Zarabiaj z nami | Logowanie | Newsletter | Forum | Blogi | Konkurs
więcej narzędzi...2011-01-10 07:00 Źródło: BankierPress

BankierPress

Wpłaty na konto WOŚP bez opłat i prowizji w PKO BP


Od 9 stycznia do 31 marca 2011 roku PKO Bank Polski nie pobiera prowizji i opłat od wpłat gotówkowych i przelewów na rachunek WOŚP, która od lat wspiera diagnostykę i leczenie dzieci.


Z opłat i prowizji zwolnione są wpłaty gotówkowe i przelewy dokonane w oddziałach i agencjach banku oraz przelewy wykonane poprzez kanały zdalne tj. Internet i telefon, a także przelewy z kont Inteligo. Zwolnienie dotyczy klientów indywidualnych, małych i średnich firm, spółdzielni mieszkaniowych, deweloperów oraz wspólnot mieszkaniowych, którzy mogą wesprzeć Fundację dokonując wpłat lub przelewu na rachunek:

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

ul. Niedźwiedzia 2 A, 02-737 Warszawa

PEKAO S.A. VIII O/Warszawa

67 1240 1112 1111 0010 3550 5911


 PKO Bank Polski jest instytucją społecznie odpowiedzialną od wielu lat wspierającą działalność fundacji oraz organizacji charytatywnych niosących pomoc potrzebującym. Najważniejszym wydarzeniem ostatnich miesięcy była inauguracja funkcjonowania Fundacji PKO Banku Polskiego. Istotnymi wyrazami aktywności Banku na polu działalności społecznej były również: zbiórka publiczna na rzecz powodzian, w której zgromadzono łącznie 117 249,44 zł; Bankowa Akcja Honorowego Krwiodawstwa, w ramach której w 12 miastach w Polsce prawie 600 osób oddało blisko 270 litrów krwi oraz Integracyjne Spotkania Mikołajkowe, które odbyły się w 26 miastach w sumie dla ponad 7 tys. dzieci, w tym podopiecznych z domów dziecka, PCK, fundacji, domów pomocy społecznej i TPD.
/ PKO Bank Polski


Komentarzy 0


RSS Google Wykop

Otwórz bezpłatne eKonto z darmowymi bankomatami i zyskaj nawet 600 zł zwrotu za transakcje kartą.
Sprawdź Sam najlepsze konto osobiste plebiscytu Złoty Bankier!

Komentarze do artykułu

Oferta PKO BP

Zobacz ofertę produktów finansowych: PKO BP
 Banki
  PKO BP

Wiadomość przez email

Dziennik Bankier.pl
Twój e-mail:

Centrum Finansowe

Zamów online produkty finansowe: