1,79 zł
0,00% 0,00 zł
Vistula & Wólczanka SA (VST)
Miejsce w rankingu: 338

Ludzie - VISTULA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pilch Grzegorz Prezes Zarządu 2009-10-09 INSTAL_K - Członek RN
KRUK - Członek RN
Żmijewski Mateusz Wiceprezes Zarządu 2008-07-15 -
Jakociuk Radosław Wiceprezes Zarządu 2012-06-29 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Mazgaj Jerzy Przewodniczący RN 2008-07-02 ALMA - Prezes Zarządu
KRAKCHEM - Przewodniczący RN
KRUK - Członek RN
Malik Ilona Wiceprzewodniczący RN 2009-06-30 -
Mierzejewski Michał Członek RN 2009-06-30 -
Panek Mirosław Członek RN 2009-06-30 LZPS - Przewodniczący RN
MENNICA - Członek RN
MOST_ZAB - Członek RN
ATM - Członek RN
ATENDE - Członek RN
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2012-04-23 HOTBLOK - Przewodniczący RN
POLIMEX - Sekretarz RN
RUBICON - Członek RN
IMPERA - Członek RN
SKYSTONE - Członek RN
POLNORD - Członek RN
LIBERTYG - Członek RN
ARTMEDIA - Członek RN
PCC - Członek RN
Wójtowicz Grzegorz Członek RN 2012-04-23 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kruk Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2009-03-12 2012-04-10 -
Sobierajewicz Aldona Wiceprezes Zarządu 2008-10-15 2012-06-29 -
Rosochowicz Jan Wiceprezes Zarządu 2008-09-01 2008-09-03 -
Wójcik Michał Prezes Zarządu 2008-07-15 2009-10-09 -
Pilch Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2008-07-15 2009-10-09 INSTAL_K - Członek RN
KRUK - Członek RN
Smoliński Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2008-07-02 2009-06-30 -
Gawryś Piotr Członek RN 2008-06-30 2009-06-30 -
Góral Adam Członek RN 2008-06-30 2009-06-30 -
Głowacki Włodzimierz Członek RN 2008-06-30 2009-03-11 -
Kupiec Cezary Członek Zarządu 2007-11-29 2008-07-30 -
Mazur Zbigniew Członek RN 2007-06-28 2009-06-30 -
Krawiec Jerzy Członek Zarządu 2006-09-07 2008-07-15 -
Jakowlew-Zajder Dorota Członek RN 2006-07-25 2008-06-30 -
Mania Rafał Członek RN 2006-07-25 2007-06-25 -
Kotkowski Jerzy Członek RN 2006-07-25 2006-11-13 -
Zientara Maciej Członek RN 2006-05-25 2007-06-25 -
Bauer Rafał Prezes Zarządu 2006-03-29 2008-07-15 -
Wójcik Michał Wiceprezes Zarządu 2006-03-29 2006-09-07 -
Wandzel Maciej Członek RN 2004-04-05 2008-06-30 -
Mania Tomasz Członek RN 2004-04-05 2006-07-25 -
Sawic Tadeusz Członek RN 2004-04-05 2006-07-25 -
Wandzel Maciej Członek RN 2004-04-05 -
Laskowski Jan Członek Zarządu 2003-04-25 2003-06-30 -
Deleuze Catherine Członek Zarządu 2003-04-25 2003-06-30 -
Wenzl Roman Prezes Zarządu 2003-04-25 2003-06-30 -
Timmermans, Mark J. Członek RN 2003-04-25 2003-06-30 -
Putz Paul Członek RN 2003-04-25 2003-06-30 -
Lipski Robert Członek RN 2003-04-25 2003-06-30 -
Weihs Peter Członek RN 2003-04-25 2003-06-30 -
Diederik Peutz, Fedde Johannes Członek RN 2003-04-25 2003-06-30 -
Grzybowski Wojciech Członek RN 2003-01-24 2008-06-30 -
Benczak Bogdan Przewodniczący RN 2003-01-24 2006-07-25 -
Zieliński Maciej Wiceprzewodniczący RN 2003-01-24 2006-07-25 -
Marciniak Andrzej Członek RN 2003-01-24 2006-07-25 -
Żmijewski Mateusz Członek Zarządu 2003-01-24 2006-07-06 -
Łuczyński Tomasz Sekretarz RN 2003-01-24 2004-04-05 -
Marcinkowski Ryszard Członek RN 2003-01-24 2004-04-05 -
Laskowski Jan Członek RN 2002-12-18 2003-01-24 -
Timmermans, Mark J. Członek RN 2002-12-18 2003-01-24 -
Starek Mieczysław Członek Zarządu 2002-06-29 2007-11-29 -
Wenzl Roman Prezes Zarządu 2002-06-06 2002-12-06 -
Macioszek, Zbigniew M. Członek Zarządu 2002-06-06 2002-06-29 -
Wójcik Michał Wiceprezes Zarządu 2002-06-06 -
Kasprzak Piotr Wiceprezes Zarządu 2002-01-16 2002-01-22 -
Małecki Marek Przewodniczący RN 2001-12-28 2003-01-08 -
Matuszczak Paweł Członek Zarządu 2001-12-18 2002-06-06 -
Sułkowski Romuald Członek Zarządu 2001-12-18 2002-06-06 -
Frangos Lambros Członek RN 2001-11-15 2003-01-10 -
Plummer Nicholas Członek RN 2001-11-14 2003-01-24 -
Grynhoff Stanisław Członek RN 2001-11-06 2001-11-16 -
Benczak Bogdan Członek RN 2001-06-30 2002-12-18 -
Staszak, Zbigniew J. Członek RN 2001-06-30 2002-12-18 -
Tsagamilis George Członek RN 2001-06-30 2001-11-15 -
Cytrycki Sławomir Członek RN 2001-06-30 2001-11-05 -
Tobolewski Jerzy Wiceprezes Zarządu 2001-04-26 2001-11-15 -
Bezmienow Witold Członek Zarządu 2001-04-26 2001-11-15 -
Płocica Janusz Prezes Zarządu 2000-09-15 2002-01-22 -
Kolosa Grzegorz Wiceprzewodniczący RN 2000-01-15 2001-06-30 -
Zboch Piotr Członek RN 2000-01-15 2000-09-08 -
Kasprzak Piotr Członek Zarządu 1999-12-10 2002-01-16 -
Marciniak Andrzej Prezes Zarządu 1999-12-10 2000-09-08 -
Szmyt, Przemysław Aleksander Członek RN 1999-11-20 2001-11-16 -
Wandzel Maciej Przewodniczący RN 1999-11-20 2001-11-15 -
Kraiński Janusz Członek RN 1999-11-20 2001-06-30 -
Grabowski Władysław Członek RN 1999-11-20 2001-06-30 -
Błaszczyński Jacek Członek RN 1999-11-20 2000-01-15 -
Sokół Antoni Wiceprezes Zarządu - 2000-03-31 -
Tochowicz Maria Wiceprezes Zarządu - 2000-03-31 -
Robak Edward Prezes Zarządu - 1999-12-10 -
Waśniewski Jacek Wiceprzewodniczący RN - 1999-11-20 -
Lewandowska Aleksandra Sekretarz RN - 1999-11-20 -
Wrębiak Andrzej Członek RN - 1999-11-20 -
Pisarczyk Barbara Członek RN - 1999-11-20 -
Anselm Wiktor Członek RN - 1999-11-20 -

Zatrudnienie

Spółka
2011 1 450 -
2010 1 403 -
2008 1 096 -
2007 571 2007-12-31
2004 447 -
2003 599 -
2002 570 -
2001 832 -
1999 2 330 -
1998 2 626 -
1997 2 831 -
1996 3 018 -
1995 3 037 -
1994 3 085 -
Grupa
2011 2 047 -
2010 2 283 -
2008 2 743 -
2007 2 572 2007-12-31
2004 1 364 -
2003 1 280 -
2002 1 380 2000-09-18
2001 1 776 -