Kredyt gotówkowy w BZ WBK – promocja. Jakie warunki?

„Kredyt 4%” to promocyjna pożyczka gotówkowa Banku Zachodniego WBK, z której skorzystać mogą klienci poszukujący niewielkiego wsparcia finansowego. Obniżone oprocentowanie oraz prowizja wyróżniają tę ofertę wśród konkurencji.

Kredyt gotówkowy w BZ WBK – promocja. Jakie warunki?
Kredyt gotówkowy w BZ WBK – promocja. Jakie warunki? (fot. Szymon Laszewski / FORUM)

Ile można pożyczyć w BZ WBK i na jak długo?

Promocyjny kredyt gotówkowy w BZ WBK to pożyczka z niewysoką kwotą maksymalną. Kredytobiorcy, którzy się zdecydują na ofertę „Kredyt 4%”, będą mogli skorzystać z lepszych od standardowych warunków cenowych.

Kredyt gotówkowy „Kredyt 4%” w BZ WBK – podstawowe parametry kredytu 

Parametr

Wartość parametru

Minimalna kwota kredytu

1 000 zł

Maksymalna kwota kredytu

4 000 zł

Maksymalna kwota kredytu na oświadczenie

4 000 zł

Minimalny okres kredytowania

3 miesiące

Maksymalny okres kredytowania

12 miesięcy

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Zaletą oferty jest możliwość złożenia wniosku o maksymalną kwotę kredytu bez obowiązku dostarczenia bankowi zaświadczenia o osiąganych dochodach.

Kredyt gotówkowy w ramach promocji – jak złożyć wniosek?

Z pożyczki skorzystać może szerokie grono klientów ze względu na wiele dostępnych metod złożenia wniosku kredytowego. O kredyt można się starać, wybierając:

 • bankowość elektroniczną – wygodny sposób wnioskowania, który może przypaść do gustu klientom z kontem osobistym w BZ WBK. Możliwe otrzymanie decyzji kredytowej „od ręki”. Opcja jest przeznaczona dla osób, które w ostatnim czasie nie spłacały kredytu w BZ WBK oraz aktywnie korzystają ze swojego rachunku bankowego. Dotyczy serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej, 
 • telefon - w trakcie rozmowy klient wypełni wniosek razem z konsultantem. Pożyczka wpłynie na konto po podpisaniu umowy w placówce banku, 
 • placówkę, w której wszystkie formalności związane z udzieleniem kredytu klient sfinalizuje w trakcie jednej wizyty.  

Możliwe jest także skorzystanie z formularza dostępnego na portalu Bankier.pl. Po wysłaniu danych kontaktowych, doradca przedstawi szczegóły oferty i rozwieje wątpliwości klienta.

Dla kogo kredyt gotówkowy w BZ WBK?

Promocja jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych, którzy spełniają założenia standardowego kredytu. Kredyt w BZ WBK jest przeznaczony dla klientów, którzy:

 • mieszkają w Polsce,
 • są osobami pełnoletnimi z pełną zdolnością do podejmowania czynności prawnych,
 • posiadają stałe oraz udokumentowane dochody osiągane w Polsce,
 • odznaczają się zdolnością kredytową, która pozwoli na spłacenie kredytu wraz z odsetkami.

Ile kosztuje promocyjny kredyt gotówkowy w BZ WBK?

Oferta „Kredyt 4%” pozwoli na ograniczenie kosztów związanych z zaciągnięciem pożyczki w banku, ze względu na niewysokie oprocentowanie. Prowizja od udzielenia kredytu również jest znacznie niższa niż w standardowej ofercie kredytu gotówkowego w banku.

Kredyt gotówkowy „Kredyt 4%” w BZ WBK – podstawowe koszty kredytu 

Parametr lub czynność

Opłata lub stawka

Oprocentowanie

4,00 proc.

Prowizja od udzielenia pożyczki

5,50 proc.

Prowizja za wcześniejszą spłatę

0 zł

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Wysokość oprocentowania jest stała przez cały okres kredytowania. Podana w tabeli stopa procentowa dotyczy zarówno wniosków na kwotę minimalną, jak i tych składanych o najwyższe możliwe zobowiązanie.

To samo dotyczy prowizji od przyznania kredytu. Każdy klient, który otrzyma pozytywną decyzję kredytową, otrzyma taką samą stawkę w wysokości 5,50 proc.

Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe. Kredytobiorcy, którzy się na nie zdecydują nie otrzymają lepszych warunków cenowych. Podstawą do naliczenia składki jest całkowita kwota kredytu wraz z prowizją, a do ustalenia jej wysokości bank bierze pod uwagę ocenę ryzyka, wiek klienta oraz okres, na który przyznawany jest kredyt. BZ WBK jednak zastrzega w regulaminie, że pożyczki zawierane przez serwis transakcyjny oraz aplikację mobilną zakładają zawarcie umowy ubezpieczenia.

Klienci zostaną obarczeni dodatkowymi opłatami, jeśli w trakcie trwania umowy podpiszą z bankiem aneks. Kredytobiorcy, którzy chcą spłacić swoje zobowiązanie wcześniej, mogą to zrobić bezpłatnie.

„Kredyt 4%” – warunki regulaminu

Kredyt gotówkowy „Kredyt 4%” w BZ WBK – warunki regulaminu

Promocja

Szczegóły

Okres obowiązywania promocji

„Kredyt 4%”

Uczestnictwo w promocji pozwoli na otrzymanie korzystniejszych warunków cenowych od oferty standardowej. Kredyt może sfinansować wybrany przez klienta cel, wyłączając spłatę innych zobowiązań w Banku Zachodnim WBK.

W przypadku złożenia wniosku przez bankowość internetową lub mobilną, klient zawiera jednocześnie umowę na pakiet ubezpieczeń Spokojny Kredyt.

złożenie wniosku do 31 stycznia 2017 r. 

Źródło: Opracowanie własne Bankier.pl

Kredyt gotówkowy w BZ WBK – informacje dodatkowe

 • Do dostępnych wariantów spłat należą raty malejące oraz równe.
 • Dodatkowe zabezpieczenia kredytu nie są stosowane.
 • Promocyjny kredyt w BZ WBK jest skierowany do wszystkich klientów, a posiadanie konta osobistego w banku nie jest warunkiem uprawniającym do skorzystania z oferty.
 • Właściciele rachunków w BZ WBK (w ofercie np. Konto Godne Polecenia) mogą złożyć wniosek o pożyczkę przez system transakcyjny, co uprości proces kredytowy.
 • Bank posiada również w ofercie standardowy kredyt gotówkowy z wyższą kwotą maksymalną oraz dłuższym terminem spłaty.
Źródło:
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl