Liberty Direct promuje płatność kartą

Z początkiem czerwca rusza kampania reklamowa ubezpieczeń OC i AC Liberty Direct. Nowy spot zachęca do jednorazowej płatności kartą kredytową, która premiowana jest  5% zniżką na polisy.


Kampania obejmie główne stacje telewizyjne - TVP, TVN, Polsat, a także w wybrane kanały tematyczne. Kreacja została przygotowana przez Liberty Direct, a produkcja zrealizowana przy współpracy z EasyHell. Za zakup mediów odpowiada MPG.

- Biorąc pod uwagę wysoką efektywność dotychczasowych kampanii produktowych, opartych na relacjach klientów, najnowszy spot zdecydowaliśmy się przygotować w podobnej konwencji - komentuje Rafał Karski, dyrektor Sprzedaży i Marketingu Liberty Direct. - W filmie podpowiadamy kierowcom jak łatwo mogą uzyskać dodatkową zniżkę na polisę i tym samym obniżyć składkę. W ten sposób chcemy również zachęcić do szerszego korzystania z płatności kartą - dodaje Karski.

Liberty Direct oferuje ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC, NNW oraz Assistance, a także ubezpieczenie szyb. Przy zakupie polisy klienci firmy mogą korzystać z różnych promocji i zniżek. Oprócz  5% zniżki za jednorazową płatność kartą firma przyznaje także od 10% do 60% zniżki za bezszkodową jazdę, 5% za zakup ubezpieczenia przez internet, a także od 50 zł do 100 zł zniżki za zakup polisy w programie „Poleć sprawdzone ubezpieczenie“. Na 10% zniżkę mogą z liczyć klienci ING w ramach współpracy bancassurance obydwu instytucji. Dodatkowo, Liberty Direct honoruje zniżki z innych towarzystw i przenosi je z OC na AC. Firma umożliwia także opłacenie polisy przy doręczeniu za pobraniem, przelewem oraz poprzez polecenie zapłaty. W przypadku wszystkich produktów oferowanych pod marką Liberty Direct, możliwa jest płatność w ratach./ Liberty Direct
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Pobierz program PIT 2016

Program Pit 2016

Księgarnia Bankier.pl

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego ilustracje: Andrzej Mleczko, Robert B. Cialdini Cena: 34,90 zł  Zamów książkę

Znajdź nas na Facebooku

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl