Dodatkowo: -najlepsza spółka w całej grupie, od lat przynosząca zyski -inwestycje na wysokim poziomie (elektrociepłownia na własne potrzeby, nowa granulacja nawozów) -skrajnie niedoceniona na tą chwilę -od lat wypłacają dywidendę
Na minus fakt, że jest dojną krową dla reszty grupy.
ustalacz kursu ma dziś takie notowania- kupno godz. 14.26.17 cena 94.80 szt. 80........... sprzedaż godz. 14.26.17 cena 99.40. szt. 76. dla myslących o zyskach - On tutaj pracuje codziennie.... radze popatrzec a póżniej pisać o wzrostach, super cenie,c/z,.... itp. On Tutaj nie pracuje dla idei.
Gessner ze stooqa widzi Azoty na 45 zł, czas już też na Puławy. Przebijamy 100zł i lecimy na 125-135 pierwszy przystanek. Ciech też się szykuje do wybicia. Kto ma zamiar kupić niech się śpieszy bo ceny poniżej sto już tu nie zobaczymy przez wiele lat
nie może odpalić? no faktycznie ma problem... i napój "pul...:" nie jest tutaj problemem. fakt- kac po "pul..." moze byc mocny ,bo mocznik ,nawet z in... - czymś tam- wymaganym zaraz, bo inaczej nawozy zabija nas i reszte świata, kaca nie ułatwia:). ale mam piwko:)- bez pul...,to fakt ( nie wspomagam)... jednak to i tak nie ma znaczenia- 4.6 zł ma sie dobrze... kiedyś 80:) ... teraz różnie:). póki jest - można spać spokojnie:).