Trade.com

0 Trade.com

TRADE.com to światowej klasy platforma handlowa online, która oferuje szeroką gamę zaawansowanych produktów oraz niezrównaną profesjonalną obsługę i wiodącą w branży obsługę wielojęzyczną. TRADE.com świadczy usługi obrotu CFD online od 2009 r., zapewniając bardzo atrakcyjne opcje, takie jak wąskie spready, konkurencyjne dźwignie i inne innowacyjne narzędzia.

Handel online nowej generacji

Narzędzia handloweFirma TRADE.com jest głęboko zaangażowana w innowacje. Opracowaliśmy bazującą na danych platformę handlową z myślą o nowoczesnym inwestorze. Oferowane funkcje zapewniają przydatne informacje, które usprawniają podejmowanie decyzji, co jest bardzo ważne na dzisiejszych dynamicznych rynkach finansowych. Oferujemy bezproblemowe doświadczenia handlowe dzięki naszym najnowszym aplikacjom mobilnym i platformom internetowym.

Solidne i niezawodne podstawy

TRADE.com postępuje zgodnie ze ścisłymi wytycznymi dotyczącymi funduszy klientów, zapewniając, że znajdują się one w renomowanych bankach i są bezustannie oddzielone od środków własnych firmy. Oferujemy również dostęp do funduszu kompensacyjnego, który chroni inwestycje, a także wysokie standardy usług zarządzania kontem, co umożliwia jasne wyjaśnienie wszystkich kwestii związanych z handlem i ryzykiem.

Będąc marką premium, TRADE.com oferuje solidną infrastrukturę i nowoczesne narzędzia marketingowe, które przyciągają dużą liczbę nowych użytkowników. Mówimy w ponad 20 językach i oferujemy ponad 2100 instrumentów handlowych za pośrednictwem naszej innowacyjnej platformy WebTrader. W skrócie, TRADE.com przemawia do klientów z wielu krajów, którzy wymagają wysokiej elastyczności i profesjonalnego wsparcia.

Ambicje transakcyjne

TRADE.com wprowadziła 3-stopniowy proces, do którego użytkownicy mogą dołączyć na każdym poziomie, w zależności od ich doświadczenia i ambicji.

TRADE.com ma na celu doprowadzenie swoich użytkowników do najwyższego poziomu biegłości

  • oferując im kursy, które pomagają w poznaniu metod i strategii transakcyjnych,
  • udostępniając na stronie informacje i analizy konieczne do podejmowania świadomych decyzji
  • oraz zapewniając dostęp do platformy WebTrader, która otwiera bezpieczny dostęp do szerokiej gamy aktywów i ponad 2100 instrumentów do wyboru.

Celem jest dostarczenie najwyższej klasy edukacji, aktualnych i przydatnych informacji o wydarzeniach, które mają wpływ na światowe rynki oraz zapewnienie dostępu do szerokiej gamy produktów, co czyni ze strony TRADE.com jedną z niewielu w branży, którą można nazwać kombajnem transakcyjnym.

Platformy transakcyjne

Platformy transakcyjne

TRADE.com oferuje najnowocześniejsze platformy transakcyjne dopasowane do potrzeb klienta, dostępne w kilku wygodnych wersjach – do pobrania, do wykorzystania w przeglądarce, na tablet i na telefon.

Innowacyjne platforma transakcyjna TRADE.com WebTrader, dostępna jest tylko dla klientów TRADE.com. Oprócz interfejsu, który zdaniem wielu użytkowników jest łatwiejszy w obsłudze niż większość w branży, WebTrader udostępnia również ponad 2100 instrumentów transakcyjnych z szybką realizacją wszystkich zleceń.

Reputacja platformy transakcyjnej MT4, czyli innej popularnej platformy TRADE.com, wyprzedza ją samą, gdyż jest ona jedną z cieszących się obecnie najwyższym uznaniem platform w branży. Bogaty wachlarz instrumentów dostępnych za pośrednictwem TRADE.com daje użytkownikom możliwość inwestowania w szeroką gamę aktywów na rynkach globalnych.

TRADE.com jest nazwą handlową, zarządzaną przez Trade Capital Markets (TCM) Limited (ex. Leadcapital Markets Limited), która jest do tego upoważniona i nadzorowana przez Cypryjską Komisję Giełd i Papierów Wartościowych, licencja numer 227/14. Adres biura: 148 Strovolos Avenue, 1st floor, CY 2048, Nikozja, Cypr.

Jurysdykcje objęte ograniczeniami: Firma nie prowadzi rachunków dla rezydentów określonych jurysdykcji, w tym Japonii, Kanady i USA. Aby uzyskać szczegółowe informacje należy zapoznać się z warunkami użytkowania.

Otwórz rachunek
OSTRZEŻENIE O WYSOKIM RYZYKU INWESTYCYJNYM: Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71.36% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.