W końcu marketing szyty na miarę.Oprócz stacjonarnego stoiska po terenie targów będą chodzić ludzie i promować mobilny komputer dla graczy na którym będzie można zagrać w DM.Czyli promocja gry i sprzętu.Brawo Jujubee.To zapowiada być może głębszą współpracę z PCMOD.To info napawa optymizmem co do prowadzenia marketingowego tej gry.101XP to nie Fulqram.
Fajny pomysł z tym chodzeniem jako nawiązanie do pająków ale PGA to impreza bardziej dla gier turniejowych w dodatku lokalna, więc znikomy wpływ na sprzedaż gry. Oczywiście fajnie, że Dark Moon tam będzie i pomysł na marketing super, bo to zawsze coś innego niż wszyscy, ale najwięcej dadzą influencerzy. Jeśli faktycznie w połowie tygodnia gra trafi już do mediów, to narobi to więcej szumu niż 100 takich występów na PGA. No i na kurs też pewnie wpłynie:)).
Pełna zgoda.Jenak w końcu ktoś w Juju zaczął myśleć niekonwencjonalnie.I mamy jakąś współpracę z firemką zewnętrzną która może się zakończyć nie wiadomo jak.Lokanie bardzo dobre posunięcie