• Sprzedałem KUPIEC kupiłem DOGECOIN Autor: ~10sztuk [89.79.144.*]
    Nie ma znaczenia kapitalizacja i majątek spółki. Fakt że jest nisko wyceniany papier niczego nie oznacza. Gracze kupują to co rośnie a nie to co ma wartość.

Radykalnie zmieniłem zdanie na temat spółki. Tuż poniżej 3 zł pisałem że spółka zejdzie niżej i kupię poniżej 1.70. Następnie zmieniłem zdanie i napisałem że dopiero cena poniżej 1.50 mnie zainteresuje. Kupiłem trochę i zamknąłem wszystko bez zysku. Jednocześnie kupowałem w ostatnich tygodniach DOGECOINA i chyba sami wiecie co dało lepiej zarobić. Kupowanie wartości nie ma kompletnie sensu, pies z kulawą nogą tego nie dotyka. W tej chwili upływający czas i ten który pozostaje do końca cyklu wzrostowego na rynkach jest najważniejszy. ten czas się kurczy. Piszecie o nieruchomości i o rezerwach na skup akcji. To kompletnie nie ma znaczenia.

• Re: Sprzedałem KUPIEC kupiłem DOGECOIN Autor: select [77.255.60.*]
    Gratuluję wzrostów na Dogecoin.

Jak już kiedyś pisałem niestety nie znam się na krypto, więc omijam ten temat szerokim łukiem. Wszędzie da się dobrze zarobić, trzeba tylko poświęcić czas na naukę i mieć "trochę" szczescia. Jesli brak szczęścia, to trzeba miec duzo czasu.

Ja nie sprzedałem ani jednej akcji KPC i ani jednej BVT. Wręcz przeciwnie, co jakis czas dokupuje małymi paczkami.

Po 10 szt- przesiadasz się na krypto całkowicie czy tylko zmieniłeś KPC na DCOI?
    Pozdrawiam
  • Re: Sprzedałem KUPIEC kupiłem DOGECOIN Autor: ~cxvbxcv [83.29.11.*]
    zobaczymy, mi sie wydaje, ze jednak kupca ktoś dostrzeże
  • Re: Sprzedałem KUPIEC kupiłem DOGECOIN Autor: select [77.255.60.*]
    Pewnie dostrzeże, ale kiedy?
    10 szt ma rację co do graczy. Wzrosty są na modnych spółkach, które rosną a reszta się podłącza pod trend.
    Niewątpliwie KUPIEC to ciekawa spółka, ale..... czas.
    Patrząc co się dzieje dookoła, inflacja, dodruk, spółki surowcowe, stalowe mają teraz swoje 5 minut i być może trzeba zastanowić się nad tym, czy nie przebudować portfela.
    Druga sprawa to płynność, której tutaj brak. Może kiedyś będzie, ale znowu wracamy do pierwszego posta i czasu.
  • Re: Sprzedałem KUPIEC kupiłem DOGECOIN Autor: ~777 [89.73.137.*]
    No cóż, trudno.
  • Re: Sprzedałem KUPIEC kupiłem DOGECOIN Autor: ~herh [83.29.15.*]
    coś zaczyna sie ruszać w góre
[x]
KUPIEC 0,00% 2,20 2021-10-22 09:30:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.