Dnia 2018-02-23 o godz. 07:46 ~Wio napisał(a): > To kolarz mitoman... wiek gimbazowy
dlatego sternik powinien odciac takich kolarzy od akcji a jak chce kolarzowac to niech idzie na rower a nie na gielde,nie dawac mu 12-11 niech bierze z wyzszych polek jak chce akcje
Dnia 2018-02-23 o godz. 08:12 ~andre napisał(a): > Dzień dobry rekiny :-) Zobaczę, jak sytuacja się rozwinie rano. Może troszkę po 13 wezmę i na 15 wystawię :-)
a co mnie to interesuje po ile wezmie leszcz forumowy kolarz jak cie odetna od papiera wkoncu i przestaniesz kolarzowac
Tu są małe szanse do odcięcią, bo firma już jest wyceniana na ponad 150 mln zł, a póki co, to mają jedno biuro i tak naprawdę nadal nie wiadomo, czym się zajmują i skąd wziął się ten zysk w IV kwartale 2017 :-)
Dnia 2018-02-23 o godz. 09:39 ~andre napisał(a): > Tu są małe szanse do odcięcią, bo firma już jest wyceniana na ponad 150 mln zł, a póki co, to mają jedno biuro i tak naprawdę nadal nie wiadomo, czym się zajmują i skąd wziął się ten zysk w IV kwartale 2017 :-)
rozumiem ze jak naganiaczu odkupisz 12-11 bedziesz wtedy wiedzial skad zysk