Dodaj odpowiedź

Forum Giełda
Zacytuj wiadomość na którą odpowiadasz
Aby skorzystać z powyższych opcji musisz się Zalogować

Zgodnie z artykułami 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation) zakazana jest manipulacja instrumentami finansowymi. Zakazaną manipulację stanowi, m.in. rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, w tym internetu, lub przy użyciu innych środków, informacji, które wprowadzają lub mogą wprowadzać w błąd, w tym rozpowszechnianie plotek, w przypadku gdy osoba rozpowszechniająca te informacje wiedziała lub powinna była wiedzieć, że informacje te były fałszywe lub wprowadzające w błąd. Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zakazane jest także zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego, które może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Odpowiadasz na:

  • Re: LTS TFE Autor: inzynier10 [178.235.185.*]
    czego oczekujesz od potężnego narzędzia w postaci teorii fal elliota? coś nie wyszło, to się poprawi, coś się dorysuje i można zacząć pracę na etacie za 5 000 netto jako analityk giełdowy

    moja analiza jest taka, że główny trend jest wzrostowy, teraz jest korekta i trzeba się uważnie przyglądać podczas testowania maksimów trendu. kurs dojdzie do np. 90 zł i nie będzie siły na dalszy ruch w górę - będzie to sygnałem z rynku, że nastąpiła zmiana trendu na spadkowy. jeżeli kurs przebije 100 zł to w przeciągu 20-30 sesji wzrost o 15-30% i główny trend bez zmian.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.