Jak wybrać najlepszą kartę kredytową? Stwórz swój własny ranking kart

Przy coraz bogatszej ofercie dostępnych na rynku kart kredytowych, wybór tej najwłaściwszej karty staje się coraz trudniejszy. Często posiłkujemy się w wyborze karty wszelkiego typu rankingami, warto zachować dystans do tego rodzaju publikacji, bowiem każdy klient jest inny i ma różne potrzeby. Nie ma jednej uniwersalnej, najlepszej karty kredytowej, bowiem dla każdego klienta inna karta będzie najkorzystniejszym wyborem, zależnie od jego potrzeb i nawyków.

Jak wybrać najlepsza kartę kredytową?

Przy coraz bogatszej ofercie dostępnych na rynku kart kredytowych, wybór tej najwłaściwszej karty staje się coraz trudniejszy. Często posiłkujemy się w wyborze karty wszelkiego typu rankingami, warto zachować dystans do tego rodzaju publikacji, bowiem każdy klient jest inny i ma różne potrzeby. Nie ma jednej uniwersalnej, najlepszej karty kredytowej, bowiem dla każdego klienta inna karta będzie najkorzystniejszym wyborem, zależnie od jego potrzeb i nawyków. Czasami optymalnym rozwiązaniem staje się wybranie dwóch, wzajemnie komplementarnych kart, których zamiennie stosowane w różnych sytuacjach, może dać najlepszy efekt ekonomiczny.

Proponuję wiec Państwu dokonanie analizy własnych potrzeb i wybór właściwej dla siebie karty. Postaram się wskazać te elementy, na które powinniście Państwo zwrócić szczególną uwagę, oraz pokazać, że stworzenie własnego, indywidualnego rankingu nie jest zadaniem trudnym. Zdobyta podczas jego tworzenia wiedza, przyda się na pewno w wielu sytuacjach naszych kontaktów z bankami. Pozwoli uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji oraz zapewni najlepsze wykorzystanie posiadanych środków finansowych i uzyskanego kredytu.
Źródło: Informacja prasowa

Przeczytaj więcej na temat: Karty

Obudź swoje marzenia na wiosnę z kredytem T-Mobile.
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~magdus84

Polecam KARTĘ KREDYTOWĄ w mBank. Jest to bardzo dobre rozwiązanie i atrakcyjna karta spośród dostępnych teraz na rynku opcji. Poniżej link do wniosku o kartę kredytową:

http://www.nagrodanabank.pl/linkform/generate/partner/41767/product/10

!

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr -1,1% IV 2016
PKB rdr 3,0% I kw. 2016
Stopa bezrobocia 9,5% IV 2016
Przeciętne wynagrodzenie 4 313,6 zł IV 2016
Produkcja przemysłowa rdr 6,0% IV 2016

Znajdź profil

Księgarnia Bankier.pl

Rozważny inwestor. Wydanie II zaktualizowane Rozważny inwestor. Wydanie II zaktualizowane Cena: 39 zł  Zamów książkę

Znajdź nas na Facebooku

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl