Zarabiaj z nami | Logowanie | Newsletter | Forum | Blogi | Konkurs

2010-10-06 18:07 Źródło: Informacyjna Agencja Radiowa

Informacyjna Agencja Radiowa

Sprzedawcy dopalaczy będą składać pozwy


Właściciele sklepów z dopalaczami i tak zwanymi artykułami kolekcjonerskimi zapowiadają, że będą składać pozwy do sądów. Ich zdaniem działalność władz, które zamykają ich sklepy są nielegalne i niezgodne z prawem.


Właściciel warszawskiego sklepu z artykułami kolekcjonerskimi Paweł Kośmider uważa, że w Polsce dochodzi obecnie do bezprawia. -"Zostałem zaatakowany we własnym sklepie. Użyto wobec mnie przemocy fizycznej, zostały mi zabrane klucze od sklepu. To jest totalnie bezprawne. Zostały mi wyrwane siłą. Sklepy są zamykane bezprawnie ponieważ szukają mieszanki o nazwie tajfun. My nie mamy nic podobnego. My mamy kadzidełka aromatyczne, nawozy do kwiatów ozdobne i sole do kąpieli. Nie mamy nic co jest nielegalne" - zarzeka się Kośmider.

Właściciele sklepów z artykułami kolekcjonerskimi zapowiadają, że będą pozywać do sądu państwo za łamanie prawa. - " To jest bezprawie. Albo mamy prawo, albo go nie mamy. Nie ma nic na granicy prawa. Będziemy pozywać do sądu. To jest jedyna droga na jakiej jesteśmy w stanie walczyć, bo nie jesteśmy w stanie walczyć fizycznie. Wystarczy, że policja działa bezprawnie. My staramy się działać zgodnie z prawem. Płacimy podatki, co za tym idzie cała nasza działalność jest skupiona na tym, żeby to było wszystko legalne i dopięte na ostatni guzik. Niestety Polska, uniemożliwia nam godne prowadzenie takiego przedsiębiorstwa" - skarży się Kośmider.

Właściciel sklepu z artykułami kolekcjonerskimi podkreśla, że żadne z artykułów sprzedawanych w jego sklepie nie nadaje się do spożycia. -"To nie są artykuły do spożycia przez ludzi. Są to artykuły typowo kolekcjonerskie i ewentualnie kadzidełka. Żadne z naszych artykułów nie nadaje się do spożycia. Osoba, która by to spożyła to tak jakby kupiła sobie trutkę na szczury i ją zjadła. Dla mnie to jest idiota" - zarzeka się sprzedawca.

Rząd wydał zdecydowaną walkę z tak zwanymi dopalaczami. Posłowie debatują właśnie nad projektem ustawy, który zakaże handlu dopalaczami. Na razie wszystkie sklepy zostały zamknięte pod pretekstem kontroli sanepidu.Komentarzy 0


RSS Google Wykop

Najlepsze dla Ciebie warunki do realizacji wiosennych planów

Komentarze do artykułu
Re: Sprzedawcy dopalaczy będą składać pozwy Autor: tehllu   2010-10-06 22:09
swinstwo to jest w rękach idiotów którzy nie umieją przystopować..
Sprzedawcy dopalaczy będą składać pozwy Autor: ~bumbumbum   2010-10-06 21:53
ja bardzo proszę poszkodowanych o wchodzenie na drogę cywilna za wyrzadzone szkody w zdrowiu. na tej fali krytyki nie ma sędziego, który wziąłby w obronę sprzedawcę tego swinstwa. to bylaby ostateczna (..)
Sprzedawcy dopalaczy będą składać pozwy Autor: ~niekumaty   2010-10-06 19:53
Czy już wiadomo co znaczy słowo dopalacz ? Wszyscy mówią : dopalacz to, dopalacz tamto ale czy wiadomo co to słowo dokładnie znaczy ?
Sprzedawcy dopalaczy będą składać pozwy Autor: ~dugisnake   2010-10-06 18:40
znalazłem stronę na której pojawiają się wszystkie newsy na temat dopalaczy: http://otillo.pl/news/tg/zamkniete-dopalacze/

Wiadomość przez email

Dziennik Bankier.pl
Twój e-mail: