Będą podwyżki w Biedronce. Ile zarabiają pracownicy?

redaktor Bankier.pl

Ponad 80 mln zł - tyle spółka Jeronimo Martins Polska przeznaczy na podwyżkę pensji pracowników Biedronki. Do tej pory nowy członek załogi mógł liczyć na 2 tys. brutto wynagrodzenia, teraz początkujący kasjer-sprzedawca otrzyma o 12,5% więcej. 

2250 - tyle brutto otrzymają nowo zatrudnieni w sieci sklepów Biedronka - poinformowała wczoraj spółka. To o 22% więcej niż minimalna stawka wynagrodzenia w 2016 roku, czyli 1850 zł. Na co jeszcze mogą liczyć pracownicy Biedronki?

Praca w Biedronce - nie tylko wynagrodzenie zasadnicze

Do tej pory pracownik z przynajmniej trzyletnim stażem otrzymywał wynagrodzenie wynoszące 2200 zł brutto, od kwietnia otrzyma o 250 zł więcej. Ponadto zatrudnieni w Biedronce mogą liczyć na premie wynoszące do 350 zł. Jak informuje spółka, w ubiegłym roku premia dotyczyła ponad 80% zatrudnionych. Pracownicy popularnego marketu otrzymują również od firmy pakiet socjalny i motywacyjny.

Ile zarabia pracownik Biedronki?
Ile zarabia pracownik Biedronki?

– Nasi pracownicy mogą natomiast korzystać z szerokiego pakietu dodatków pozapłacowych. Wśród nich znajduje się m.in. Program Rabatowy – Moja Biedronka. Dzięki specjalnej karcie pracownicy otrzymują upusty w wybranych sklepach (np. odzieżowych) i punktach usługowych (np. restauracje). - poinformowało Bankier.pl, biuro prasowe Jeronimo Martins Polska.

Praca w Biedronce - szczepionki i wyprawki dla dzieci

Wśród dodatków pozapłacowych znajdują się także wyprawki dla nowo narodzonych dzieci pracowników oraz dla pierwszoklasistów. Biedronka prowadzi także program z zakresu profilaktyki zdrowotnej „Razem Zadbajmy o Zdrowie”, w ramach którego pracownicy mogą skorzystać z opłacanych przez pracodawcę szczepień przeciwko grypie oraz badań profilaktycznych.

- Dodatkowo pracownicy naszej firmy, znajdujący się w trudnej sytuacji życiowej, w ramach programu „Możesz liczyć na Biedronkę“ mogą otrzymać zapomogi oraz nieoprocentowane pożyczki, których spłata może być rozłożona na raty – dodaje biuro prasowe Jeronimo Martins.

Podsumowując, pracownik z trzyletnim stażem, który spełni wymagania uprawniające go do otrzymania premii, otrzyma 1,877 zł na rękę.

Weronika Szkwarek

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~Francz3ska

Wyrzuć dziennie 10 kartonów banana po 18kg, z 5 pomarańcza po 14kg, 6-8 cytryn po 10kg, dwukilowych ziemniakow (karton 16kg)*4-5, trzykilowych ziemniaków (karton 18kg)*5-6, 5-6 kartonów marchwii po. 10kg, ziemniaki luz po 10kg* ok 4-5 kart., grapefruit -2*14kg, mandarynka-6, kiwi-4 po dyszce reszta po 5-6kg: jabłka 3 rodzaje po 10-15 op, pomidor ok 20 op... itd... w normalne dni! Przy weekendzie to jest razy trzy albo cztery! A przy świętach razy piętnaście - dwadzieścia!!! Jak nie lepiej! Prócz tego masz kasę, zamówienia, nie licząc tak samo setek kilogramów mięsa i calej reszty towaru, który w półkę sam nie wejdzie... Twoje Dino i Twoje spracowane rączki się chowają Słońce!!!

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
2 4 ~Kkk

Haha ja pracowalam w dino ponad rok za1300_1400zl na stoisku miesnym i codziennie dzwigalam po 300 kg miesa a przed weekendem do1200kg i to sama!''! Więc nie narzekajcie bo dino to polska firma i to jest dopiero wykorzystywanie pracowników!!!

! Odpowiedz
1 3 ~kasjer

he a co z tymi co pracują po 10 lat i więcęj masakra ale doceniają nas

! Odpowiedz
1 5 ~ina2


Masakra to mało powiedziane jestem zniechęcona do pracy, bo mam tyle samo co pracownik
z krótkim stażem

! Odpowiedz
3 3 ~jp odpowiada ~ina2

to idź i się ucz a nie na kasie siedzisz :)

! Odpowiedz
1 4 ~mIRO

Lidl podnosi płacę minimalną do 47 zł za godzinę ALE W NIEMCZECH :) POLAK- NIEWOLNIK http://superbiz.se.pl/wiadomosci-biz/lidl-podnosi-place-minimalna-do-47-zl-za-godzine_618597.html

! Odpowiedz
3 3 ~Sproket

W pomieszczeniach socjalnych Biedronek pojawiły się pisma z zarządu dementujące informacje o podwyżkach, na której jest stara lista płac.

! Odpowiedz
2 8 ~niewolnik

To wcale nie jest prawda..ja jestem pracownikiem biedronki i placa nie wzrasta z 2200 na 2450 a z 2200 na 2300 po ponad 4 latach pracy..mydla ludzia oczy i oszukija a my tyramy jak woly za grosze...a premie to tylko na papierku hahaha...

! Odpowiedz
1 3 ~ina2

Lubię swoją pracę mam 2300 brutto.Jest to nie wdzięczna praca, nie dogodzisz każdemu za każdą bezpodstawną skargę kasjer ma naganę upomnienie a nawet zwolnienie z pracy bo to właśnie ty nie wpadłaś do gustu klientowi .Ile upokorzeń stresu ciężkiej pracy musi znieść i tylko
za te parę groszy bo mogło by to być na rękę te 2300 to jeszcze bym była usatysfakcjonowana

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 6 ~jasiuu

Dyspozycyjność 7 dni w tyg. Sami wybierają kiedy Ci dadzą wolne i zarobki rzędu 1877 zł netto śmiech na sali. Ludzie ceńcie swòj czas. Za takie pieniądze to od pon do pt 8 godz. I do domu.

! Odpowiedz

Pobierz program PIT 2016

Program Pit 2016

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.

Księgarnia Bankier.pl

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego ilustracje: Andrzej Mleczko, Robert B. Cialdini Cena: 34,90 zł  Zamów książkę

Porównaj i kup ubezpieczenia turystyczne

Znajdź nas na Facebooku

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl