Promocja Banku Pocztowego SA i konta Giro Składka

Promocja Banku Pocztowego SA i konta Giro Składka

Bank Pocztowy SA zaproponował swoim klientom udział w promocji, w której do wygrania jest 513 nagród. Promocja związana jest z kontem Giro Składka.

Promocja trwa od 7 maja do 4 grudnia 2001 roku. Uczestnikami promocji mogą zostać osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą dokonujące gotówkowych opłat składek ZUS za pośrednictwem urzędów pocztowych, które do sierpnia założą konto Giro Składka w Banku Pocztowym SA i za jego pośrednictwem regulować będą składki w urzędach pocztowych do końca listopada br. oraz do 30 listopada br. dostarczą do Centrali Banku Pocztowego SA kupon z potwierdzeniami dokonanych w okresie od maja do listopada wpłat gotówkowych.

Przy dokonywaniu przez klienta pierwszej wpłaty w okresie promocji pracownik poczty wyda klientowi ulotkę z kuponem promocyjnym. Na kuponie przy okazji pierwszej (promocyjnej) i kolejnych wpłatach pracownik poczty przystawi datownik, będący dowodem dokonania wpłaty w danym urzędzie. Po zakończeniu promocji (czyli dokonaniu ostatniej wpłaty w listopadzie) klient powinien przesłać kupon do Centrali Banku Pocztowego.

Nagrody w promocji to samochód Renault Kangoo, 2 samochody Renault Twingo oraz 510 innych nagród – m.in. komputery, telefony, faksy ze skanerem oraz bony towarowo-pieniężne. Szczegóły promocji Banku Pocztowego SA dostępne są pod numerem infolinii 0-801 100 500.

Aleksander Rećko

Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Pobierz program PIT 2016

Program Pit 2016

Księgarnia Bankier.pl

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego ilustracje: Andrzej Mleczko, Robert B. Cialdini Cena: 34,90 zł  Zamów książkę

Znajdź nas na Facebooku

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl