Dodaj odpowiedź

Forum Giełda
Zacytuj wiadomość na którą odpowiadasz
Aby skorzystać z powyższych opcji musisz się Zalogować

Zgodnie z artykułami 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation) zakazana jest manipulacja instrumentami finansowymi. Zakazaną manipulację stanowi, m.in. rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, w tym internetu, lub przy użyciu innych środków, informacji, które wprowadzają lub mogą wprowadzać w błąd, w tym rozpowszechnianie plotek, w przypadku gdy osoba rozpowszechniająca te informacje wiedziała lub powinna była wiedzieć, że informacje te były fałszywe lub wprowadzające w błąd. Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zakazane jest także zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego, które może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Odpowiadasz na:

  • Re: (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: ~ech [89.78.12.*]
    Zrozumcie jedno.
    Od wiosny zeszłego roku powstało,wiele nowych fabryk,nowych lini produkcyjnych,które zwiększyły podaż rękawic na globalnym rynku o wiele MILIARDÓW SZTUK.

    Zrozumcie,że świat w zeszłym roku był totalnie zaskoczony covidem,pandemią,a w tym roku jest zupełnie inaczej.Świat,poza małymi wyjątkami,gdzie jest skrajna bieda,jest dobrze przygotowany na pandemie.

    W zeszłym roku,na świecie,brakowało w szpitalach... respiratorów,personelu medycznego,rękawic.W tym roku nie ma takiego problemu,z prostej przyczyny... powstało wiele nowych fabryk,wielu nowych producentów,którzy zapewniają dostawy na bierząco i nie ma problemu w łańcuchu dostaw.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.