• Zaproszenie Autor: ~Prawda [31.0.63.*]
  Szanowni Akcjonariusze Petrolinvest,
  w związku z Państwa pytaniami o możliwość zapisywania się do Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych, uprzejmie informuję, że zasady przystąpienia do PAM są przesyłane drogą mailową, po wyrażeniu przez Państwo chęci przynależności do Naszego Porozumienia na mój adres e-mail: rmaecki4@gmail.com
  Celem PAM jest doprowadzenie do jak najszybszych negocjacji z inwestorem dotyczących sprzedaży Naszych akcji oraz procentowego udziału w zysku netto oraz powrotu do notowań na giełdzie (dla osób, które nie będą zainteresowane zbyciem akcji). Wstępnie będziemy żądali ceny wg wartości nominalnej po scaleniu, tj. 160 zł./akcje, przy czym po korzystnej wycenie wartości złóż tę cenę będziemy podwyższać (aktualna wartość złóż OTG - wg wyceny McDaniel - wynosi około 15 mld zł). Jednocześnie informuję, że możliwość tych negocjacji jest prawnie zabezpieczona tylko i wyłącznie dla akcjonariuszy zrzeszonych w Porozumieniu Akcjonariuszy Mniejszościowych i nie obejmuje osób posiadających akcje Petrolinvest, ale nie należących do Porozumienia. Dlatego osoby nie znajdujące się na liście PAM nie będą mogły liczyć ani na sprzedaż akcji po cenie wynegocjowanej przez PAM, ani na ustalony przez Nas udział w zysku.
  W imieniu członków PAM dziękuję za zainteresowanie Naszymi działaniami oraz wszelkie przejawy okazywanego Nam wsparcia i życzliwości oraz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych akcjonariuszy Petrolinvest do przystąpienia do Nas - dużej, zwartej i prężnie działającej grupy, mającej przez to potężne argumenty w negocjacjach. Obecnie do PAM należą 173 osoby z 15,5% akcji spółki. Jest to grupa na tyle silna, że każdy inwestor, który przyjdzie, będzie musiał się z Nami liczyć i uczciwie rozliczyć. Zarówno jako Przewodniczący PAM, jak i członek zarządu spółki Petrolinvest mogę bowiem stwierdzić, że w obecnej sytuacji jakiekolwiek działanie w pojedynkę lub w każdej innej, mniejszej od PAM grupie jest z góry skazane na niepowodzenie. Zjednoczmy się zatem i działajmy wspólnie dla realizacji - przyświecającego Nam wszystkim - jednego i tego samego celu.
  Chcę przy tym podkreślić, że PAM jest jedyną legalnie działającą organizacją zrzeszającą akcjonariuszy mniejszościowych Petrolinvest, zarejestrowaną przez KNF i prawnie legitymowaną do występowania przed wszelkimi organami, sądami i innymi instytucjami tak w kraju, jak i zagranicą. Jest natomiast oczywiste, że przeciwko interesom Akcjonariuszy skierowane są wszelkie próby ich rozbicia, w tym poprzez tworzenie tzw. "Pam2", które próbowało zawiązać się pod nazwą prawnie zastrzeżoną dla PAM (i dodanie do Naszej nazwy jedynie cyfry 2) oraz z wykorzystaniem regulaminu będącego własnością PAM, bazując przy tym na Naszej rozpoznawalności, pracy i doświadczeniach. Korzystajmy z dobrych przykładów, którym jest tu PAElectrim, zrzeszające kilkaset akcjonariuszy, z których ani jednej osobie nigdy (przez wiele lat) nawet do głowy nie przyszło, aby tworzyć porozumienie konkurencyjne do tego, które już istnieje. Także akcjonariusze nienależący do PAE takich prób rozbicia nigdy nie podejmowali.
  Żywię głęboką nadzieję, że i w Petrolinvest jest takie zjednoczenie możliwe, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich Akcjonariuszy do przystąpienia do Nas (także tych z tzw. "Pam2" - niczemu niewinnych, a pewnie nieświadomie wykorzystanych do celów osób zlecających rozbicie PAM). Nie dajmy się oszukać tym, którzy wszelkimi możliwymi sposobami dążą do pozbawienia Nas należnych Nam pieniędzy za akcje i udziałów w zyskach spółki.
  Z serdecznymi pozdrowieniami
  Przewodniczący Porozumienia Akcjonariuszy Mniejszościowych Petrolinvest
  Ryszard Małecki
 • Re: Zaproszenie Autor: ~petrol [5.172.233.*]
  nic dodać nic ująć................
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Napisz [31.0.46.*]
  Prawda kiedy final
 • Re: Zaproszenie Autor: ~HOOj [192.71.249.*]
  po jutrze albo wczoraj
 • Re: Zaproszenie Autor: ~6_9 [93.105.178.*]
  Czy podany kontaktowy adres e-mail jest poprawny?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~petrol [5.172.233.*]
  Dnia 2021-05-09 o godz. 18:45 ~6_9 napisał(a):
  > Czy podany kontaktowy adres e-mail jest poprawny?

  tak jest poprawny
 • Re: Zaproszenie Autor: ~JonyWick [23.249.172.*]
  Brawo PAM i brawo Panie Przewodniczący !! wszyscy którzy chcą się przyłączyć i walczyć o swoje pieniądze przyłączajcie się bo tylko w taki sposób możecie cokolwiek odzyskać !! Wyciągnijcie wnioski z PAE - Elektrimu gdzie walczą wszyscy w jednej grupie !!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~krola [83.23.239.*]
  Jaka jest minimalna ilosc akcji z ktora mozna przystapic do pam
 • Re: Zaproszenie Autor: ~j24 [37.47.93.*]
  Każda ilosc
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ok [83.7.185.*]
  Rewelacja, brawo, Pan Ryszard MAŁECKI, właściwa osoba na właściwym miejscu. Forma zaproszenia potwierdza klasę tego Pana !!!
  Przystępujcie do PAM im nas więcej tym lepiej !
 • Re: Zaproszenie Autor: ~żaba [31.0.180.*]
  To się nazywa tonący chwyta się brzytw....będą strzelać jak do kaczek
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ok [83.7.185.*]
  Jak do żab chyba ?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Dokładnie.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Temida [37.30.55.*]
  Nie mylisz się ----- do żab i smerfa gnoma - już poczytałeś o sobie ---- zapamiętaj to co pisałem wcześniej i nie lekceważ tego !!

 • Re: Zaproszenie Autor: ~marco [178.252.28.*]
  I co ci z Elektrimu osiągnęli?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.1.*]
  marco-mirek-Miroslaw-miro-swiety-zaba-fajny itd. itd. - tysiące innych nicków, osiągnęli choćby tyle że nie mogą ich przymuso wykupić, a to w przypadku Electrimu jest już bardzo dużo. W kupie jest zawsze siła, ale ty masz przecież mały rozumek, którym się sam chwalisz, więc nawet nie próbuj tego zrozumieć. Nie dasz rady.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~UmiarkowanyOptymista [5.173.1.*]
  Brawo
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Kukuczka [37.120.156.*]
  Brawo Panie Ryszardzie . Bardzo Dziękuje Panu ze stoi na czele naszego Porozumienia i Broni Naszych Interesów . Gdyby nie Pan już dawno było by po wszystkiemu . Samotna Wyspa Uczciwości na Oceanie Bezprawia . Życzę Panu i Całemu PAM dużo Wytrwałości i Cierpliwości w Doprowadzeniu Naszych Spraw do Szczęśliwego Dla Nas Finału . Serdecznie pozdrawiam Pana Ryszarda i PAM . Trzymajmy się Razem a Wygramy !!!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Mevlana [89.64.127.*]
  Jestem od sierpnia ubr, członkiem PAM.
  Zachęcam do przyłączenia się do PAM. Jego przewodniczący pan Ryszard Małecki jest osobą kompetentną, uczciwą i działa w interesie członków PAM. Przekazuje na bieżąco rzeczowo istotne informacje dla członków PAM.

 • Re: Zaproszenie Autor: ~abz22 [83.25.124.*]
  Na jakiej podstawie zysk netto mialby przyslugiwac tylko czlonkom PAM? I o jaki zysk chodzi? Zysk Petrolinvestu ze sprzedazy OTG inwestorowi? Czy to oznacza, ze PAM przeglosuje zeby ten ewentualny zysk zostal wyplacony w postaci dywidendy tylko czlonkom PAM? Czy taka wybiorcza wyplata dywidendy jest zgodna z prawem?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ktoś [196.53.0.*]
  Nie pisz głupot i czytaj ze zrozumieniem co napisał pan Przewodniczący PAM a jak nie potrafisz zrozumieć to zapytaj mamy i niech ci wytłumaczy bo ręce opadają jak się czyta takie głupoty !!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~abz22 [83.25.124.*]
  Prosze, wyjasnij mi o co chodzi z tym zyskiem, bom jest prosty czlowiek, nieuczony.
  "Dlatego osoby nie znajdujące się na liście PAM nie będą mogły liczyć ani na sprzedaż akcji po cenie wynegocjowanej przez PAM, ani na ustalony przez Nas udział w zysku."
  O jaki zysk chodzi?
  Zysk w umowie miedzy Petrolinvestem a inwestorem, ktory wg plotek ma wynosic 7% ?
  Dlaczego ten zysk mialby przyslugiwac tylko czlonkom PAM?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Przeczytaj jeszcze raz bardzo powoli, dokładnie i postaraj się tym razem przeczytać ze zrozumieniem.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Abz22 [5.173.11.*]
  Czyli nie dostanę rzeczowej odpowiedzi o jaki zysk chodzi?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Ciekawe, że najwięcej o tym co dotyczy PAM wypowiadają się osoby niemające żadnych wiadomości o PAM i nie zainteresowane wstąpieniem. Przypadek?
 • Re: Zaproszenie Autor: rubikk [85.221.142.*]
  no właśnie, skoro pan Dyzma Małecki chce razem z PAM doprowadzić do powrotu na giełdę to każdy, kto ma akcje będzie je mógł sprzedać, moim zdaniem obiecanie, że tylko członkowie PAM będą miały udział w zysku jest kłamstwem i łowieniem jeleni, zarówno akcjonariusz zrzeszony jak i niezrzeszony ma takie same prawa bo w takim samym stopniu jest współwłaścicielem spółki
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.11.*]
  rubikk, nikogo nie interesują wypociny żabich trolli, więc po co się wysilasz? Do budy!
 • Re: Zaproszenie Autor: ~adalbert78 [89.64.93.*]
  dziękuję za ten post. uważam podobnie jak Pan przewodniczący PAM że tylko zjednoczeni możemy cokolwiek odzyskać, dlatego również apeluje aby jakiekolwiek nieporozumienia wyjaśniać będąc w jednym porozumieniu. jeśli mogę coś powiedzieć to mnie osobiście zależy tylko albo aż na odzyskaniu zainwestowanych pieniędzy. Gdyby jak wspomniał Pan przewodniczący uzyskano cenę 160pln za akcję to byłbym naprawdę kontent.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Gamoń [83.28.220.*]
  Pamiętacie wy starsi akcjonariusze jak rządził wszystkim Generał Jaruzelski i
  nosił ciemne okulary ?
  Wtedy był taki humor opowiadany ,, ślepcze gdzie nasz prowadzi "

  Wyciągnijcie wnioski jak skończył .

 • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [5.173.8.*]
  (wiadomość usunięta przez moderatora)
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Dan [176.103.75.*]
  Dnia 2021-05-10 o godz. 06:33 ~Gamoń napisał(a):
  > Pamiętacie wy starsi akcjonariusze jak rządził wszystkim Generał Jaruzelski i
  > nosił ciemne okulary ?
  > Wtedy był taki humor opowiadany ,, ślepcze gdzie nasz prowadzi "
  >
  > Wyciągnijcie wnioski jak skończył .
  >

  Gdzie ty nas prowadziłeś przez 8 lat ? i co dziś mamy z tego ?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Mirosław [194.33.111.*]
  Czy zapałki są w odpowiednich rękach ?

  Ps.
  dla znających temat kiedyś napisałem o umowie nieboszczce i zostałem -:)))))
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Piotr [5.173.138.*]
  W Elektrimie PAE walczy z nieuczciwym właścicielem firmy, panem Solorzem, który ma więcej akcji niż PAE. Z kim walczy PAM? Mając 15.5% akcji to PAM jest właścicielem Petrolinwestu, więc wygląda, że walczy sam ze sobą, chyba, że PAM zna akcjonariusza, który ma więcej akcji. Ja takiego nie znalazłem w wykazie właścicieli spółki. Może pan Małecki przestanie udawać, że z kimś walczy, albo ujawni wroga PAM-owców
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Dan [176.103.75.*]
  Czy na stołku prezesa siedzi odpowiednia osoba ?

  No i dalej wierzycie Prezesowi :)))

 • Re: Zaproszenie Autor: ~UmiarkowanyOptymista [5.173.15.*]
  Ale troll
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Trzeba podbić
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Eskimos [31.60.111.*]
  Zanosi się na to , że możemy założyć związki zawodowe inwestorów wyklętych.
  Moje pytanie jest inne.
  Minęło sporo czasu od założenia PAM.
  Proszę o przypomnienie choć jednego sukcesu tego stowarzyszenia.
  Oczywiście uzyskanie 15% jest w pewnym sensie sukcesem, ale to jest sukces z automatu.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  O! Odezwała się grupa dobrze Nam znanych: Gamoń nawołujący do utworzenia Pam2, Mirosław tworzący nicki xxx, sam ze sobą piszący, Piotr, który kilka dni temu na forum oferował PAM wpłatę 2 zł./akcję w zamian za jakieś informacje i Eskimos, co ma wiadomości z pierwszej ręki o Walnym itd. Wszyscy tu pięknie w jednym szeregu się odmeldowali. Jak myślicie na czyje to zlecenie?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Dan [176.103.75.*]
  Dnia 2021-05-10 o godz. 11:04 ~Johnny napisał(a):
  > O! Odezwała się grupa dobrze Nam znanych: Gamoń nawołujący do utworzenia Pam2, Mirosław tworzący nicki xxx, sam ze sobą piszący, Piotr, który kilka dni temu na forum oferował PAM wpłatę 2 zł./akcję w zamian za jakieś informacje i Eskimos, co ma wiadomości z pierwszej ręki o Walnym itd. Wszyscy tu pięknie w jednym szeregu się odmeldowali. Jak myślicie na czyje to zlecenie?

  Nic dodać nic ująć :) mało tego maja tego par-cha sporo jak wiemy więc jak stracą to straca najwięcej a tak miało być pięknie :) a że się plan im sypnął to teraz prubują różnych sztuczek tylko że nikt już na to się nie złapie !
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Piotr [5.173.139.*]
  Śmieszy mnie główny akcjonariusz Petrolinwestu, czyli PAM, który narzeka na prezesa spółki, czy na cały zarząd lub radę. Przecież jako właściciel spółki może ich wszystkich wywalić z roboty i wybrać lepszych. Dlaczego tego nie zrobi pan Małecki z kolegami z PAM? Brak znajomości przepisów? Lenistwo? Czy może wiedza, że spółka jest bankrutem?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Śmieszny, leniwy i nie znający przepisów to jesteś ty. Gdyby ci się chciało cokolwiek przeczytać, to byś znalazł odpowiedź na stawiane sobie pytania. A w ogóle to proponuję udać się z tymi pytaniami gdzie indziej, bo skoro nie należysz do PAM, to po co zabierasz ludziom z PAM czas na odpowiadanie na twoje pytania.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~MEVLANA [37.248.170.*]
  PAM obsługuje Pamowców. Reszta niech się dowiaduje u Żaby i Kroka. Chyba to jasne?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Ajak [37.30.19.*]
  Spokojnie. Wyruch... wszystkich. Proszę się nie kłócić.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Tadek [176.103.75.*]
  Nikt się nie kłuci :)
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.15.*]
  To jest w dalszym ciągu dla niektórych niejasne.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Mirosław [194.33.111.*]
  Dnia 2021-05-10 o godz. 11:04 ~Johnny napisał(a):
  1. > O! Odezwała się grupa dobrze Nam znanych: Gamoń nawołujący do utworzenia Pam2, Mirosław tworzący nicki xxx, sam ze sobą piszący, Piotr, który kilka dni temu na forum oferował PAM wpłatę 2 zł./akcję w zamian za jakieś informacje i Eskimos, co ma wiadomości z pierwszej ręki o Walnym itd. Wszyscy tu pięknie w jednym szeregu się odmeldowali. Jak myślicie na czyje to zlecenie?

  Synu zastanów się co piszesz Mirosław Porozumienie może mieć założone w jeden dzień nazwę zaproponuję
  ZJEDNOCZENIE GENERAŁÓW i na życzenie Eskimosa dołożymy WYKLĘTYCH
  Poniał ?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  Jasne, jasne. Gdyby tak było, to byś tu nie siedział i nie pisał.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Eskimos [31.60.115.*]
  Nadal czekam na listę sukcesów PAM.
  Może być bardzo krótka.
  Nawet mini lista.
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Johnny [5.173.8.*]
  A dlaczego PAM miałoby udostępniać ci listę swoich sukcesów? Nie rozumiem. Należysz do PAM?
 • Re: Zaproszenie Autor: ~Eskimos [31.60.115.*]
  Aha. To jednak sukcesy są, tylko że utajnione:)
[x]
PETROLINV 46,97% 1,94 2017-06-28 17:04:44
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.