Styl.fm i Szafa.pl - wspólny pakiet reklamowy

Od marca br. dwa czołowe polskie portale specjalizujące się w tematyce urody i mody – Styl.fm oraz Szafa.pl - nawiązały współpracę w zakresie wspólnej sprzedaży powierzchni reklamowej.


Styl.fm i Szafa.pl oferują wspólnie pakiet reklamowy w formacie Rectangle 300x250 emitowany w obu portalach. Pakiet oferuje bardzo duże dotarcie tygodniowe – aż do 330 tysięcy użytkowniczek, zainteresowanych modą, urodą, najnowszymi trendami i zmianą swojego wyglądu. Liczba odsłon w ramach tej oferty to ponad 10 mln tygodniowo. Wspólna  oferta łączy również w sobie zalety reklamy w serwisie kontentowym jak i społeczności zakupowej. Affinity Index pakietu w grupie docelowej kobiety to 140, 34.


Styl.fm to portal internetowy dla aktywnych kobiet, na łamach którego znajdują się aktualności dotyczące najnowszych trendów w modzie i urodzie, zapowiedzi wielu ciekawych imprez modowych oraz galerie z najnowszymi kolekcjami marek odzieżowych i z pokazów najważniejszych projektantów mody. Portal posiada świetną grupę docelową – wierne i bardzo aktywne użytkowniczki, które dodają zdjęcia do galerii, gdzie komentują zdjęcia innych użytkowników i również wypowiadają się na obszernym, ogólno tematycznym forum dyskusyjnym. To zwarta i zaangażowana społeczność kobiet, zainteresowanych nowościami w świecie mody, kosmetyków oraz zmianą swego wyglądu i pielęgnowaniem urody i zdrowia.

Szafa.pl to miejsce, gdzie spotykają się miłośniczki mody, kreowania trendów, osoby, które chcą doradzić innym, zapytać o radę, znaleźć inspirację. W tym miejscu każda użytkowniczka może założyć za darmo swoją wirtualną szafę. Serwis skupia setki tysięcy użytkowniczek, co umożliwia również wymianę ciuchów między nimi, jak również sprzedaż nieużywanych elementów garderoby. Szafa.pl jest nowym, świeżym miejscem w internetowym świecie mody./ Styl.fm
Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Pobierz program PIT 2016

Program Pit 2016

Kalendarium przedsiębiorcy

  • Ostateczny termin złożenia do US rocznej deklaracji podatkowej za 2016 rok

  • Składkę na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne odprowadzają jednostki budżetowe, zakłady budżetowe i gospodarstwa pomocnicze.

  • Termin wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego pobranego od wpłaconych w poprzednim miesiącu dochodów z udziałów w zysku. Termin złożenia deklaracji oraz wpłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od zagranicznych osób prawnych, czyli osób prawnych niemających siedziby lub zarządu na terenie Polski.

    Termin uiszczenia podatku dochodowego od podatników rozliczających się w formie karty podatkowej.

  • W tym terminie z ZUS rozliczają się przedsiębiorcy opłacający składki za siebie. Składka na Fundusz Pracy.

    Termin przekazania sprawozdania do systemu INTRASTAT, za poprzedni miesiąc kalendarzowy, gdy realizowano transakcje wewnątrzwspólnotowe podlegające obciążeniu podatkiem od towarów i usług (VAT).

  • Termin zapłaty raty podatku leśnego przez osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej.

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.

Księgarnia Bankier.pl

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego ilustracje: Andrzej Mleczko, Robert B. Cialdini Cena: 34,90 zł  Zamów książkę

Znajdź nas na Facebooku

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl