Ścierwo mimo wzrostów dalej pokazuje że jest ścierwem. Transakcje co godzine udowadnia że absolutnie nic się nie zmieniło. I te dziury po wzroście pozwalające uwalać kurs bez obrotu. Na boryszewie wygląda to już zupełnie inaczej ale nie można porównywać ani troche obu spólek po za tym że należą do tego samego bandyty
nigdy nie dał grosza dywidendy!! ,czyżby kiedyś się to zmieniło?..
O czym piszesz , jaka dywidenda . .Komu ona potrzebna . Znów przekręci wszystkich jak na pp . Czy oni mają coś wspólnego z wodorem czy już przekerętami wyprowadzili projekt ze spółki . Instalacja w WTT a długi dla PARP skotan musi spłacać . tylko olejki i drożdżaki zostały w wyssanej wydmuszce .
Teraz pokazują ulicy środkowy palec . Nie chcieliście płacić po złotówce za akcję to przyglądajcie się golce bez kasy jak kursik wzrasta .Możecie resztki oddać .