Dodaj odpowiedź

Forum Giełda
Autor tego wątku zaprasza do dyskusji wyłącznie zarejestrowanych użytkowników forum. Możesz czytać wszystkie posty bez potrzeby logowania. Aby zabrać głos Zaloguj się. Jeżeli nie jesteś jeszcze naszym użytkownikiem Zarejestruj się.

Zgodnie z artykułami 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation) zakazana jest manipulacja instrumentami finansowymi. Zakazaną manipulację stanowi, m.in. rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, w tym internetu, lub przy użyciu innych środków, informacji, które wprowadzają lub mogą wprowadzać w błąd, w tym rozpowszechnianie plotek, w przypadku gdy osoba rozpowszechniająca te informacje wiedziała lub powinna była wiedzieć, że informacje te były fałszywe lub wprowadzające w błąd. Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zakazane jest także zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego, które może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Odpowiadasz na:

  • Re: KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 10 Autor: ravcio [212.160.230.*]
    Zadanie dla misia sprowadzić rynek pod 1994 a najlepiej pod 1990. Byk nic nie musi poza obroną tego co ma ale ładnie by wyglądało gdyby skończył ponad 2002
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.