Jeszcze tydzień na Lokatę 6,5% w Kredyt Banku

Lokata z premią 6,5% jeszcze przez tydzień w ofercie Kredyt Banku. Lokatę promowały spoty reklamowe z udziałem Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny.


Kończy się promocja lokaty z premią 6,5%. Lokata cieszyła się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęła do Kredyt Banku kilkanaście tysięcy nowych klientów.

Lokatę z premią 6,5% za nowe środki będzie można założyć w placówkach Kredyt Banku do 2 maja br, a na www.kb-direct.pl do 27 kwietnia br. Bank nie ogranicza maksymalnej wysokości zdeponowanej kwoty, a minimalna wynosi tylko 1 tys. zł. Wszyscy, którzy będą przelewać wynagrodzenie do Kredyt Banku w kwocie powyżej 2.000 przez min. 4 miesiące lokaty otrzymają premię podwyższającą zysk z tej inwestycji.

Z możliwości otwarcia lokaty w nowym kanale dystrybucji kb-direct, pozwalającym na zdeponowanie środków bez wizyty w placówce skorzystało ponad 70% nowych klientów, co pozwala dotrzeć bankowi do zupełnie nowej grupy docelowej. Teraz Kredyt Bank zaoferuje przez platformę sztandarowy produkt, Ekstrakonto Plus oprocentowane na 7% do salda 3 tys. zł.

Oprócz promocji za nowe środki dużym powodzeniem cieszy się w Kredyt Banku także lokata rentierska oprocentowana z odsetkami wypłacanymi co miesiąc. Lokatę można założyć na 1,2 lub 3 lata, w każdym przypadku oprocentowanie jest stałe i wynosi 5,55% w skali roku./ Kredyt Bank
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Pobierz program PIT 2016

Program Pit 2016

Księgarnia Bankier.pl

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego ilustracje: Andrzej Mleczko, Robert B. Cialdini Cena: 34,90 zł  Zamów książkę

Znajdź nas na Facebooku

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl