Nigdy nie pisałem żeby uśredniać, tylko że ja uśredniam, a to zasadnicza różnica:) Kazdy ma swój rozum i niech się nim kieruje przy inwestycjach.
Ja już przestałem pisać jakie ruchy wykonuję, bo niektórzy uznają że to są jakieś wskazówki inwestycyjne dla nich, a potem mają pretensje, że nie rośnie w tydzień lub dwa.
Chcecie kupujcie, chcecie sprzedajcie. Ja trzymam, dokupuje i jestem dobrej mysli. Pójdzie info o zwrocie kosztów, konsolach art i nowej grze to się nie pozbieracie. Odkupicie ode mnie po 40 zł
Ja z checia skorzystam. Daje potencjal pod 100 mln wartosci spolki. Maly zespol, wiec trudna robota na nich spoczywa. Movie tez dziala moim zdaniem jak Private Equity fund. Za 3 lata sprzedadza firme albo wchlona zupelnie.