• Do Pana Ministra Ziobro Autor: ~Mike75 [188.47.52.*]
    Proponuję po prostu nic na temat Generała Jaruzelskiego nie pisać - czytał Pan jego życiorys? Potknął by się pewnie Pan w wieku 20 lat.
    Łatwo jest kogoś już nieżyjącego oskarżać - jak Pan chce na solo ( z uwagi, że generała nie ma wśród żywych ) - ja chętnie na solo z Panem wyskoczę! Od razu proszę wziąć 4 oficerów BOR! ( bo bez nich by Pan stchórzył ) ! Proszę pamiętać, że Generał Jaruzelski to jest Bohater RP!

I proszę dać mu odpoczywać w spokoju, on już swoje dla Polski zrobił!

Pozdr.

Mike75

• Re: Do Pana Ministra Ziobro Autor: ~Mike75 [188.47.52.*]
    NO MOI UKOCHANI PISOWCY - uważam, za to napisałem - przynajmniej rok więzienia bez prawa widzeń i wyroku! Musicie być uczciwi i sprawiedliwi - ja tak naprawdę myślę o Panu Ziobrze - dziwne, że te służby i ci ludzie słuchają się takiego człowieka bez kręgosłupa moralnego. Pozdr. - Mike75

Jako Polak i Patriota - uważam, że nastąpiły błędy.
    Między innymi w nominacji Pana i Pana zastępcy - i całym sercem jestem za Pana przeciwnikami!
    Niech Pan mnie się nie boi ( bardziej bałbym się karzącej ręki sprawiedliwości ) - akurat ja bardziej działam w imieniu Prawa niż Prokurator Generalny - przegracie razem z Waszym zastpępcą! Naruszaliście zasady....
    I dodam jeszcze - jak już nikt nie słyszy - czasami niektórzy mówią prawdę - ja się nie boję więzienia - mogę tam siedzieć, choć tak naprawdę to inni powinni tam siedzieć! Żal mi tych Z Idei, tak Pan Bury chciał ratować sytuację - ale też siedzi.
    Z szacunkiem do Generała Ziobro ( nie chciałbym mieć takiego przełożonego ) - Mike75
    Ja bym temu Panu zrobił test uczciwości - ale jest Prokuratorem Generalnym?
    Pytanie do CBA - pamiętacie postać Wielkiego Wróbla z Gry o Tron?
    Ja tam jestem małym wróblem, ale mam zasady....

Panie Ziobro - jak Pan dotąd dotrwał to bardzo dobrze. Zdradzę Panu największą tajemnicę - to nie jest sztuka niszczyć ludzi ale sztuka jest budować ludzi - ale żeby ludzie byli budowani muszą mieć wzory - i tu widzę poważny problem!

Pozdrowienia od Mike75!
    Muszę przeprosić Pana Ministra Ziobro. Mogę byc zły na PIS za kradzież mojego majątku ale nie mam prawa do zniesławiania żadnej osoby a zwłaszcza Ministra Sprawiedliwości, choć nie zgadzam się z tym co się dzieje. Przepraszam za moje słowa w tym przypadku.
[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.