Forum Finansowe Twoje Pieniądze

W dniach 15-17 października 2009 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się Forum Finansowe Twoje Pieniądze obejmujące : XV Targi „TWOJE PIENIĄDZE”; V Międzynarodowe Targi NUMIZMATYCZNE COIN EXPO; VII SALON FRANCHISINGU; III PROGRAM EDUKACYJNY TWOJE PIENIĄDZE Ceremonia otwarcia targów odbędzie się w dniu 15 października 2009 o godz. 10.00 w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Forum Finansowe „Twoje Pieniądze” to ekspozycja targowa wraz z III Program Edukacyjnym, przeznaczonym dla klientów rynku finansowego, profesjonalistów i doradców finansowych.

Jest to potężna dawka informacji o rynku bankowym i ubezpieczeniowym, możliwościach inwestowania m.in. w monety obiegowe i kruszce o możliwościach otwarcia własnego biznesu na zasadach franczyzy.

XV Targi „Twoje Pieniądze" to miejsce gdzie będzie można spotkać wybitnych ekonomistów i znawców biznesu. Podczas Konferencji Autorskiej „Twoje Pieniądze”, licznych spotkań, debat publicznych dotyczących obecnych możliwości finansowania rozwoju sektora MSP, wykorzystania funduszy unijnych, planowania finansowego w firmach MSP i gospodarstwach domowych, ubezpieczeń zdrowotnych, ubezpieczeń na życie, bezpiecznego kredytu, dostępności kredytów mieszkaniowych i konsumpcyjnych, rządowego programu dopłat do kredytów mieszkaniowych” Rodzina na Swoim” , będzie można bezpośrednio zapytać znanych ekspertów bankowości, ubezpieczeń i giełdy o przyszłość wielkich funduszy i niewielkich prywatnych oszczędności.

Będzie można zapytać jak pozyskiwać fundusze na działalność gospodarczą, porozmawiać o bezpiecznym kredycie, ubezpieczeniach zdrowotnych, ubezpieczeniach na życie oraz o planowaniu finansowym małych i średnich przedsiębiorstw oraz gospodarstw domowych.

Na stoisku Związku Banków Polskich –eksperci Związku Banków Polskich, Biura Informacji Kredytowej, InfoMonitora Biura Informacji Gospodarczej oraz Centrum Informacji Gospodarczej odpowiedzą na pytania; • Co zrobić by uniknąć upadłości? • Jak podnieść efektywność działania firmy w trudnych czasach? • Jak budować swoja pozycje na rynku kredytowym? • Jak umacniać biznesową pozycję na rynku i uzyskać przewagę konkurencyjną? • Jak unikać współpracy z nierzetelnymi płatnikami i skutecznie egzekwować nawet stare długi ( uznane za przedawnione)? • Jak skutecznie egzekwować alimenty? • Jak i dlaczego należy chronić swoje dokumenty tożsamości i jakimi konsekwencjami grozi ich utrata?

Narodowy Bank Polski, honorowy patron imprezy zaprasza na panele dotyczące planów emisyjnych banku, zabezpieczenia polskich banknotów i monet, panel dotyczący promocji obrotu bezgotówkowego i wymiany zużytych lub uszkodzonych polskich znaków pieniężnych.

Podczas spotkań można zapytać się jak i w co inwestować, gdzie ulokować swoje oszczędności. Na targach numizmatycznych Coin Expo spotkają się zarówno pasjonaci rzadkich monet jak i inwestorzy chcący ulokować oszczędności w monetach z cennych kruszców, złotych sztabkach, złotych i srebrnych monetach lokacyjnych; najnowszych emisjach zagranicznych monet kolekcjonerskich

Przyjadą wystawcy z Polski, Austrii, Niemiec, Słowenii, Francji, Holandii, Litwy, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, USA i Chin - oferta 14 Mennic z całego świata.

Posłuchamy debaty Mennicy Polskiej
„Złoto – pewna inwestycja na niepewny czas”

Jednak, żeby dobrze ulokować swoje pieniądze, trzeba je najpierw…zarobić. Na przykład otwierając własna firmie, wykorzystując do tego znaną markę. Taka metoda, zwana franchisingiem, zyskała w ostatnich latach ogromna popularność. Ci, którzy będą się chcieli dowiedzieć, jak wystartować w takim biznesie, powinni odwiedzić specjalnie temu poświęcone Forum Szkoleniowe.

W tym roku Polskie Forum Finansowe Twoje Pieniądze zostało objęte patronatem honorowym przez Ministra Finansów, Ministra Gospodarki, Narodowy Bank Polski, Mennicę Polską.
Partner Medialny: TVN CNBC Biznes
Patronat Medialny: Bankier.pl; Allegro; Gazeta Bankowa; WP; Polskie Radio Program Pierwszy; Miesięcznik Finansowy Bank

Zapraszamy wszystkich na Forum Finansowe Twoje Pieniądze 15-17 do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie
15-17 października 2009
15 i 16 października godz. 10.00 – 17.00
17 października godz. 10.00 -15.00

Bliższych informacji udziela Zarząd Targów Warszawskich S.A tel. /022 / 849 60 06 wew.109
www.twojepieniadze.com.pl;
www.coinexpo.ztw.pl

Pobierz PDF z programem edukacyjnym
Źródło:

Do pobrania

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj

Pobierz program PIT 2016

Program Pit 2016

Księgarnia Bankier.pl

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego ilustracje: Andrzej Mleczko, Robert B. Cialdini Cena: 34,90 zł  Zamów książkę

Znajdź nas na Facebooku

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl