Ludzie - PKOBP

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jagiełło Zbigniew Prezes Zarządu 2009-10-01 NORDEA - Członek RN
Drabikowski Bartosz Wiceprezes Zarządu 2008-05-20 NORDEA - Członek RN
Papierski Jakub Wiceprezes Zarządu 2010-03-22 NORDEA - Członek RN
- Przewodniczący RN
Mazur Piotr Wiceprezes Zarządu 2013-01-08 -
Król Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2016-06-06 -
Kraczkowski Maks Wiceprezes Zarządu 2016-06-30 -
Derda Janusz Wiceprezes Zarządu 2016-12-01 -
Rościszewski, Jan Emeryk Członek Zarządu 2016-07-18 BBI_DEV - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Sadownik Piotr Przewodniczący RN 2016-02-25 BOS - Członek RN
Ciurzyńska Grażyna Wiceprzewodniczący RN 2016-06-30 -
Mączyńska-Ziemacka, Elżbieta Członek RN 2013-06-20 -
Barszcz Mirosław Członek RN 2016-02-25 -
Budnikowski, Adam Bartłomiej Członek RN 2016-02-25 DSS - Członek RN
Jasiński Wojciech Członek RN 2016-02-25 PKNORLEN - Prezes Zarządu
Kisielewicz Andrzej Członek RN 2016-02-25 -
Ostaszewski Janusz Członek RN 2016-02-25 -
Hajłasz Zbigniew Członek RN 2016-06-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Winnik-Kalemba Agnieszka Członek RN 2016-02-25 2016-06-30 -
Barszcz Mirosław Członek RN 2016-02-25 -
Winnik-Kalemba Agnieszka Członek RN 2016-02-25 -
Dec-Kruczkowska Małgorzata Członek RN 2015-06-25 2016-06-30 -
Czekaj Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2015-06-25 2016-02-25 -
Kilian Krzysztof Członek RN 2015-06-25 2016-02-25 -
Dec-Kruczkowska Małgorzata Członek RN 2015-06-25 -
Kilian Krzysztof Członek RN 2015-06-25 -
Czekaj Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2015-06-25 -
Góra Jerzy Przewodniczący RN 2014-06-26 2016-02-25 -
Boryczka Mirosława Członek RN 2014-06-26 2015-09-30 -
Klimont Jarosław Członek RN 2014-06-26 2015-06-25 -
Góra Jerzy Przewodniczący RN 2014-06-26 -
Boryczka Mirosława Członek RN 2014-06-26 -
Klimont Jarosław Członek RN 2014-06-26 -
Dzik Zofia Członek RN 2012-06-06 2016-02-25 -
Dzik Zofia Członek RN 2012-06-06 -
Obłękowski Jacek Wiceprezes Zarządu 2011-06-30 2016-03-21 -
Mroczkowski Marek Członek RN 2011-06-30 2016-02-25 -
Wierzba Ryszard Członek RN 2011-06-30 2014-06-26 -
Kilian Krzysztof Członek RN 2011-06-30 2013-11-21 -
Miklaszewska Ewa Członek RN 2011-06-30 2012-06-06 -
Obłękowski Jacek Wiceprezes Zarządu 2011-06-30 -
Kilian Krzysztof Członek RN 2011-06-30 -
Miklaszewska Ewa Członek RN 2011-06-30 -
Mroczkowski Marek Członek RN 2011-06-30 -
Wierzba Ryszard Członek RN 2011-06-30 -
Kołatkowski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2011-05-16 -
Kołatkowski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2011-05-16 -
Alicki, Piotr Stanisław Wiceprezes Zarządu 2010-11-02 2016-10-30 -
Alicki, Piotr Stanisław Wiceprezes Zarządu 2010-11-02 2016-10-30 -
Alicki, Piotr Stanisław Wiceprezes Zarządu 2010-11-02 -
Marczak Piotr Członek RN 2010-06-25 2016-02-25 -
Marczak Piotr Członek RN 2010-06-25 -
Papierski Jakub Wiceprezes Zarządu 2010-03-22 NORDEA - Członek RN
- Przewodniczący RN
Papierak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2009-10-01 -
Papierak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2009-10-01 -
Papierak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2009-10-01 -
Zganiacz Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2009-08-31 2015-06-25 -
Nowak, Alojzy Zbigniew Członek RN 2009-08-31 2011-06-30 -
Fąfara Ireneusz Członek RN 2009-08-31 2010-09-30 -
Nowak, Alojzy Zbigniew Członek RN 2009-08-31 -
Zganiacz Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2009-08-31 -
Fąfara Ireneusz Członek RN 2009-08-31 -
Banasiński Cezary Przewodniczący RN 2009-04-20 2014-06-26 -
Lepczyński Błażej Członek RN 2009-04-20 2011-06-30 -
Stachowicz Jerzy Członek RN 2009-04-20 2009-08-31 -
Gdański Jacek Członek RN 2009-04-20 2009-08-21 -
Banasiński Cezary Przewodniczący RN 2009-04-20 -
Gdański Jacek Członek RN 2009-04-20 -
Lepczyński Błażej Członek RN 2009-04-20 -
Stachowicz Jerzy Członek RN 2009-04-20 -
Myjak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2008-12-15 2016-03-22 -
Myjak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2008-12-15 -
Zarzycki Mariusz Wiceprezes Zarządu 2008-09-01 2010-07-31 -
Zarzycki Mariusz Wiceprezes Zarządu 2008-09-01 2010-07-31 -
Papierak Wojciech Wiceprezes Zarządu 2008-07-01 2008-05-20 -
Dresler Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-07-01 -
Dresler Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-07-01 -
Dresler Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2008-07-01 -
Pruski Jerzy Prezes Zarządu 2008-05-20 2009-07-07 -
Mironczuk Tomasz Wiceprezes Zarządu 2008-05-20 2009-07-07 -
Pruski Jerzy Prezes Zarządu / p.o. Prezesa Zarządu 2008-05-20 -
Mironczuk Tomasz Wiceprezes Zarządu 2008-05-20 -
Bossak Jan Członek RN 2008-02-26 2013-06-20 -
Piszczek Marzena Przewodniczący RN 2008-02-26 2009-08-31 -
Wierzba Ryszard Członek RN 2008-02-26 2009-08-31 -
Osiatyński Jerzy Członek RN 2008-02-26 2009-04-20 -
Pałaszek, Urszula Iwona Członek RN 2008-02-26 2009-04-20 -
Sobiecki Roman Członek RN 2008-02-26 2009-04-20 -
Krześniak, Eligiusz Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2008-02-26 2009-04-19 -
Krześniak, Eligiusz Jerzy Członek RN 2008-02-26 -
Krześniak, Eligiusz Jerzy Wiceprzewodniczący RN 2008-02-26 -
Sobiecki Roman Członek RN 2008-02-26 -
Wierzba Ryszard Członek RN 2008-02-26 -
Pałaszek, Urszula Iwona Członek RN 2008-02-26 -
Osiatyński Jerzy Członek RN 2008-02-26 -
Piszczek Marzena Przewodniczący RN 2008-02-26 -
Bossak Jan Członek RN 2008-02-26 -
Duda-Uhryn, Berenika Wiceprezes Zarządu 2007-09-10 2008-05-20 -
Duda-Uhryn, Berenika Wiceprezes Zarządu 2007-09-10 -
Juszczak Rafał Prezes Zarządu 2007-08-08 2008-05-20 -
Juszczak Rafał Prezes Zarządu 2007-08-08 -
Skowroński Adam Wiceprezes Zarządu 2007-07-23 2008-05-20 -
Skowroński Adam Wiceprezes Zarządu 2007-07-23 -
Klimczak Mariusz Wiceprezes Zarządu 2007-07-15 2008-09-30 -
Klimczak Mariusz Wiceprezes Zarządu 2007-07-15 -
Michalak Aldona Wiceprezes Zarządu 2007-07-01 2008-05-20 -
Michalak Aldona Wiceprezes Zarządu 2007-07-01 -
Świątkowski Stefan Wiceprezes Zarządu 2007-05-01 2008-05-20 -
Świątkowski Stefan Wiceprezes Zarządu 2007-05-01 -
Świątkowski Stefan Wiceprezes Zarządu 2007-05-01 -
Czapiewski Maciej Członek RN 2007-03-19 2008-02-26 -
Czapiewski Maciej Członek RN 2007-03-19 -
Działak Robert Wiceprezes Zarządu 2007-02-23 2008-05-20 -
Działak Robert Wiceprezes Zarządu 2007-02-23 -
Głuchowski Marek Przewodniczący RN 2007-01-10 2008-02-26 -
Głuchowski Marek Przewodniczący RN 2007-01-10 -
Skrzypek Sławomir Prezes Zarządu 2006-11-30 2007-01-10 -
Skrzypek Sławomir Prezes Zarządu 2006-11-30 -
Kwiatkowski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2006-11-01 2008-05-20 -
Kwiatkowski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2006-11-01 -
Myjak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2006-10-02 2006-11-30 -
Myjak Jarosław Wiceprezes Zarządu 2006-10-02 -
Sokal Zdzisław Wiceprezes Zarządu 2006-09-29 2007-03-13 -
Obłękowski Jacek Wiceprezes Zarządu 2006-09-29 2007-01-31 -
Juszczak Rafał Wiceprezes Zarządu 2006-09-29 -
Obłękowski Jacek Wiceprezes Zarządu 2006-09-29 -
Sokal Zdzisław Wiceprezes Zarządu 2006-09-29 -
Winnik-Kalemba Agnieszka Członek RN 2006-04-18 2008-02-26 -
Siemiątkowski Tomasz Członek RN 2006-04-18 2008-02-26 -
Michałowski Jerzy Członek RN 2006-04-18 2008-02-26 -
Michałowski Jerzy Członek RN 2006-04-18 -
Siemiątkowski Tomasz Członek RN 2006-04-18 -
Skowroński Adam Członek RN 2006-04-18 -
Winnik-Kalemba Agnieszka Członek RN 2006-04-18 -
Winnik-Kalemba Agnieszka Członek RN 2006-04-18 -
Pałaszek, Urszula Iwona Wiceprzewodniczący RN 2005-05-19 2008-02-26 -
Zdanowski Krzysztof Członek RN 2005-05-19 2006-04-18 -
Siwek Czesława Członek RN 2005-05-19 2006-04-18 -
Zdanowski Krzysztof Członek RN 2005-05-19 -
Pałaszek, Urszula Iwona Wiceprzewodniczący RN 2005-05-19 -
Siwek Czesława Członek RN 2005-05-19 -
Szewczyk Krystyna Członek Zarządu 2004-05-14 2006-06-26 -
Szewczyk Krystyna Członek Zarządu 2004-05-14 -
Samojlik Bazyl Przewodniczący RN 2003-08-25 2006-04-18 -
Samojlik Bazyl Przewodniczący RN 2003-08-25 -
Kamiński Piotr Członek Zarządu 2003-03-10 2006-03-08 -
Kamiński Piotr Członek Zarządu 2003-03-10 -
Demianiuk Danuta Wiceprezes Zarządu 2003-01-02 2006-12-31 -
Demianiuk Danuta Wiceprezes Zarządu 2003-01-02 -
Kasiewicz Stanisław Członek RN 2002-08-25 2006-04-18 -
Kasiewicz Stanisław Członek RN 2002-08-25 -
Małecki Kazimierz Wiceprezes Zarządu 2002-06-20 2006-12-31 -
Podsiadło Andrzej Prezes Zarządu 2002-06-20 2006-09-29 -
Matusiak Tadeusz Członek RN 2002-06-20 2002-08-07 -
Małecki Kazimierz Wiceprezes Zarządu / I Zastępca Prezesa 2002-06-20 -
Podsiadło Andrzej Prezes Zarządu 2002-06-20 -
Kokoszczyński Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2002-06-06 2006-04-18 -
Kokoszczyński Ryszard Wiceprzewodniczący RN 2002-06-06 -
Osiatyński Jerzy Członek RN 2002-03-25 2007-01-31 -
Giryn Andrzej Członek RN 2002-03-25 2006-04-18 -
Szymański Władysław Członek RN 2002-03-25 2006-04-18 -
Kamiński Arkadiusz Sekretarz RN 2002-03-25 2005-04-29 -
Pietraszkiewicz Krzysztof Przewodniczący RN 2002-03-25 2003-08-25 -
Wieczorkiewicz Andrzej Członek RN 2002-03-25 2002-07-31 -
Kamiński Arkadiusz Sekretarz RN 2002-03-25 -
Giryn Andrzej Członek RN 2002-03-25 -
Osiatyński Jerzy Członek RN 2002-03-25 -
Szymański Władysław Członek RN 2002-03-25 -
Kaczmarek Robert Wiceprezes Zarządu 2001-08-01 2002-06-20 -
Zarzecki Dariusz Przewodniczący RN 2001-06-05 2002-03-25 -
Kiedrowicz Ewa Członek RN 2001-06-05 2002-03-25 -
Mrówka Zbigniew Członek RN 2001-06-05 2002-03-25 -
Becka Arnost Członek RN 2000-12-05 2002-06-05 -
Molenda Zbigniew Członek RN 2000-12-05 2002-03-25 -
Łatacz, Marek Paweł Członek RN 2000-12-05 -
Kilian Krzysztof Członek RN 2000-10-10 2002-03-25 -
Barylski Jacek Członek RN 2000-10-10 2002-03-25 -
Kafel Jan Członek RN 2000-10-10 2000-10-18 -
Stawski Waldemar Wiceprezes Zarządu 2000-03-28 2003-02-28 -
Mazur Krzysztof Członek Zarządu 2000-03-28 2003-02-28 -
Markowski Krzysztof Członek Zarządu 2000-03-28 2003-02-13 -
Pieronkiewicz Henryka Prezes Zarządu 2000-03-28 2002-06-20 -
Strużyński Artur Wiceprezes Zarządu 2000-03-28 2001-07-31 -
Petru Ryszard Członek RN 2000-03-28 2001-06-05 -
Rościszewski Andrzej Przewodniczący RN 2000-03-28 2001-06-05 -
Skrok Witold Członek RN 2000-03-28 2001-06-05 -
Galos Aleksander Członek RN 2000-03-28 2001-06-05 -
Marecki Krzysztof Członek RN 2000-03-28 2000-12-05 -
Siejda Anna Członek RN 2000-03-28 2000-10-10 -
Adamczyk Mirosław Członek RN 2000-03-28 2000-10-10 -
Łoik Jerzy Członek RN 2000-03-28 2000-10-10 -
Sobota Józef Członek RN 2000-03-28 -

Zatrudnienie

Spółka
2015 25 909 -
2014 25 927 -
2013 24 437 -
2012 25 399 -
2011 25 908 -
2010 26 770 -
2009 28 548 -
2008 29 196 -
2007 30 659 2007-12-31
2006 31 955 2006-12-31
2004 36 512 2004-12-31
2003 37 656 2003-12-31
2002 38 595 2002-12-31
2001 39 306 2001-12-31
Grupa
2015 29 220 -
2014 29 032 -
2013 27 387 -
2012 28 556 -
2011 28 924 -
2010 29 780 -
2008 32 811 -
2007 34 406 2007-12-31
2004 38 682 2004-12-31
2003 38 296 2003-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl