Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

LUBAWA: Oświadczenie KDPW w sprawie rejestracji akcji serii F

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

reklama

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 4 / 2020
Data sporządzenia:
Skrócona nazwa emitenta
LUBAWA
Temat
Oświadczenie KDPW w sprawie rejestracji akcji serii F
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Zarząd LUBAWA S.A. w Ostrowie Wielkopolskim (Emitent, Spółka) informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał od Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych (dalej: „KDPW”) oświadczenie z dnia 28 lutego 2020 r. (dalej: „Oświadczenie”), w którym KDPW informuje Spółkę o zawarciu umowy o rejestrację w depozycie akcji zwykłych na okaziciela serii F, o wartości nominalnej 0,20 zł szt., wyemitowanych na podstawie uchwały nr 7/2011 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 15 lutego 2011 r. (dalej: „Akcje”).

Zgodnie z Oświadczeniem, w odpowiedzi na wniosek Emitenta, KDPW dokona rejestracji w depozycie 41.000.000 (czterdzieści jeden milionów) Akcji, w terminie 3 dni od otrzymania przez KDPW decyzji o wprowadzeniu Akcji do obrotu na rynku regulowanym, na który zostały wprowadzone inne akcje Emitenta oznaczone kodem ISIN PLLUBAW00013, nie wcześniej jednak niż w dniu wskazanym w tej decyzji jako dzień wprowadzenia tych Akcji do obrotu na tym rynku regulowanym.

Szczegółowa podstawa prawna: §17 ust. 1 pkt 1) RMF w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych (…).

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
LUBAWA SA
(pełna nazwa emitenta)
LUBAWA Lekki (lek)
(skrócona nazwa emitenta) (sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
64-400 Ostrów Wielkopolski
(kod pocztowy) (miejscowość)
Staroprzygodzka 117
(ulica) (numer)
+48 62 737 57 00 +48 62 737 57 08
(telefon) (fax)
info@lubawa.com.pl www.lubawa.com.pl
(e-mail) (www)
744-00-04-276 510349127
(NIP) (REGON)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2020-03-02 Marcin Kubica Prezes Zarządu
Źródło: Komunikaty spółek (ESPI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty