członka zarządu w osobie R.Małeckiego, którego obowiązkiem jest traktowanie wszystkich akcjonariuszy po równo. Żałosne. No i przyzwolenie na propagowanie PAM w stylu XXX, prymitywne, chamskie,

  Post powyższy został zapisany skończy się ujadanie obrażanie ,opluwanie grożenie wszystkich Akcjonariuszy PAM i nie tylko jak i również podawanie z imienia i nazwiska opluwając członka PAM w majestacie prawa RODO !!DLatego wszyscy Akcjonariusze PAM i nie tylko mogą teraz skorzystać z Pozwu Zbiorowego przeciwko temu osobnikowi piszącemu z kilku nicków !!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Słusznie. To są groźby karalne w kierunku Akcjonariuszy.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Bozon [104.243.212.*]
  Oczywiście że tak i to do wszystkich akcjonariuszy PAM !! Dlatego PAM już wie z kim ma do czynienia i dlaczego tak zażarcie jest atakowane przez tą osobę ! Dzięki temu do PAM przystąpi jeszcze więcej osób i będzie to jeszcze większa siła bo ewidetnie widać jak chcą aby akcjonariusze nie odzyskali nic a Prezio -smerfo-krok-........dostali swoja dole od razu za wszystkie lata gdzie nic nie robili tylko szkodzili cały czas akcjonariuszom i bezwzględnie ich okradano poprzez emisje akcji i wyprowadzenie kasy poprzez cypryjskie słupy jakie tutaj były !
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Tadek [104.243.212.*]
  Pamiętajcie tylko w kupie siła nigdy w po jedynkę nic nie uzyskacie !! bo nikt z wami nie będzie się liczył !! W biznesie liczy się tylko siła a siłą tutaj jest tylko duży pakiet akcji który jest kartą przetargową z którą będą się musieli liczyć !! gdy zostaniecie sami zostaniecie zjedzeni na zasadach takich jakie oni sobie ustalą !
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  A dzisiaj jeszcze się taki Krok ośmiesza pisaniem bajek
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.1.*]
  Historia się powtórzyła.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ktoś [23.249.172.*]
  Jak widać podziałało jak płachta na byka ! Wszystkich chętnych zapraszamy abyście nie mówili że nikt wam nie proponował !
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Właśnie. I podbijamy.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ktoś [23.249.172.*]
  Jak widać pętelka się zaciska na szyi prezesowi i jego sługom !! Dlatego wszyscy którzy chcą niech przyłanczają sie do PAM bo tylko w taki sposób możecie cokolwiek odzyskać ! tylko w taki sposób można walczyć z tym oszukańczym procederem rządzeniem prezesa i jego ludźmi którzy cały czas knują i próbują nas okraś i wyprowadzić z spółki wszystko co jest wartościowe a nas zostawić z niczym !! Pamiętajcie tylko w kupie siła się liczy nigdy w pojedynkę nic nie ugracie ani nie odzyskacie bo was zjedzą tak jak będa chcieli !! Nigdy pojedynczy głos się nie liczy !! Dlatego im więcej nas będzie tym większą siłą będziemy dysponować i większą kartę przetargowa mieć !! Bierzcie przykład z spółki Elektrimu jak tam walczą i już widać ich efekty !! Dlatego walczmy Razem bo tylko w taki sposób możemy wygrać !! I nie wierzcie kolejnym bajkom jego sługom którzy tutaj próbują wprowadzić tylko zamęt i abyście zostali z niczym a oni odeszli z milionami !! Przeanalizujcie wszystkie rzeczy wszystkie dokonanie prezesa i jego ludzi czego dokonali i jak was okłamywali przez tyle lat i czynią to do dziś jak sami widzicie wypisując kolejne kłamstwa osobnika semrf !! Nie dajcie się oszukać po raz Setny a może i więcej już !! Pamiętajcie jako PAM macie pełne prawo do tego czy sprzedacie akcji czy nie i po godziwej cenie bo nikt nie zgodzi się na jakieś ochłapy skoro złoże OTG jest 2 krotnie większe niż wcześniej to w raporcie sugerowano !!O czym oczywiście Prezes nie poinformował nikogo chyba wiecie dlaczego !I dlaczego teraz Ukrywa Dokumenty Spółki gdzie ukryte w Grazach !! wyciągnijcie sami wnioski i nie dajcie się okraś prezesowi i jego świcie bo zostaniecie z niczym i wspomnicie moje słowa za parę lat !!
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.