Dodaj odpowiedź

Forum Giełda
Zacytuj wiadomość na którą odpowiadasz
Aby skorzystać z powyższych opcji musisz się Zalogować

Zgodnie z artykułami 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation) zakazana jest manipulacja instrumentami finansowymi. Zakazaną manipulację stanowi, m.in. rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, w tym internetu, lub przy użyciu innych środków, informacji, które wprowadzają lub mogą wprowadzać w błąd, w tym rozpowszechnianie plotek, w przypadku gdy osoba rozpowszechniająca te informacje wiedziała lub powinna była wiedzieć, że informacje te były fałszywe lub wprowadzające w błąd. Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zakazane jest także zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego, które może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Odpowiadasz na:

 • Re: Kółkowicze widze MOCNO PRACUJĄ NA FORUM :))) i tak od ponad roku Autor: ~ech [89.78.12.*]
  Kolejne mutacje to coraz słabsze wersje covidu.

  Tak było z hiszpanką i tak będzie teraz,a hiszpanka była o wiele bardziej agresywna,bardziej śmiertelna od covid-19.Gdyby w czasach hiszpanki,ludzie tak podróżowali,jak obecnie,to podobno hiszpanka uśmierciłaby nie 100 mln ludzi,ale około 300 mln ludzi.

  Czy na covid umarło lub umrze 300 mln ludzi? NIE.Na covid umarło do dziś........5,2 mln ludzi.Słownie pięć milionów.

  Na hiszpanke umierali głównie ludzie poniżej 50 lat,często zdrowi,nie mający innych chorób współistniejących.
  Na hiszpanke zmarło około 100 mln ludzi na świecie.Kolejne mutacje sprawiały,że hiszpanka słabła.Do tego zauważcie,że w obecnych czasach medycyna jest na wyższym poziomie ,niż na początku XX wieku,więc tym bardziej ta pandemia będzie wygasać,ponieważ co chwila będą pojawiać się kolejne szczepionki i leki,a to całkowicie sprowadzi zmutowany covid-19 do zwykłej choroby,jak grypa itp.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.