Zarabiaj z nami | Logowanie | Newsletter | Forum | Blogi | Konkurs
więcej narzędzi...2005-09-07 14:34 Źródło: PRnews.pl

PRnews.pl

Getin Bank uruchomił bankowość internetową


Ruszyła bankowość internetowa w Getin Banku – i to od razu dla klientów indywidualnych i korporacyjnych. Wygląd systemu jest dość czytelny, a funkcjonalność standardowa, obejmująca wszystkie najbardziej popularne usługi.


Co ciekawe – do zabezpieczenia transakcji stosuje się kody jednorazowe lub karty chipowe. Ciekawostką może być na przykład obsługa paczek przelewów dla klientów korporacyjnych – najpopularniejsze banki internetowe jeszcze się takiej możliwości nie dorobiły. Jednym słowem system bankowości korporacyjnej firmy CompRzeszów jest całkiem udany. Trochę może razi siermiężny wygląd, który stosunkowo mało zmienił się w przeciągu ostatnich 4 lat, no ale liczy się przede wszystkim funkcjonalność. Szczegóły na temat możliwości nowego systemu można przeczytać na stronie www.gb24.pl.
Z tego co można wyczytać na stronie banku dostęp do kanału internetowego będzie płatny 3 zł miesięcznie, a za każdy przelew klient zapłaci aż 1 zł.

Wiadomość pochodzi z Hyde Park-u serwisu PRnews.pl.


Komentarzy 0


RSS Google Wykop

Najlepsze dla Ciebie warunki do realizacji wiosennych planów

Komentarze do artykułu
Re: Getin Bank uruchomił bankowość internetową Autor: ~ULA   2007-07-01 13:37
Stara sprawa ! ? A Kaczyńscy w kampanii wyborczej obiecali Stowarzyszeniu Poszkodowanych ,że znajdą ukradzione pieniądze i rozliczą złodziei !! I co i nic ? To tylko Obiecanki !? Interpelacja nr 2230 (..)
Re: Getin Bank uruchomił bankowość internetową Autor: ~też nie pracownik ale zadowol   2007-06-25 23:39
Dnia 2006-12-29 o godz. 11:00 ~Klient napisał(a): > Nie wiem kim jest osoba pisząca ten artykuł o zaletach > konta internetowego GB24, mam nadzieję że to nie żaden > zakochany pracownik :-) w (..)
Getin Bank uruchomił bankowość internetową Autor: ~Klient   2006-12-29 11:00
Nie wiem kim jest osoba pisząca ten artykuł o zaletach konta internetowego GB24, mam nadzieję że to nie żaden zakochany pracownik :-) w swojej the best firmie. Konto jest beznadziejne każdy kto dał si (..)

Wiadomość przez email

Dziennik Bankier.pl
Twój e-mail: