• No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~asdasd [89.65.50.*]
    No to jak tam? Już milionerzy? Ubrani po 2 zł wystąp.
  • Re: No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~eloelo [188.47.91.*]
    a co masz za problem ?
  • Re: No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~Mateusz [5.173.138.*]
    Jak szybko się uczy, oskubali go na BML, przesiadł się na małe spółki a teraz się mądrzy, Pan doświadczony...
  • Re: No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~Mateusz [5.173.138.*]
    Widzę że na Mercator się nauczyłeś gatki jak cie tam wydoili...
  • Re: No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~asdasda [89.171.39.*]
    Nie wiem skąd dzieciaki się wzieliście, ale nigdy nie byłem na BML, a na Mercatorze zarobiłem takie pieniądze, że wy przez całe życie takich na oczy nie zobaczycie. Daliście się ubrać po 2 zł i tyle w temacie, psujecie papier po pokazujecie grubaskom, że jesteście leszczami dając się nabrać na banalne podbicie kursu.
  • Re: No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~Kubuś [185.28.251.*]
    A ja jestem wdzięczny za takie posty.
    Nie wiem jak mam dziękować, że za darmo przychodzi mentor i nas uczy co robić a czego nie robić i na dodatek jest tak mądry, że wie co każdy akcjonariusz tutaj robi, od kiedy siedzi na danej spółce i jaką ma ilość akcji i nawet zna średnią zakupu do tysięcznych części po przecinku i czy wpadł tu na tydzień czy na rok albo dwa a może i więcej :)))

Ba w ogóle jaki profeta, większość inwestorów tutaj nie jest pewna do jakiej ceny zleci kurs i czy przypadkiem obecny wzrost nie był dopiero pierwszą falą impulsu w supercyklu ale on jako kolejny osobnik z gatunku "pretium octoginta" obstawia cenę 80 groszy za akcję i radzi wszystkim uciekać, ale nie wprost tylko jak na mędrca przystało - między wierszami.

Dziękuję CI mocno za podzielenie się swą mądrością autorze. Twój wpis tak mocno bije twoją inteligencją, że aż mi się zwoje w mózgu wyprostowały jak go przeczytałem.

• Re: No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~asdasd [89.65.50.*]
    widzę żal zadki ściska, znaczy boli i dobrze powinno boleć jeżeli macie się nauczyć
  • Re: No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~Kubuś [188.147.40.*]
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Re: No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~Kubuś [188.147.40.*]
    Cieszy mnie, że są takie jednostki jak ty, ktore dodatkowo potwierdzają moją i tak empirycznie potwierdzoną supremację względem 99.5% populacji.
    Smacznej kawusi istotko :)
  • Re: No to jak tam? Już milionerzy? Autor: ~asdasda [89.171.39.*]
    Nie wiem skąd dzieciaki się wzieliście, ale nigdy nie byłem na BML, a na Mercatorze zarobiłem takie pieniądze, że wy przez całe życie takich na oczy nie zobaczycie. Daliście się ubrać po 2 zł i tyle w temacie, psujecie papier po pokazujecie grubaskom, że jesteście leszczami dając się nabrać na banalne podbicie kursu.

• (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [5.173.140.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
[x]
MILTON 0,00% 1,35 2021-10-27 11:51:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.