Hahah naprawdę wali takimi ilościami że szok za ile sprzedał za parę tys. Zł. wystarczy sobie sprawdzić, chyba sprzedaje bo musi kupić nową kosiarkę , szukasz jelenia chlopcze, słychać wycie znakomicie , miód na moje uszy :)
Osiołku a którą on już rundkę z tą sprzedażą robi? Ostatni zaczyna brakować miejsca w Espi, sam marnotrawny akcjonariusz dzień w dzień informuje resztę, że bankructwo tuż za rogiem.
Każdy ma swoje oczekiwania.Dla rozluźnienia,takie spostrzeżenie.Uki rozpoczął sypanko 15 marca.Sprzedał wówczas akcje ze swojego portfela.Potem sprzedawał już tylko akcje spółki będące w posiadaniu spółki VARSAV.To robi różnicę,bo jego indywidualny procentowy stan posiadania nie zmniejsza się.On nie traci.Jest to jakiś teoretyczny argument dla tezy Robiego,że sprzedaje akcje spółki,którymi zarządza,dla sfinansowania działalności bieżącej i wydawniczej.
To jedyne sensowne wytłumaczenie, bo jednak nie wierzę, że tak bez podbitki by wychodził ze Spółki. Poza tym nierealne jest wyjść stąd przy takich obrotach. Śmiem twierdzić, że większość tego co wysypał kupił "ktoś swój". Spółka nie zdecydowała się na wydawcę (kto siedzi w branży to wie jakie słabe warunki teraz proponują) i próbują to ciągnąć. Coś tam skapnie ze sprzedaży Bee czy EV, ale to nie starcza i musi się Ukasz ratować sprzedażą.
Firma zainwestowała dużo czasu i pieniędzy w Barkour do tego mają ponad 50% Moonetars, które w tym roku puszcza drugą część EV, więc może jak uda się dociągnąć do tych premier to już będzie trochę lżej :)
Definicja „motywacji” wg.planowanej uchwały ZWZ,brzmi:zasłużone osoby będą mogły nabyć nowe akcje po 0,1zł.Wiadomo,że jedynie zasłużony to Uki.Tak się robi biznes,ale to rynek będzie miał ostatecznie rację i spuści manto akcjonariuszom.Ukiemu nic nie ubędzie,bo będzie miał nowe po 0,10zł.